LAJMI I FUNDIT:
Jerome Boateng

Jerome Boateng

133 Artikuj

Info

Jerome Boateng është futbollist gjerman i lindur më 3 shtator 1988.

“Djali im ka abuzuar me femra për vite me radhë dhe nuk përballet me pasojat” – flet nëna e Jerome Boateng, akuzon rëndë të birin

“Djali im ka abuzuar me femra për vite me radhë dhe nuk përballet me pasojat” – flet nëna e Jerome Boateng, akuzon rëndë të birin

Bundesliga
Te Bayerni nuk i kaloi provat, Boateng pritet të nënshkruajë me një tjetër skuadër gjermane

Te Bayerni nuk i kaloi provat, Boateng pritet të nënshkruajë me një tjetër skuadër gjermane

Bundesliga
Shkodran Mustafi lidhet me një kalim te gjiganti i Serie A

Shkodran Mustafi lidhet me një kalim te gjiganti i Serie A

Serie A
Presioni i madh i tifozëve, Bayern Munich nuk nënshkruan me Jerome Boateng

Presioni i madh i tifozëve, Bayern Munich nuk nënshkruan me Jerome Boateng

Bundesliga
Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bundesliga
Jerome Boateng shpallet fajtor për sulm fizik ndaj ish- të dashurës, por i shpëton burgut

Jerome Boateng shpallet fajtor për sulm fizik ndaj ish- të dashurës, por i shpëton burgut

Po Flitet
“Më kafshoi, më pështyu me gjak dhe më goditi saqë nuk merrja dot frymë” – deklarata e ish-të dashurës së Boateng në gjyqin që mund ta dënojë deri në pesë vite burg futbollistin

“Më kafshoi, më pështyu me gjak dhe më goditi saqë nuk merrja dot frymë” – deklarata e ish-të dashurës së Boateng në gjyqin që mund ta dënojë deri në pesë vite burg futbollistin

Po Flitet
Shaqiri e mirëpret Boatengun te Lyoni, dy ish-lojtarët e Bayernit stërviten së bashku

Shaqiri e mirëpret Boatengun te Lyoni, dy ish-lojtarët e Bayernit stërviten së bashku

Ligue 1
Zyrtare: Lyoni transferon Boatengun

Zyrtare: Lyoni transferon Boatengun

Ligue 1
Boateng po transferohet te Lyoni

Boateng po transferohet te Lyoni

Ligue 1
Mourinho po kërkon mbrojtës, Bailly ose Boateng mund të transferohen te Roma

Mourinho po kërkon mbrojtës, Bailly ose Boateng mund të transferohen te Roma

Serie A
Jo vetëm Messi, këta janë 30 lojtarët e njohur që u skadojnë kontratat në mesnatë

Jo vetëm Messi, këta janë 30 lojtarët e njohur që u skadojnë kontratat në mesnatë

Ndërkombëtare
Boateng drejt Romës, mbrojtësi synon të punojë me Mourinhon

Boateng drejt Romës, mbrojtësi synon të punojë me Mourinhon

Serie A
Bayerni përshëndet tre legjendat e klubit dhe trajnerin Flick që largohen si të lirë nga Allianz Arena

Bayerni përshëndet tre legjendat e klubit dhe trajnerin Flick që largohen si të lirë nga Allianz Arena

Bundesliga
Liga e Kampionëve zgjedh formacionin më të mirë të javës, shumë befasi në 11-she

Liga e Kampionëve zgjedh formacionin më të mirë të javës, shumë befasi në 11-she

Liga e Kampionëve
Bayern do ta lë Boatengun të lirë

Bayern do ta lë Boatengun të lirë

Bundesliga
Bayern Munich ia hap derën për largim Boatengut

Bayern Munich ia hap derën për largim Boatengut

Bundesliga
Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

Po Flitet
Vdekja e ish-të dashurës, Boateng largohet nga ekipi i Bayernit para finales në KBK

Vdekja e ish-të dashurës, Boateng largohet nga ekipi i Bayernit para finales në KBK

Ndërkombëtare
Gjendet e vdekur ish- e dashura e futbollistit Jerome Boateng, Kasia Lenhardt

Gjendet e vdekur ish- e dashura e futbollistit Jerome Boateng, Kasia Lenhardt

Yjet
Tuchel ka katër mbrojtës qendre në listë, njëri nga ta do t’i bashkohet Chelseat në verë

Tuchel ka katër mbrojtës qendre në listë, njëri nga ta do t’i bashkohet Chelseat në verë

Premier League
Muller, Boateng dhe Hummels pritet të rikthehen te Gjermania

Muller, Boateng dhe Hummels pritet të rikthehen te Gjermania

Ndërkombëtare
Bayerni nuk planifikon t’i ofrojë kontratë të re Boatengut

Bayerni nuk planifikon t’i ofrojë kontratë të re Boatengut

Bundesliga
Boateng i befasuar me vendimin e Bayern Munich: Askush nga klubi nuk më tha asgjë

Boateng i befasuar me vendimin e Bayern Munich: Askush nga klubi nuk më tha asgjë

Bundesliga