LAJMI I FUNDIT:
Ivan Perisic

Ivan Perisic

364 Artikuj

Info

Ivan Perisic është futbollist kroat i lindur më 2 shkurt 1989.

Perisic në histori me Kroacinë, bëhet futbollisti i parë që shënon në katër turne të mëdhenj

Perisic në histori me Kroacinë, bëhet futbollisti i parë që shënon në katër turne të mëdhenj

Përfaqësueset
Kroacia dhe Çekia ndajnë pikët, mbetet i hapur kualifikimi në Grupin D

Kroacia dhe Çekia ndajnë pikët, mbetet i hapur kualifikimi në Grupin D

Ndërkombëtare
Sot filloi epoka Inzaghi te Interi – punët që e presin trajnerin italian që në fillim

Sot filloi epoka Inzaghi te Interi – punët që e presin trajnerin italian që në fillim

Serie A
Perisic pritet ta zgjatë qëndrimin te Interi

Perisic pritet ta zgjatë qëndrimin te Interi

Serie A
Interi barazon edhe ndaj Spezias

Interi barazon edhe ndaj Spezias

Serie A
Roma 2-2 Inter, notat e lojtarëve

Roma 2-2 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Unitedi rikthehet në garë për Perisic

Unitedi rikthehet në garë për Perisic

Premier League
Vida rezultoi pozitiv me COVID-19, klubet italiane ‘dridhen’ nga frika pasi patën shumë lojtarë në ndeshje

Vida rezultoi pozitiv me COVID-19, klubet italiane ‘dridhen’ nga frika pasi patën shumë lojtarë në ndeshje

Ndërkombëtare
Interi ndalet në shtëpi, barazon me Parman

Interi ndalet në shtëpi, barazon me Parman

Serie A
Perisic: Interi do të arrijë në të tetën e finales

Perisic: Interi do të arrijë në të tetën e finales

Liga e Kampionëve
Ronaldo, Bale, Kroos: 11 lojtarët që Unitedi dështoi t’i transferonte – derisa marrëveshja me Sanchon është e bllokuar

Ronaldo, Bale, Kroos: 11 lojtarët që Unitedi dështoi t’i transferonte – derisa marrëveshja me Sanchon është e bllokuar

Premier League
Perisic drejt largimit nga Interi, e ardhmja e kroatit në Bundesliga

Perisic drejt largimit nga Interi, e ardhmja e kroatit në Bundesliga

Serie A
Tri klube gjermane pas Perisicit

Tri klube gjermane pas Perisicit

Bundesliga
Manchester Unitedi e sheh Perisicin si alternativ të Sanchos

Manchester Unitedi e sheh Perisicin si alternativ të Sanchos

Premier League
Bayerni lëshon Perisicin, kroati kthehet te Interi

Bayerni lëshon Perisicin, kroati kthehet te Interi

Bundesliga
Interi pritet të shesë tre futbollistë për të nënshkruar me N’Golo Kanten

Interi pritet të shesë tre futbollistë për të nënshkruar me N’Golo Kanten

Serie A
Perisic mes Bayernit dhe Tottenhamit

Perisic mes Bayernit dhe Tottenhamit

Ndërkombëtare
Bayern Munich ofron 12 milionë euro për Perisicin

Bayern Munich ofron 12 milionë euro për Perisicin

Serie A
Perisic: Tripleta një ëndërr, më vjen keq që nuk e fitova me Interin – një turp për ta

Perisic: Tripleta një ëndërr, më vjen keq që nuk e fitova me Interin – një turp për ta

Liga e Kampionëve
Dy klube angleze rivalizojnë Bayernin për Perisicin

Dy klube angleze rivalizojnë Bayernin për Perisicin

Ndërkombëtare
“Paratë nuk mund ta blejnë suksesin” – Formacioni i Bayernit ka kushtuar i gjithi më pak sesa shifra që pagoi Barcelona për Coutinhon

“Paratë nuk mund ta blejnë suksesin” – Formacioni i Bayernit ka kushtuar i gjithi më pak sesa shifra që pagoi Barcelona për Coutinhon

Liga e Kampionëve
Mbrojtje skandaloze e Barcelonës, Bayerni rikthen epërsinë me Ivan Perisic

Mbrojtje skandaloze e Barcelonës, Bayerni rikthen epërsinë me Ivan Perisic

Liga e Kampionëve
Formacioni më i mirë i 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, por çuditërisht nuk ka vend për Messin – Ronaldo në vend të tij

Formacioni më i mirë i 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, por çuditërisht nuk ka vend për Messin – Ronaldo në vend të tij

Liga e Kampionëve
Bayerni demolon Chelsean edhe në ndeshjen kthyese, Bavarezët kalojnë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Bayerni demolon Chelsean edhe në ndeshjen kthyese, Bavarezët kalojnë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve