LAJMI I FUNDIT:

Instituti hidrometeorologjik i Kosovës

115 Artikuj

Edhe në ditët në vijim, mot stabil në Kosovë

Edhe në ditët në vijim, mot stabil në Kosovë

Kosovë
Moti në dy ditët e ardhshme

Moti në dy ditët e ardhshme

Kosovë
Parashikimi i motit për ditët në vazhdim, në shtator ndryshojnë temperaturat

Parashikimi i motit për ditët në vazhdim, në shtator ndryshojnë temperaturat

Kosovë
Moti për pesë ditët e ardhshme, të hënën dhe të martën pritet të ketë shi

Moti për pesë ditët e ardhshme, të hënën dhe të martën pritet të ketë shi

Kosovë
Moti, vapë – pasdite me vranësira

Moti, vapë – pasdite me vranësira

Kosovë
Moti në pesë ditët e ardhshme, temperaturat deri 33 gradë Celsius

Moti në pesë ditët e ardhshme, temperaturat deri 33 gradë Celsius

Kosovë
Instituti hidrometeorologjik paralajmëron edhe një valë të nxehtit afrikan në Kosovë

Instituti hidrometeorologjik paralajmëron edhe një valë të nxehtit afrikan në Kosovë

Kosovë
Parashikimi i motit për ditën e nesërme

Parashikimi i motit për ditën e nesërme

Kosovë
Temperatura përvëluese edhe sot, të enjten dhe të premten reshje shiu

Temperatura përvëluese edhe sot, të enjten dhe të premten reshje shiu

Kosovë
Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Kosovë
Ky do të jetë moti për pesë ditët e ardhshme

Ky do të jetë moti për pesë ditët e ardhshme

Kosovë
Nesër në Kosovë, mot me diell

Nesër në Kosovë, mot me diell

Kosovë
Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë

Kosovë
Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Kosovë
Moti në Kosovë

Moti në Kosovë

Kosovë
Moti për nesër, me vranësira dhe mjegull

Moti për nesër, me vranësira dhe mjegull

Kosovë
Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Kosovë
Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Kosovë
Moti për fundjavë në Kosovë

Moti për fundjavë në Kosovë

Kosovë