LAJMI I FUNDIT:
Jadon Sancho

Jadon Sancho

489 Artikuj

Ancelotti tregon tre lojtarët e Dortmundit që mund t’i shkaktojnë probleme Real Madridit në finale

Ancelotti tregon tre lojtarët e Dortmundit që mund t’i shkaktojnë probleme Real Madridit në finale

Liga e Kampionëve
Dortmund po bën të pamundurën për ta ndalur Sanchon, United nuk i zbret çmimin anglezit

Dortmund po bën të pamundurën për ta ndalur Sanchon, United nuk i zbret çmimin anglezit

Bundesliga
Anglia publikon listën preliminare për Euro 2024 – Southgate fton 33 futbollistë, lë jashtë shumë ‘senatorë’

Anglia publikon listën preliminare për Euro 2024 – Southgate fton 33 futbollistë, lë jashtë shumë ‘senatorë’

Përfaqësueset
Shuma e majme që do ta fitojë Man United falë Sanchos që kaloi në finale të Championsit

Shuma e majme që do ta fitojë Man United falë Sanchos që kaloi në finale të Championsit

Premier League
Të gjithë po flasin për thumbimin që Jadon Sancho ia ka bërë Ten Hagut në rrjetet sociale

Të gjithë po flasin për thumbimin që Jadon Sancho ia ka bërë Ten Hagut në rrjetet sociale

Liga e Kampionëve
Jude Bellingham dhe Zidane i rekomandojnë Real Madridit transferimin e top yllit anglez

Jude Bellingham dhe Zidane i rekomandojnë Real Madridit transferimin e top yllit anglez

La Liga
Zbulohet se sa para do të rikuperojë Man Utd me shitjen e Sanchos dhe Greenwood

Zbulohet se sa para do të rikuperojë Man Utd me shitjen e Sanchos dhe Greenwood

Premier League
E ardhmja e tij është larg Old Trafordit, Man Utd i vendos çmimin e largimit Jadon Sanchos

E ardhmja e tij është larg Old Trafordit, Man Utd i vendos çmimin e largimit Jadon Sanchos

Premier League
Erik ten Hag më në fund reagoi pas paraqitjes mahnitëse të Jadon Sancho në Ligën e Kampionëve

Erik ten Hag më në fund reagoi pas paraqitjes mahnitëse të Jadon Sancho në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Manchester United merr vendimin final për të ardhmen e Sanchos, edhe nëse largohet Ten Hag

Manchester United merr vendimin final për të ardhmen e Sanchos, edhe nëse largohet Ten Hag

Premier League
Revolucion i thellë tek Manchester United, planifikohet largimi i shtatë lojtarëve të ekipit të parë

Revolucion i thellë tek Manchester United, planifikohet largimi i shtatë lojtarëve të ekipit të parë

Premier League
Man Utd i interesuar për shkëmbimin që përfshin Sanchon dhe yllin e Dortmundit

Man Utd i interesuar për shkëmbimin që përfshin Sanchon dhe yllin e Dortmundit

Premier League
Man Utd tashmë e di se sa para janë të gatshëm të paguajnë Dortmundi për Sanchon

Man Utd tashmë e di se sa para janë të gatshëm të paguajnë Dortmundi për Sanchon

Premier League
Dortmund përgatit ‘planin sekret’ – ofron tre lojtarë tek Man Utd në këmbim të kartonit të Sanchos

Dortmund përgatit ‘planin sekret’ – ofron tre lojtarë tek Man Utd në këmbim të kartonit të Sanchos

Bundesliga
Revolucion tek Manchester United, të paktën dhjetë lojtarë pritet të largohen gjatë verës

Revolucion tek Manchester United, të paktën dhjetë lojtarë pritet të largohen gjatë verës

Premier League
Manchester United merr ‘vendimin përfundimtar’ për Sanchon pas gjashtë ndeshjeve tek Dortmundi

Manchester United merr ‘vendimin përfundimtar’ për Sanchon pas gjashtë ndeshjeve tek Dortmundi

Premier League
Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Premier League
Man United i gatshëm të bëjë çmenduri për De Jong, ofron katër lojtarë te Barcelona

Man United i gatshëm të bëjë çmenduri për De Jong, ofron katër lojtarë te Barcelona

Premier League
Man United i cakton çmim tronditës Jadon Sanchos

Man United i cakton çmim tronditës Jadon Sanchos

Premier League
Cilat ishin nënshkrimet më të mira të afatit kalimtar të janarit – Armando Broja zë një vend të mirë në listë

Cilat ishin nënshkrimet më të mira të afatit kalimtar të janarit – Armando Broja zë një vend të mirë në listë

Ndërkombëtare
Cili është problemi më i madh i Manchester United – një analizë që tregon pikën e dobët më të madhe të Djajve të Kuq

Cili është problemi më i madh i Manchester United – një analizë që tregon pikën e dobët më të madhe të Djajve të Kuq

Premier League
Manchester United ofron dy yjet e saj tek klubet e Ligës Saudite

Manchester United ofron dy yjet e saj tek klubet e Ligës Saudite

Premier League
Jadon Sancho fiton penallti për Dortmundin, por bashkëlojtari i tij nuk e lejon ta ekzekutojë atë

Jadon Sancho fiton penallti për Dortmundin, por bashkëlojtari i tij nuk e lejon ta ekzekutojë atë

Bundesliga
“Nuk ka të bëjë me disiplinën” – Ten Hag paralajmëron lojtarët pas largimit të Sanchos

“Nuk ka të bëjë me disiplinën” – Ten Hag paralajmëron lojtarët pas largimit të Sanchos

Premier League