LAJMI I FUNDIT:

Houston Rockets

212 Artikuj

Nuk mjafton paraqitja spektakolare nga Antetokounmpi, Bucks mposhten në udhëtim te Rockets 

Nuk mjafton paraqitja spektakolare nga Antetokounmpi, Bucks mposhten në udhëtim te Rockets 

NBA
Bucks vazhdojnë me fitore, GSW triumfon në udhëtim te Portland

Bucks vazhdojnë me fitore, GSW triumfon në udhëtim te Portland

NBA
U zhvilluan 13 super ndeshje në NBA – Lakers fituan derbin me Clippers, Warriors mezi mposhten Kings

U zhvilluan 13 super ndeshje në NBA – Lakers fituan derbin me Clippers, Warriors mezi mposhten Kings

NBA
LeBron James dhe Anthony Davis të pandalshëm, Lakers marrin një tjetër fitore të rëndësishme

LeBron James dhe Anthony Davis të pandalshëm, Lakers marrin një tjetër fitore të rëndësishme

NBA
Spektakël me ngulitje të jashtëzakonshme, Mac McClung zë vendin e parë

Spektakël me ngulitje të jashtëzakonshme, Mac McClung zë vendin e parë

NBA
Super ndeshje janë zhvilluar në NBA, Lakers pësojnë pas vazhdimeve

Super ndeshje janë zhvilluar në NBA, Lakers pësojnë pas vazhdimeve

NBA
LA Lakers mposhtin lehtësisht Houstonin, kampioni nuk këndellet

LA Lakers mposhtin lehtësisht Houstonin, kampioni nuk këndellet

NBA
La Lakers marrin fitoren e tretë radhazi

La Lakers marrin fitoren e tretë radhazi

NBA
LA Clippers marrin fitoren e katërt radhazi në NBA

LA Clippers marrin fitoren e katërt radhazi në NBA

NBA
Lakers triumfojnë ndaj Timberwolves, spektakël në takimin mes Blazers e Pelicans – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

Lakers triumfojnë ndaj Timberwolves, spektakël në takimin mes Blazers e Pelicans – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

NBA
Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

NBA
LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

NBA
Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

NBA
Utah Jazz triumfon edhe ndaj Clippers, tjetër humbje për Denverin

Utah Jazz triumfon edhe ndaj Clippers, tjetër humbje për Denverin

NBA
Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

NBA
Atlanta Hawks triumfon ndaj LA Clippers – fitore marrin edhe Houston Rockets e Utah Jazz

Atlanta Hawks triumfon ndaj LA Clippers – fitore marrin edhe Houston Rockets e Utah Jazz

NBA
Rezultatet nga NBA: Warrios fitojnë derbin ndaj LA Lakers

Rezultatet nga NBA: Warrios fitojnë derbin ndaj LA Lakers

NBA
Harden flet për largimin nga Houston dhe synimet që ka me Nets

Harden flet për largimin nga Houston dhe synimet që ka me Nets

NBA
Houston triumfon në derbin e Teksasit

Houston triumfon në derbin e Teksasit

NBA
Shkëmbim i madh në NBA ku përfshihen pesë skuadra, James Harden përfundon te Brooklyn Nets

Shkëmbim i madh në NBA ku përfshihen pesë skuadra, James Harden përfundon te Brooklyn Nets

NBA
Lakers vazhdojnë me fitore, Oklahoma përkujdeset për befasinë e mbrëmjes në NBA

Lakers vazhdojnë me fitore, Oklahoma përkujdeset për befasinë e mbrëmjes në NBA

NBA
Tjetër xhiro, tjetër performancë e shkëlqyer nga Curry

Tjetër xhiro, tjetër performancë e shkëlqyer nga Curry

NBA
Portland fiton dramën ndaj Houston Rockets pas vazhdimeve

Portland fiton dramën ndaj Houston Rockets pas vazhdimeve

NBA
Lakers pa problem ndaj Houstonit, e mposhtin për herë të katërt dhe sigurojnë finalen e Konferencës

Lakers pa problem ndaj Houstonit, e mposhtin për herë të katërt dhe sigurojnë finalen e Konferencës

NBA