LAJMI I FUNDIT:

Ibrahima Konate

30 Artikuj

Owen i pamëshirshëm ndaj tre lojtarëve të Liverpoolit për humbjen nga Bournemouthi

Owen i pamëshirshëm ndaj tre lojtarëve të Liverpoolit për humbjen nga Bournemouthi

Premier League
Franca do të duket ndryshe në ‘Botërorin 2026’: Njëmbëdhjetëshi i mundshëm

Franca do të duket ndryshe në ‘Botërorin 2026’: Njëmbëdhjetëshi i mundshëm

Përfaqësueset
Ndryshimi që mund ta bëjë Deschamps për finalen e madhe: Giroud në stol, Thuram nga minuta e parë

Ndryshimi që mund ta bëjë Deschamps për finalen e madhe: Giroud në stol, Thuram nga minuta e parë

Përfaqësueset
Alarm te Franca: Momentalisht janë pesë lojtarë të lënduar apo sëmurë para finales kundër Argjentinës

Alarm te Franca: Momentalisht janë pesë lojtarë të lënduar apo sëmurë para finales kundër Argjentinës

Përfaqësueset
Franca në alarm, dy yjet e skuadrës me virus dhe rrezikojnë paraqitjen në finale

Franca në alarm, dy yjet e skuadrës me virus dhe rrezikojnë paraqitjen në finale

Ndërkombëtare
Nga Messi te Tchouameni dhe Konate, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve në Kupën e Botës

Nga Messi te Tchouameni dhe Konate, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Komentet e Konates për Ronaldon zbulojnë qëndrimin e tij ndaj Messit teksa Franca përgatitet për finalen ndaj Argjentinës

Komentet e Konates për Ronaldon zbulojnë qëndrimin e tij ndaj Messit teksa Franca përgatitet për finalen ndaj Argjentinës

Përfaqësueset
Probleme serioze për Liverpoolin: Klopp mund ta fillojë sezonin e ri pa tetë lojtarë

Probleme serioze për Liverpoolin: Klopp mund ta fillojë sezonin e ri pa tetë lojtarë

Premier League
Liverpooli fiton te Benfica, me një këmbë në gjysmëfinale

Liverpooli fiton te Benfica, me një këmbë në gjysmëfinale

Liga e Kampionëve
Zbulohen emrat e lojtarëve më të shpejt këtë sezon në Ligën Premier, Rudiger befason të gjithë duke u renditur i pari

Zbulohen emrat e lojtarëve më të shpejt këtë sezon në Ligën Premier, Rudiger befason të gjithë duke u renditur i pari

Premier League
Ibrahima Konate pati një moment të sikletshëm në festimet e Liverpoolit për triumfin në Carabao Cup

Ibrahima Konate pati një moment të sikletshëm në festimet e Liverpoolit për triumfin në Carabao Cup

Premier League
FIFA zbulon top 10 transferimet më të mëdha të vitit 2021: Grealish, Lukaku e Sancho në podium

FIFA zbulon top 10 transferimet më të mëdha të vitit 2021: Grealish, Lukaku e Sancho në podium

Ndërkombëtare
“Çdo lojtar dëshiron të luajë” – ylli i ri i Liverpoolit, Konate e pranon se nuk është “e lehtë” të fitosh formacionin nën drejtim e Klopp

“Çdo lojtar dëshiron të luajë” – ylli i ri i Liverpoolit, Konate e pranon se nuk është “e lehtë” të fitosh formacionin nën drejtim e Klopp

Premier League
RB Leipzig janë mbretërit e afatit kalimtar: Shitje dhe blerje të shkëlqyera deri më tani

RB Leipzig janë mbretërit e afatit kalimtar: Shitje dhe blerje të shkëlqyera deri më tani

Bundesliga
Wijnaldum i larguar, Konate i transferuar – Formacioni i mundshëm i Liverpoolit në sezonin 2021/22

Wijnaldum i larguar, Konate i transferuar – Formacioni i mundshëm i Liverpoolit në sezonin 2021/22

Premier League
Zyrtare: Liverpooli transferon Ibrahima Konaten nga RB Leipzig

Zyrtare: Liverpooli transferon Ibrahima Konaten nga RB Leipzig

Premier League
Liverpooli pajtohet të paguajë klauzolën për Konaten

Liverpooli pajtohet të paguajë klauzolën për Konaten

Premier League
Konate ka kompletuar testet mjekësore te Liverpooli – pritet vetëm zyrtarizimi

Konate ka kompletuar testet mjekësore te Liverpooli – pritet vetëm zyrtarizimi

Premier League
Liverpooli nuk do ta aktivizojë klauzolën për blerjen e  Kabak, synohet një tjetër mbrojtës nga Bundesliga

Liverpooli nuk do ta aktivizojë klauzolën për blerjen e Kabak, synohet një tjetër mbrojtës nga Bundesliga

Premier League
Liverpooli arrin marrëveshje me Konaten

Liverpooli arrin marrëveshje me Konaten

Premier League
Man Utd po tenton t’ia rrëmbejë Liverpoolit mbrojtësin Konate

Man Utd po tenton t’ia rrëmbejë Liverpoolit mbrojtësin Konate

Bundesliga
Liverpooli po e finalizon transferimin e Konates – marrëveshja në parim është arritur

Liverpooli po e finalizon transferimin e Konates – marrëveshja në parim është arritur

Premier League
Trajneri i Chelseat, Tuchel përpilon listën e ngushtë me tre objektiva të mëdha për mbrojtjen

Trajneri i Chelseat, Tuchel përpilon listën e ngushtë me tre objektiva të mëdha për mbrojtjen

Premier League
Klauzola e ulët e largimit, skuadrat e mëdha angleze pas Ibrahima Konates

Klauzola e ulët e largimit, skuadrat e mëdha angleze pas Ibrahima Konates

Premier League