LAJMI I FUNDIT:
Ivan Perisic

Ivan Perisic

366 Artikuj

Info

Ivan Perisic është futbollist kroat i lindur më 2 shkurt 1989.

Supergol nga Perisic, Interi barazon rezultatin (Video)

Supergol nga Perisic, Interi barazon rezultatin (Video)

Serie A
Interi përmbys rezultatin, shënon Perisic (Video)

Interi përmbys rezultatin, shënon Perisic (Video)

Serie A
Perisic i zhgënjyer me startin e Interit

Perisic i zhgënjyer me startin e Interit

Serie A
Perisic pret rikthimin e Interit pas fillimit zhgënjyes

Perisic pret rikthimin e Interit pas fillimit zhgënjyes

Serie A
Rrogat e lojtarëve të Interit

Rrogat e lojtarëve të Interit

Serie A
Perisic, i lumtur në Inter

Perisic, i lumtur në Inter

Serie A
Lojtarëve që iu është rritur vlera pas paraqitjeve fantastike në Euro 2016 (Foto)

Lojtarëve që iu është rritur vlera pas paraqitjeve fantastike në Euro 2016 (Foto)

Arbios Kryeziu
Golashënuesit më të mirë deri tani në Euro 2016

Golashënuesit më të mirë deri tani në Euro 2016

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i të eliminuarve nga Euro 2016, aty gjendet edhe një shqiptar (Foto)

Formacioni më i mirë i të eliminuarve nga Euro 2016, aty gjendet edhe një shqiptar (Foto)

Përfaqësueset
Perisic e ‘komplekson’ edhe Ronaldon me modelin e tij të ri të flokëve (Foto)

Perisic e ‘komplekson’ edhe Ronaldon me modelin e tij të ri të flokëve (Foto)

Përfaqësueset
United, Chelsea dhe L’pooli i bashkohen garës për Perisicin

United, Chelsea dhe L’pooli i bashkohen garës për Perisicin

Premier League
Edhe Barca e interesuar për Perisicin

Edhe Barca e interesuar për Perisicin

La Liga
Perisic kalon Kroacinë në epërsi me super gol (Video)

Perisic kalon Kroacinë në epërsi me super gol (Video)

Përfaqësueset
Stilet më të mira të flokëve në ‘Euro 2016’, tre shqiptarë  (Foto)

Stilet më të mira të flokëve në ‘Euro 2016’, tre shqiptarë (Foto)

Futboll
Perisic i bindur në suksesin e Kroacisë

Perisic i bindur në suksesin e Kroacisë

Përfaqësueset
Pesë lojtarët që konsiderohen të pashitshëm te Interi (Foto)

Pesë lojtarët që konsiderohen të pashitshëm te Interi (Foto)

Serie A
Interi rrezikon t’i largohen dy yje

Interi rrezikon t’i largohen dy yje

Serie A
Kaq para jep Liverpooli për Perisicin

Kaq para jep Liverpooli për Perisicin

Premier League
Klopp e do yllin e Interit

Klopp e do yllin e Interit

Premier League
Abramovich tashmë ka përgatitur edhe ofertë për Perisicin

Abramovich tashmë ka përgatitur edhe ofertë për Perisicin

Premier League
Chelsea ndjek dy lojtarë të Interit

Chelsea ndjek dy lojtarë të Interit

Premier League
Conte zëvendësuesin e Hazardit e kërkon te Interi

Conte zëvendësuesin e Hazardit e kërkon te Interi

Premier League
Interi dhe Roma ndahen në paqe (Video)

Interi dhe Roma ndahen në paqe (Video)

Serie A
Interi shënon në Olimpico (Video)

Interi shënon në Olimpico (Video)

Serie A