LAJMI I FUNDIT:
Jadon Sancho

Jadon Sancho

397 Artikuj

Jadon Sancho i drejtua ashpër Bruno Fernadesin në duelin e United me Aston Villan

Jadon Sancho i drejtua ashpër Bruno Fernadesin në duelin e United me Aston Villan

Premier League
Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Premier League
Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Premier League
Unitedi shpenzoi mbi 250 milionë euro për transferimin e tyre, por Ten Hag e ka humbur durimin me gjashtë lojtarë

Unitedi shpenzoi mbi 250 milionë euro për transferimin e tyre, por Ten Hag e ka humbur durimin me gjashtë lojtarë

Premier League
Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Premier League
Pamjet e spektaklit të Sanchos dhe Wan-Bissakas tregojnë se ata bënë një ‘seancë stërvitore’ me lojtarët e Leicesterit

Pamjet e spektaklit të Sanchos dhe Wan-Bissakas tregojnë se ata bënë një ‘seancë stërvitore’ me lojtarët e Leicesterit

Premier League
Ten Hag i lumtur që punon me Jadon Sanchon: Është një lojtar i shkëlqyer

Ten Hag i lumtur që punon me Jadon Sanchon: Është një lojtar i shkëlqyer

Premier League
Ten Hag lavdëron Sanchon pas rikthimit në fushën e lojës

Ten Hag lavdëron Sanchon pas rikthimit në fushën e lojës

Premier League
Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Premier League
De Bruyne më i paguari – por kush është lojtari me pagën më të vogël në Ligën Premier

De Bruyne më i paguari – por kush është lojtari me pagën më të vogël në Ligën Premier

Premier League
Jadon Sancho është rikthyer në stërvitjet e Manchester Unitedit, ai ishte lënë jashtë fushës për shkak të problemeve të shëndetit fizik dhe mendor

Jadon Sancho është rikthyer në stërvitjet e Manchester Unitedit, ai ishte lënë jashtë fushës për shkak të problemeve të shëndetit fizik dhe mendor

Premier League
Transferimet më të shtrenjta në histori të Ligës Premier

Transferimet më të shtrenjta në histori të Ligës Premier

Premier League
Ten Hag thotë se Sancho do të kthehet te ekipi kur të jetë gati fizikisht dhe mendërisht

Ten Hag thotë se Sancho do të kthehet te ekipi kur të jetë gati fizikisht dhe mendërisht

Premier League
Elon Musk po dështon me premtimin e tij mbi racizmin – lojtarët me ngjyrë të Botërorit 2022 po fyhen me fjalë nga më të ndyrat në Twitter

Elon Musk po dështon me premtimin e tij mbi racizmin – lojtarët me ngjyrë të Botërorit 2022 po fyhen me fjalë nga më të ndyrat në Twitter

Yjet
Sulmuesit me përqindjen më të mirë të konvertimit të gjuajtjeve në Ligën Premier: Haaland i dyti, Ronaldo nga fundi i listës

Sulmuesit me përqindjen më të mirë të konvertimit të gjuajtjeve në Ligën Premier: Haaland i dyti, Ronaldo nga fundi i listës

Premier League
Nga ambiciet e tij për Topin e Artë te miqësia me Sanchon dhe favoritët e Kupës së Botës – Vinicius Jr flet për të gjitha

Nga ambiciet e tij për Topin e Artë te miqësia me Sanchon dhe favoritët e Kupës së Botës – Vinicius Jr flet për të gjitha

Ndërkombëtare
Cassano deklaroi se Rashford e Sancho janë më të mirë se Leao, ndërsa sulmuesi i Milanit pëlqen komentet e tij

Cassano deklaroi se Rashford e Sancho janë më të mirë se Leao, ndërsa sulmuesi i Milanit pëlqen komentet e tij

Ndërkombëtare
Manchester United vazhdon serinë e fitoreve, vendos goli i Sancho

Manchester United vazhdon serinë e fitoreve, vendos goli i Sancho

Premier League
Notat e lojtarëve: Manchester United 2-1 Liverpool, vlerësohen golashënuesit

Notat e lojtarëve: Manchester United 2-1 Liverpool, vlerësohen golashënuesit

Premier League
Unitedi mposht Liverpoolin dhe i gëzohet fitores së parë sezonale

Unitedi mposht Liverpoolin dhe i gëzohet fitores së parë sezonale

Premier League
Unitedi zhbllokon rezultatin ndaj Liverpoolit

Unitedi zhbllokon rezultatin ndaj Liverpoolit

Premier League
Formacioni mbresëlënës i Man Utd për sezonin 2022/23, nëse ata nënshkruajnë pesë objektivat e tyre të verës

Formacioni mbresëlënës i Man Utd për sezonin 2022/23, nëse ata nënshkruajnë pesë objektivat e tyre të verës

Premier League
Edicionin 2022/23 tashmë ka filluar, por kush janë lojtarët më të paguar – treshja e PSG-së ka ‘uzurpuar’ vendet e para

Edicionin 2022/23 tashmë ka filluar, por kush janë lojtarët më të paguar – treshja e PSG-së ka ‘uzurpuar’ vendet e para

Ndërkombëtare
Nga Alisson te Alexander-Arnold dhe Haaland – Formacioni më i vlefshëm aktualisht në Ligën Premier

Nga Alisson te Alexander-Arnold dhe Haaland – Formacioni më i vlefshëm aktualisht në Ligën Premier

Premier League