LAJMI I FUNDIT:
Hirving Lozano

Hirving Lozano

48 Artikuj

Sa vlen skuadra e Napolit pasi u kurorëzua kampion i Serie A?

Sa vlen skuadra e Napolit pasi u kurorëzua kampion i Serie A?

Serie A
Ekipi i javës në Ligën e Kampionëve, formacion shumë sulmues

Ekipi i javës në Ligën e Kampionëve, formacion shumë sulmues

Liga e Kampionëve
Manchester United synon transferimin e Hirving Lozanos në janar

Manchester United synon transferimin e Hirving Lozanos në janar

Serie A
Napoli nënshtron Ajaxin dhe kualifikohet në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Napoli nënshtron Ajaxin dhe kualifikohet në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Ndërkombëtare
Mino Raiola ka ndërruar jetë – ai kishte nën menaxhim disa nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit

Mino Raiola ka ndërruar jetë – ai kishte nën menaxhim disa nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Lëndimi i tij konsiderohet si njëri nga më të tmerrshmit në histori të futbollit, Lozano: Shumë mjekë më thanë se kam mundur ta humb jetën

Lëndimi i tij konsiderohet si njëri nga më të tmerrshmit në histori të futbollit, Lozano: Shumë mjekë më thanë se kam mundur ta humb jetën

Serie A
‘Ekipi i ëndrrave’ i Mino Raiolas me lojtarët që menaxhon: Agjenti i njohur ka yje si Haaland, Pogba, Verratti e De Ligt në formacion

‘Ekipi i ëndrrave’ i Mino Raiolas me lojtarët që menaxhon: Agjenti i njohur ka yje si Haaland, Pogba, Verratti e De Ligt në formacion

Ndërkombëtare
Amir Rrahmani dhe tre yje tjerë mungojnë te Napoli për derbin ndaj Milanit

Amir Rrahmani dhe tre yje tjerë mungojnë te Napoli për derbin ndaj Milanit

Serie A
Sancho shumë i shtrenjtë, Unitedi ndërron objektiv për repartin ofensivë

Sancho shumë i shtrenjtë, Unitedi ndërron objektiv për repartin ofensivë

Premier League
Evertoni kërkon dyshen Allan e Lozano, gati miliona euro për Napolin

Evertoni kërkon dyshen Allan e Lozano, gati miliona euro për Napolin

Premier League
Ancelotti dëshiron ribashkimin me Lozanon

Ancelotti dëshiron ribashkimin me Lozanon

Premier League
Milani dhe Napoli luajnë baras në derbin e javës

Milani dhe Napoli luajnë baras në derbin e javës

Serie A
Milani refuzoi transferimin e Lozanos

Milani refuzoi transferimin e Lozanos

Serie A
Lozano tregon pse refuzoi Milanin dhe PSG-në për Napolin

Lozano tregon pse refuzoi Milanin dhe PSG-në për Napolin

Serie A
Maldini: Milani e donte Lozanon, biseduam edhe me agjentin Raiola

Maldini: Milani e donte Lozanon, biseduam edhe me agjentin Raiola

Serie A
Lozano i Napolit tregon çfarë i tha Ronaldo pas derbit në Serie A

Lozano i Napolit tregon çfarë i tha Ronaldo pas derbit në Serie A

Serie A
Pesë transferimet më të shtrenjta në këtë afat kalimtar në Serie A

Pesë transferimet më të shtrenjta në këtë afat kalimtar në Serie A

Serie A
Napoli rikthehet në lojë ndaj Juventusit me dy gola për dy minuta – Lozano shënon në debutim

Napoli rikthehet në lojë ndaj Juventusit me dy gola për dy minuta – Lozano shënon në debutim

Serie A
Lozano ndihet i lumtur dhe krenar pas kalimit te Napoli

Lozano ndihet i lumtur dhe krenar pas kalimit te Napoli

Serie A
Zyrtare: Napoli nënshkruan me Lozanon, bëhet transferimi më i shtrenjtë në histori të klubit italian

Zyrtare: Napoli nënshkruan me Lozanon, bëhet transferimi më i shtrenjtë në histori të klubit italian

Serie A
Babai i Lozanos: Jemi të entuziazmuar që djali do të luajë në ekipin që luajti Maradona

Babai i Lozanos: Jemi të entuziazmuar që djali do të luajë në ekipin që luajti Maradona

Serie A
Lozano arrin në Napoli, të mërkurën zyrtarizimi

Lozano arrin në Napoli, të mërkurën zyrtarizimi

Serie A
Napoli arrin marrëveshje me PSV-në, afër zyrtarizimi i Lozanos

Napoli arrin marrëveshje me PSV-në, afër zyrtarizimi i Lozanos

Serie A