LAJMI I FUNDIT:

India

1079 Artikuj

Ky shofer i kamionit ka çmendur të gjithë me veprimin e pamatur (Foto/Video)

Ky shofer i kamionit ka çmendur të gjithë me veprimin e pamatur (Foto/Video)

Fun Lajme
Të riun e kafshoi qeni i tërbuar dhe mbeti i vdekur, por ai u zgjua në varrimin e tij

Të riun e kafshoi qeni i tërbuar dhe mbeti i vdekur, por ai u zgjua në varrimin e tij

Interesante
Publikohen pamjet e tmerrshme: Politikani indian ekzekutohet në mënyrën më barbare të mundshme (Video, +18)

Publikohen pamjet e tmerrshme: Politikani indian ekzekutohet në mënyrën më barbare të mundshme (Video, +18)

Nga Bota
Një mision, 104 satelitë dhe një rekord botëror (Video)

Një mision, 104 satelitë dhe një rekord botëror (Video)

Nga Bota
Kur ura prej druri nuk përballon dot peshën e kamionit (Video)

Kur ura prej druri nuk përballon dot peshën e kamionit (Video)

Nga Bota
Kishte shqyer për vdekje gjashtë njerëz, fshatarët kapin tigrin e arratisur (Foto/Video,+18)

Kishte shqyer për vdekje gjashtë njerëz, fshatarët kapin tigrin e arratisur (Foto/Video,+18)

Nga Bota
I del gjak prej syve, veshëve, gojës dhe prej kokës, deri dhjetë herë në ditë – as mjekët nuk e dinë pse! (Foto,+16)

I del gjak prej syve, veshëve, gojës dhe prej kokës, deri dhjetë herë në ditë – as mjekët nuk e dinë pse! (Foto,+16)

Nga Bota
Fotot e puthjes së gjarprit u bënë të famshme, por i riu ndërroi jetë (Foto)

Fotot e puthjes së gjarprit u bënë të famshme, por i riu ndërroi jetë (Foto)

Nga Bota
E zë gruan duke e tradhtuar me tjetrin, ia prenë kokën me shpatë dhe ia dorëzon atë policisë (Foto, +18)

E zë gruan duke e tradhtuar me tjetrin, ia prenë kokën me shpatë dhe ia dorëzon atë policisë (Foto, +18)

Nga Bota
Derisa adoleshenti i larë në gjak po vdiste në rrugë pas përplasjes me autobus, kalimtarët e rastit e filmonin me telefona (Video, +18)

Derisa adoleshenti i larë në gjak po vdiste në rrugë pas përplasjes me autobus, kalimtarët e rastit e filmonin me telefona (Video, +18)

Nga Bota
Vajza indiane ia pret penisin të dashurit sepse i refuzoi martesën

Vajza indiane ia pret penisin të dashurit sepse i refuzoi martesën

Interesante
India bëhet ‘shtëpia” më e madhe në botë për prodhimin e energjisë diellore

India bëhet ‘shtëpia” më e madhe në botë për prodhimin e energjisë diellore

Ekonomi
Aksidentohet autobusi në Indi, 15 fëmijë të vdekur

Aksidentohet autobusi në Indi, 15 fëmijë të vdekur

Nga Bota
Kështu i edukojnë hajnat në Indi: Kush vjedh rrahet brutalisht me shkop të drurit në qendër të qytetit (Video, +18)

Kështu i edukojnë hajnat në Indi: Kush vjedh rrahet brutalisht me shkop të drurit në qendër të qytetit (Video, +18)

Nga Bota
Shikoni me çfarë ushqimi të keq i mban India ushtarët e vet (Foto/Video)

Shikoni me çfarë ushqimi të keq i mban India ushtarët e vet (Foto/Video)

Nga Bota
India dërgon 103 satelitë në hapësirë

India dërgon 103 satelitë në hapësirë

Nga Bota
Aeroplani rrëshqet në pistë, rrotullohet 360 shkallë – pasagjerët rrëfejnë përvojën e frikshme (Video)

Aeroplani rrëshqet në pistë, rrotullohet 360 shkallë – pasagjerët rrëfejnë përvojën e frikshme (Video)

Nga Bota
Pas këtij burri “shtatzënë”, fshihet një histori tronditëse (Foto,+18)

Pas këtij burri “shtatzënë”, fshihet një histori tronditëse (Foto,+18)

Interesante
Paratë e dasmës së vajzës, biznesmeni i shpenzon duke ndërtuar 90 shtëpi për të pastrehët (Video)

Paratë e dasmës së vajzës, biznesmeni i shpenzon duke ndërtuar 90 shtëpi për të pastrehët (Video)

Nga Bota
Burri pret penisin, pasi bashkëshortja për më shumë se një dekadë nuk dëshironte të bënte seks me të (Foto)

Burri pret penisin, pasi bashkëshortja për më shumë se një dekadë nuk dëshironte të bënte seks me të (Foto)

Fun Lajme
‘Guri i Zotit’ ka 2 mijë vjet që sfidon shkencën (Foto)

‘Guri i Zotit’ ka 2 mijë vjet që sfidon shkencën (Foto)

Interesante
Valltarja shtatzënë vritet nga shoku i dhëndrit, sepse refuzoi të vallëzonte me të! (Video,+18)

Valltarja shtatzënë vritet nga shoku i dhëndrit, sepse refuzoi të vallëzonte me të! (Video,+18)

Nga Bota
Arrin në 142 numri i të vdekurve në aksidentin hekurudhor

Arrin në 142 numri i të vdekurve në aksidentin hekurudhor

Nga Bota
Dasma që tërboi të varfrit: Politikani shpenzon 74 milionë dollarë për ceremoninë e të bijës (Video)

Dasma që tërboi të varfrit: Politikani shpenzon 74 milionë dollarë për ceremoninë e të bijës (Video)

Nga Bota