LAJMI I FUNDIT:

Jaguar F-Type

14 Artikuj

Jaguar do të shënojë 75 vjetorin e makinave sportive me F-Type special më vonë këtë vit

Jaguar do të shënojë 75 vjetorin e makinave sportive me F-Type special më vonë këtë vit

Auto Lajme
Rrjedhin fotografitë e Jaguar F-Type të ri

Rrjedhin fotografitë e Jaguar F-Type të ri

Auto Lajme
Jaguar ka bërë të ditur kur do të tregojnë ndryshime ne F-Type të ri

Jaguar ka bërë të ditur kur do të tregojnë ndryshime ne F-Type të ri

Modelet e Reja
Jaguar Land Rover planifikon lansimin e pesë modeleve brenda dy vitesh

Jaguar Land Rover planifikon lansimin e pesë modeleve brenda dy vitesh

Modelet e Reja
Dizajnuesi kryesor në Jaguar Land Rover nuk do të pensionohet

Dizajnuesi kryesor në Jaguar Land Rover nuk do të pensionohet

Modelet e Reja
Vozitja në vetëm dy rrotë e Jaguar F-Type

Vozitja në vetëm dy rrotë e Jaguar F-Type

Ngjarje
Lister e ka krijuar një F-Type shumë të shpejtë, me tavan të hapur (Foto)

Lister e ka krijuar një F-Type shumë të shpejtë, me tavan të hapur (Foto)

Modelet e Reja
Jaguar ka nisur të testojë dy versione të F-Type (Foto)

Jaguar ka nisur të testojë dy versione të F-Type (Foto)

Modelet e Reja
​Jaguar bëri versionin rely F-Type (Foto)

​Jaguar bëri versionin rely F-Type (Foto)

Auto Lajme
Jaguar feston për ndryshimet ligjore që u lejojnë grave të vozisin në Arabinë Saudite (Video)

Jaguar feston për ndryshimet ligjore që u lejojnë grave të vozisin në Arabinë Saudite (Video)

Auto Fun
Krahasimi i makinave SUV nga Porsche dhe Jaguar që lansohen këtë vit (Video)

Krahasimi i makinave SUV nga Porsche dhe Jaguar që lansohen këtë vit (Video)

Ngjarje
Jaguar F-Type mund të jetë shumë më i kërkuar se Ferrari (Foto)

Jaguar F-Type mund të jetë shumë më i kërkuar se Ferrari (Foto)

Ngjarje
Corvette i ri filmohet duke u testuar së bashku me Hellcat dhe Jaguar (Video)

Corvette i ri filmohet duke u testuar së bashku me Hellcat dhe Jaguar (Video)

Prototipe
Garazhi i ëndrrave! (Foto)

Garazhi i ëndrrave! (Foto)

Auto Fun