LAJMI I FUNDIT:

Humori

64 Artikuj

Është zbuluar cila karakteristikë femrave u është më e rëndësishme te meshkujt

Është zbuluar cila karakteristikë femrave u është më e rëndësishme te meshkujt

Lifestyle
Hiletë për orgazëm të gjatë te femrat: Kjo ju është e nevojshme për humor të mirë

Hiletë për orgazëm të gjatë te femrat: Kjo ju është e nevojshme për humor të mirë

Intimitet dhe Pasion
Nëse humori juaj ndryshon sipas stinëve, me siguri vuani nga ky lloj depresioni

Nëse humori juaj ndryshon sipas stinëve, me siguri vuani nga ky lloj depresioni

Shëndetësi Lajme
Gjimnastika në shtëpi edhe për humor të mirë

Gjimnastika në shtëpi edhe për humor të mirë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ndërron jetë aktori Gëzim Kruja

Ndërron jetë aktori Gëzim Kruja

Cult+
Psikologjia e ngjyrave: Bartja e këtyre nuancave me siguri përmirëson humorin

Psikologjia e ngjyrave: Bartja e këtyre nuancave me siguri përmirëson humorin

Lifestyle
Cili nga fëmijët është më komiku në familje? E tregon shkenca

Cili nga fëmijët është më komiku në familje? E tregon shkenca

Fëmija juaj
KATËR JORKSHAJRMENËT

KATËR JORKSHAJRMENËT

Teatri
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1919, 1929, 1939… 2019!

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1919, 1929, 1939… 2019!

Agron Shala
Viti 1969: Kundërkultura, Hëna dhe shqiptarët në dy botë

Viti 1969: Kundërkultura, Hëna dhe shqiptarët në dy botë

Agron Shala
Kur partneri ka luhatje humori

Kur partneri ka luhatje humori

Këshilla Lifestyle
Nëse partneri juaj ju shkrin së qeshuri, atëherë i përket njërës nga këto shenja të zodiakut

Nëse partneri juaj ju shkrin së qeshuri, atëherë i përket njërës nga këto shenja të zodiakut

Lifestyle
Si ta shohësh jetën ndryshe në 24 orë?

Si ta shohësh jetën ndryshe në 24 orë?

Psikoprofil
Lufta tjetër e anglezëve: Me humor kundër Hitlerit

Lufta tjetër e anglezëve: Me humor kundër Hitlerit

Fakte
Citatet më të “zgjuara” të Alan Fordit: Mos i beso gruas që gënjen!

Citatet më të “zgjuara” të Alan Fordit: Mos i beso gruas që gënjen!

Fjala+
Lulet në mëngjes, humor i mirë për tërë ditën

Lulet në mëngjes, humor i mirë për tërë ditën

Lule
Njerëzit për të cilët kurrë nuk do të kishit dyshuar, në të vërtetë vuajnë nga depresioni

Njerëzit për të cilët kurrë nuk do të kishit dyshuar, në të vërtetë vuajnë nga depresioni

Shëndetësi Lajme
Ndiheni të pavullnetshëm, depresivë dhe të pamotivuar? Shkaktari do të mundë t’ju befasojë

Ndiheni të pavullnetshëm, depresivë dhe të pamotivuar? Shkaktari do të mundë t’ju befasojë

Shëndetësi Lajme
Mirush Kabashi flet për porosinë e parodistit Muhamet Liko

Mirush Kabashi flet për porosinë e parodistit Muhamet Liko

Cult+
Vdes aktori i humorit, Muhamet Liko

Vdes aktori i humorit, Muhamet Liko

Cult+
Tërë kohën i keni para hundëve, por nuk e keni ditur: Aroma e këtyre pesë gjërave menjëherë përmirëson humorin!

Tërë kohën i keni para hundëve, por nuk e keni ditur: Aroma e këtyre pesë gjërave menjëherë përmirëson humorin!

Të tjera
Paralajmërojnë shkencëtarët: Robotët do të mbysin njerëzit, sepse nuk e kuptojnë humorin

Paralajmërojnë shkencëtarët: Robotët do të mbysin njerëzit, sepse nuk e kuptojnë humorin

Nga Bota
Kërkesa, nevoja për argëtim, për kënaqësi, për humor…

Kërkesa, nevoja për argëtim, për kënaqësi, për humor…

Këshilla Lifestyle
Femrat duan meshkuj qesharakë sepse lidhja është argëtuese dhe jeta bëhet më e lehtë

Femrat duan meshkuj qesharakë sepse lidhja është argëtuese dhe jeta bëhet më e lehtë

Lifestyle