LAJMI I FUNDIT:

J. K. Rowling

18 Artikuj

Fitorja e JK Rowlingut kundër urrejtjes

Fitorja e JK Rowlingut kundër urrejtjes

Cult+
Autorja e “Harry Potter” i shpëton burgut edhe këtë herë

Autorja e “Harry Potter” i shpëton burgut edhe këtë herë

Yjet
Fiennes del në mbrojtje të J.K. Rowling, pasi autorja është kritikuar lidhur me pikëpamjet e saj mbi çështjet transgjinore

Fiennes del në mbrojtje të J.K. Rowling, pasi autorja është kritikuar lidhur me pikëpamjet e saj mbi çështjet transgjinore

Po Flitet
Agatha …

Agatha …

Cult+
Shkrimtarja angleze dhuron një milionë funte për dy organizata bamirësie

Shkrimtarja angleze dhuron një milionë funte për dy organizata bamirësie

Cult+
Njëzetedy të famshmit që u refuzuan në fillimet e tyre, por tani janë të famshëm botërisht

Njëzetedy të famshmit që u refuzuan në fillimet e tyre, por tani janë të famshëm botërisht

Yjet
Të famshmit që i shpenzojnë paratë e tyre për t’i ndihmuar të tjerët

Të famshmit që i shpenzojnë paratë e tyre për t’i ndihmuar të tjerët

Imran Amiti
Trembëdhjetë të famshmit me zemër të artë: Nuk bëjnë jetë luksoze, por janë duke shpëtuar botën

Trembëdhjetë të famshmit me zemër të artë: Nuk bëjnë jetë luksoze, por janë duke shpëtuar botën

Yjet
Shkrimtarja JK Rowling dhuron 17 milionë euro për kërkimet shkencore lidhur me sklerozën multiple

Shkrimtarja JK Rowling dhuron 17 milionë euro për kërkimet shkencore lidhur me sklerozën multiple

Yjet
Shkrimtarja nxiti thashethemet: A po vjen filmi tjetër për Harry Potterin?

Shkrimtarja nxiti thashethemet: A po vjen filmi tjetër për Harry Potterin?

TV / Film
Pesëmbëdhjetë të famshmit që vuajtën nga ankthi dhe depresioni dhe folën hapur për problemet e tyre mendore

Pesëmbëdhjetë të famshmit që vuajtën nga ankthi dhe depresioni dhe folën hapur për problemet e tyre mendore

Yjet
J. K. Rowling së shpejti do të botojë katër libra të rinj rreth Harry Potterit

J. K. Rowling së shpejti do të botojë katër libra të rinj rreth Harry Potterit

TV / Film
Sa shumë ka ndryshuar bota, 10 nga gjërat që kanë ndodhur prej se Liverpooli e ka fituar titullin për herë të fundit

Sa shumë ka ndryshuar bota, 10 nga gjërat që kanë ndodhur prej se Liverpooli e ka fituar titullin për herë të fundit

Premier League
Ezra Miller: Askush nuk ishte njoftuar për angazhimin e Depp në vazhdimin e “Fantastic Beasts”

Ezra Miller: Askush nuk ishte njoftuar për angazhimin e Depp në vazhdimin e “Fantastic Beasts”

TV / Film
Fansat e Harry Potter lansojnë filmin “Voldemort: Origins of the Heir” (Video)

Fansat e Harry Potter lansojnë filmin “Voldemort: Origins of the Heir” (Video)

TV / Film
Dymbëdhjetë të famshmit e pasur që jetojnë një jetë modeste (Foto)

Dymbëdhjetë të famshmit e pasur që jetojnë një jetë modeste (Foto)

Yjet
Anna Wintour është femra më e fuqishme nga bota e medias dhe argëtimit

Anna Wintour është femra më e fuqishme nga bota e medias dhe argëtimit

Yjet
Jahti superluksoz 22 milionësh në brigjet shqiptare i takon një personazhe të njohur (Foto)

Jahti superluksoz 22 milionësh në brigjet shqiptare i takon një personazhe të njohur (Foto)

Yjet