LAJMI I FUNDIT:

Birra jonë, loja jonë! EURO2024!

Birra jonë, loja jonë! EURO2024!

Me ardhjen e Kampionatit Evropian të Futbollit EURO2024, Birra Peja vjen me risi emocionuese për ju, dizajnin e ri të kanaqeve dhe shpërblimet për bileta, akomodim dhe transport për të parë ndeshjet e zhvilluara me sloganin “Birra jonë, loja jonë”.

Me dizajnin e ri të kanaçeve dhe qelqit ju do të keni mundësinë të bëni tifo për ekipin tuaj duke pirë birrën më të mirë, Birra Peja.

Ju keni mundësi për të fituar bileta, akomodim dhe transport për të parë ekipin e kombëtares së futbollit të Shqipërisë në EURO2024.

Krejt çka duhet të bëni është të gjeni kodin nën kapak dhe të regjistoni atë bashkë me të dhënat tuaja në birrapeja.com.

Mundësia për të fituar bileta për një ndeshje live është një perspektivë e rrallë dhe emocionuese dhe është një privilegj të mund të mbështesni skuadrën shqiptare dhe të përjetoni atmosferën emocionuese të një ndeshje futbolli live e sidomos në EURO2024.

Përveç emocionit të shikimit të lojës, mundësia për të fituar akomodimin dhe transportin si pjesë e lojës i shton përvojës një shtresë shtesë komoditeti dhe luksi. Të jeni në gjendje të qëndroni në akomodim të rehatshëm dhe të keni transport pa probleme ju lejon të zhyteni plotësisht në përvojën dhe të shijoni çdo moment të udhëtimit.

Fitimi i këtij çmimi ju ofron gjithashtu mundësinë për t’u lidhur me tifozët e tjerë të futbollit dhe entuziastët e sportit nga e gjithë bota. Shikimi i një ndeshjeje live ofron një përvojë të përbashkët që kapërcen barrierat kulturore dhe gjuhësore, duke ju lejuar të lidheni me të tjerët mbi dashurinë e ndërsjellë për lojën e bukur dhe shoqërinë që vjen me të qenit pjesë e një ngjarjeje sportive live.

Përveq kësaj, dizajnet e reja të Birra Peja përfshijnë edhe shtetet si: Gjermania, Italia, Franca, Anglia, Zvicrra, Spanja.

Birra jonë, Loja jonë!