LAJMI I FUNDIT:
Ivan Perisic

Ivan Perisic

364 Artikuj

Info

Ivan Perisic është futbollist kroat i lindur më 2 shkurt 1989.

Bayern Munich 2-1 Chelsea, Bavarezët e mbyllin me epërsi pjesën e parë

Bayern Munich 2-1 Chelsea, Bavarezët e mbyllin me epërsi pjesën e parë

Liga e Kampionëve
Mourinho e do Perisicin te Tottenhami

Mourinho e do Perisicin te Tottenhami

Premier League
Unitedi interesohet për Perisicin gjatë bisedimeve me Interin për Sanchezin, mund të ketë shkëmbim lojtarësh

Unitedi interesohet për Perisicin gjatë bisedimeve me Interin për Sanchezin, mund të ketë shkëmbim lojtarësh

Ndërkombëtare
Interi gjithnjë e më afër Alabas, i ofron Bayernit para dhe një futbollist për austriakun

Interi gjithnjë e më afër Alabas, i ofron Bayernit para dhe një futbollist për austriakun

Serie A
Rummenigge: Alcantara sigurt largohet, Alaba mund të shitet, Perisic ende në dyshim

Rummenigge: Alcantara sigurt largohet, Alaba mund të shitet, Perisic ende në dyshim

Bundesliga
Bayern Munich nuk do ta blejë Perisicin, kroati do të kthehet te Interi

Bayern Munich nuk do ta blejë Perisicin, kroati do të kthehet te Interi

Serie A
Bayerni me kërkesë për Interin për uljen e çmimit të Perisic

Bayerni me kërkesë për Interin për uljen e çmimit të Perisic

Bundesliga
Flick kërkon blerjen e Perisic: Të gjithë jemi të bindur nga cilësitë e tij

Flick kërkon blerjen e Perisic: Të gjithë jemi të bindur nga cilësitë e tij

Bundesliga
Manchester Unitedi dhe Tottenhami në garë për Perisicin

Manchester Unitedi dhe Tottenhami në garë për Perisicin

Premier League
Bayern Munich eliminon Eintracht Frankfurtin dhe në finalen e DFB Pokal takohet me Bayer Leverkusenin

Bayern Munich eliminon Eintracht Frankfurtin dhe në finalen e DFB Pokal takohet me Bayer Leverkusenin

Bundesliga
Rummenigge: Ende nuk kemi vendosur për Perisicin

Rummenigge: Ende nuk kemi vendosur për Perisicin

Bundesliga
Bayerni kërkon zbritje çmimi ose do ta kthejë Perisicin te Interi

Bayerni kërkon zbritje çmimi ose do ta kthejë Perisicin te Interi

Bundesliga
Interi shtyn afatin e Bayernit për blerjen e Perisicit

Interi shtyn afatin e Bayernit për blerjen e Perisicit

Bundesliga
Bayern Munich dhe Inter, pritet të arrijnë marrëveshje të re për Perisic

Bayern Munich dhe Inter, pritet të arrijnë marrëveshje të re për Perisic

Bundesliga
Interi projekton planin për blerjen e Pogbas

Interi projekton planin për blerjen e Pogbas

Serie A
Nainggolan dhe Perisic mund të rikthehen te Interi, por jo edhe Icardi

Nainggolan dhe Perisic mund të rikthehen te Interi, por jo edhe Icardi

Serie A
Dhjetë futbollistë me talente tjera: Alisson këngëtar, Luiz magjistar, Arshavin profesor

Dhjetë futbollistë me talente tjera: Alisson këngëtar, Luiz magjistar, Arshavin profesor

Ndërkombëtare
Conte refuzon rikthimin e Ivan Perisicit te Interi

Conte refuzon rikthimin e Ivan Perisicit te Interi

Serie A
Lista me 50 lojtarët që u kërkuan nga Unitedi, mirëpo kaluan te skuadrat tjera

Lista me 50 lojtarët që u kërkuan nga Unitedi, mirëpo kaluan te skuadrat tjera

Premier League
Interi shpreson t’i mbledhë mbi 130 milionë euro nga shitja e lojtarëve të huazuar

Interi shpreson t’i mbledhë mbi 130 milionë euro nga shitja e lojtarëve të huazuar

Serie A
Bayern Munich do ta aktivizojë klauzolën e blerjes së Ivan Perisicit

Bayern Munich do ta aktivizojë klauzolën e blerjes së Ivan Perisicit

Bundesliga
Perisic pritet të kthehet te Interi, lëndimi ia “pamundëson” qëndrimin te Bayerni

Perisic pritet të kthehet te Interi, lëndimi ia “pamundëson” qëndrimin te Bayerni

Serie A
Perisic më i miri: Hertha Berlin 0-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve

Perisic më i miri: Hertha Berlin 0-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve

Bundesliga
Bayerni fiton me rezultat bindës ndaj Hertha Berlinit

Bayerni fiton me rezultat bindës ndaj Hertha Berlinit

Bundesliga