LAJMI I FUNDIT:
Javier Hernandez

Javier Hernandez

25 Artikuj

Formacioni me lojtarët që mund të transferohen me parametra zero në janar – përfshihet një shqiptar

Formacioni me lojtarët që mund të transferohen me parametra zero në janar – përfshihet një shqiptar

Ndërkombëtare
Trajneri i LA Galaxy përballet me tifozët e zemëruar pasi ish-ylli i Man United u përjashtua me karton të kuq

Trajneri i LA Galaxy përballet me tifozët e zemëruar pasi ish-ylli i Man United u përjashtua me karton të kuq

Ligat tjera
Mes Arsenalit dhe Manchester Cityt – Chicharito tregon se kush do të dëshironte ta fitonte Ligën Premier

Mes Arsenalit dhe Manchester Cityt – Chicharito tregon se kush do të dëshironte ta fitonte Ligën Premier

Premier League
Fanellat më të shitura në MLS: Bale në krye të listës, Shaqiri në top 10

Fanellat më të shitura në MLS: Bale në krye të listës, Shaqiri në top 10

Ndërkombëtare
Ish-sulmuesi i Man Utd thotë se do të luante falas për klubin, ai është një i preferuar i madh i tifozëve

Ish-sulmuesi i Man Utd thotë se do të luante falas për klubin, ai është një i preferuar i madh i tifozëve

Premier League
Nga Insigne te Shaqiri, brahimovic, Kaka dhe Gerrard – lojtarët më të paguar në histori të MLS

Nga Insigne te Shaqiri, brahimovic, Kaka dhe Gerrard – lojtarët më të paguar në histori të MLS

Ligat tjera
Zbulohen yjet më të paguar të MLS – Xherdan Shaqiri thyen rekordin e Zlatan Ibrahimovic dhe bëhet lojtari më i paguar në histori

Zbulohen yjet më të paguar të MLS – Xherdan Shaqiri thyen rekordin e Zlatan Ibrahimovic dhe bëhet lojtari më i paguar në histori

Ligat tjera
Tifozët rendisin Top 50 lojtarët që cilësohen si të mbivlerësuar në histori të futbollit

Tifozët rendisin Top 50 lojtarët që cilësohen si të mbivlerësuar në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Biseda emocionuese dhe me lot në sy e Chicharitos me prindërit e tij para kalimit te LA Galaxy

Biseda emocionuese dhe me lot në sy e Chicharitos me prindërit e tij para kalimit te LA Galaxy

Ligat tjera
Zyrtare: Chicharito kalon te La Galaxy

Zyrtare: Chicharito kalon te La Galaxy

Ndërkombëtare
Gjashtë transferime që mund të ndodhin brenda kësaj jave: Yje nga Arsenali, Tottenhami dhe Chelsea mund të bëhen me klube të reja

Gjashtë transferime që mund të ndodhin brenda kësaj jave: Yje nga Arsenali, Tottenhami dhe Chelsea mund të bëhen me klube të reja

Ndërkombëtare
Zyrtarizimet që mund t’iu kenë ikur në ditën e fundit të afatit kalimtar të verës

Zyrtarizimet që mund t’iu kenë ikur në ditën e fundit të afatit kalimtar të verës

Ndërkombëtare
Zyrtare: Chicharito kompleton kalimin te Sevilla

Zyrtare: Chicharito kompleton kalimin te Sevilla

La Liga
Meksika mposht Korenë e Jugut, një hap larg kalimit të grupit

Meksika mposht Korenë e Jugut, një hap larg kalimit të grupit

Përfaqësueset
Behrami pjesë e formacionit të ditës së katër të Botërorit

Behrami pjesë e formacionit të ditës së katër të Botërorit

Përfaqësueset
Chicharito nuk i mbajti lotët pas fitores ndaj Gjermanisë, lojtarët e Meksikës në festë

Chicharito nuk i mbajti lotët pas fitores ndaj Gjermanisë, lojtarët e Meksikës në festë

Përfaqësueset
Meksika publikon listën përfundimtare, Marquez do të luajë në Botërorin e pestë

Meksika publikon listën përfundimtare, Marquez do të luajë në Botërorin e pestë

Përfaqësueset
Chelsea 1-1 West Ham: Notat e lojtarëve, dëshpëron Rudiger

Chelsea 1-1 West Ham: Notat e lojtarëve, dëshpëron Rudiger

Premier League
Chelsea assesi të fitojë një derbi londinez, vetëm barazim ndaj West Hamit

Chelsea assesi të fitojë një derbi londinez, vetëm barazim ndaj West Hamit

Premier League
Besiktas rivalizon Unitedin për Chichariton

Besiktas rivalizon Unitedin për Chichariton

Premier League
Mourinho do një sulmues, Unitedi synon njërin mes Vardyt ose Chicharitos

Mourinho do një sulmues, Unitedi synon njërin mes Vardyt ose Chicharitos

Premier League
Lëndimet dhe vonesat e lojtarëve të Ligës Premier për ndeshjet e fundjavës (Foto)

Lëndimet dhe vonesat e lojtarëve të Ligës Premier për ndeshjet e fundjavës (Foto)

Premier League
Chicharito i lumtur te West Hami

Chicharito i lumtur te West Hami

Premier League
Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier, Serie A dhe La Liga (Foto)

Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier, Serie A dhe La Liga (Foto)

Ndërkombëtare