LAJMI I FUNDIT:
Hillary Clinton

Hillary Clinton

423 Artikuj

Rama takohet me Hillary Clinton: Me miken e madhe të Shqipërisë dhe Kosovës

Rama takohet me Hillary Clinton: Me miken e madhe të Shqipërisë dhe Kosovës

Shqipëri
Hillary Clinton për intervistën e gazetarit amerikan me presidentin rus: Ai është një idiot i dobishëm

Hillary Clinton për intervistën e gazetarit amerikan me presidentin rus: Ai është një idiot i dobishëm

Amerika
Hillary Clinton e konsideron Netanyahun si “jo të besueshëm”, thotë se ai duhet të largohet

Hillary Clinton e konsideron Netanyahun si “jo të besueshëm”, thotë se ai duhet të largohet

Nga Bota
Hillary Clinton i bashkohet si profesoreshë Universitetit të Kolumbisë

Hillary Clinton i bashkohet si profesoreshë Universitetit të Kolumbisë

Amerika
VITI 2012: 100-vjetori i pavarësisë së Shqipërisë dhe protestat për reciprocitet me Serbinë

VITI 2012: 100-vjetori i pavarësisë së Shqipërisë dhe protestat për reciprocitet me Serbinë

Agron Shala
Hillary deshi të shfaqte “një anë tjetër” të Kim Kardashian

Hillary deshi të shfaqte “një anë tjetër” të Kim Kardashian

Po Flitet
Hillary Clinton thotë se admiron ambiciet e Kim Kardashianit për të studiuar drejtësinë

Hillary Clinton thotë se admiron ambiciet e Kim Kardashianit për të studiuar drejtësinë

Yjet
Clinton nuk do të rikandidojë për presidente të SHBA-së

Clinton nuk do të rikandidojë për presidente të SHBA-së

Amerika
Hillary Clinton do të flasë për tradhtinë e Billit me Monica Lewinskyn në serialin e ri “Gutsy”

Hillary Clinton do të flasë për tradhtinë e Billit me Monica Lewinskyn në serialin e ri “Gutsy”

Yjet
Clinton ironizon me Trumpin pas bastisjes së FBI-së

Clinton ironizon me Trumpin pas bastisjes së FBI-së

Amerika
Ish-presidentja Jahjaga takon ish-sekretaren Clinton në New York

Ish-presidentja Jahjaga takon ish-sekretaren Clinton në New York

Kosovë
Hillary Clinton godet demokratët progresivë: Ata mund t’i shkaktojnë humbje demokratëve në zgjedhjet e 2022-tës

Hillary Clinton godet demokratët progresivë: Ata mund t’i shkaktojnë humbje demokratëve në zgjedhjet e 2022-tës

Amerika
Rama, Hillarit: Nëse quhesh Kllinton në mesin e shqiptarëve lidhet me çlirimin e gjysmës së kombit tonë, Kosovës

Rama, Hillarit: Nëse quhesh Kllinton në mesin e shqiptarëve lidhet me çlirimin e gjysmës së kombit tonë, Kosovës

Shqipëri
Hillary Clinton vlerëson kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, me çmim për strehimin e afganëve

Hillary Clinton vlerëson kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, me çmim për strehimin e afganëve

Shqipëri
Ndihmësja e Clinton, Huma Abedin tregon se si u ngacmua seksualisht nga senatori amerikan – thotë se e kishte ftuar në shtëpinë e tij dhe u përpoq ta puthte

Ndihmësja e Clinton, Huma Abedin tregon se si u ngacmua seksualisht nga senatori amerikan – thotë se e kishte ftuar në shtëpinë e tij dhe u përpoq ta puthte

Amerika
Hillary Clinton kujton princeshën Diana: Ishte pushtimi më i bukur britanik në Shtëpinë e Bardhë

Hillary Clinton kujton princeshën Diana: Ishte pushtimi më i bukur britanik në Shtëpinë e Bardhë

Yjet
Clinton paralajmëron pasoja të rënda pas tërheqjes së trupave nga Afganistani, del kundër Bidenit: S’po e kuptoni ç’po bëni

Clinton paralajmëron pasoja të rënda pas tërheqjes së trupave nga Afganistani, del kundër Bidenit: S’po e kuptoni ç’po bëni

Amerika
Përse Kamala Harris, Michelle Obama dhe Hillary Clinton u veshën në vjollcë në inaugurim?

Përse Kamala Harris, Michelle Obama dhe Hillary Clinton u veshën në vjollcë në inaugurim?

Yjet
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1920, 1930, 1940… 2020!?

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1920, 1930, 1940… 2020!?

Agron Shala
Viti 2010: GjND-ja dhe Pranvera Arabe

Viti 2010: GjND-ja dhe Pranvera Arabe

Agron Shala
Hillary Clinton: Kolegji elektoral nuk duhet ta zgjedh presidentin, por vota e popullit

Hillary Clinton: Kolegji elektoral nuk duhet ta zgjedh presidentin, por vota e popullit

Amerika
Hillary Clinton ia uron fitoren Joe Bidenit dhe Kamala Harrisit

Hillary Clinton ia uron fitoren Joe Bidenit dhe Kamala Harrisit

Amerika
Brenda shtëpisë së familjes Clinton në Washington

Brenda shtëpisë së familjes Clinton në Washington

Shtëpi të bukura
Hillary Clinton e këshilloi Bidenin që të mos pranon humbjen në asnjë rrethanë

Hillary Clinton e këshilloi Bidenin që të mos pranon humbjen në asnjë rrethanë

Nga Bota