LAJMI I FUNDIT:
Hashim Thaçi

Hashim Thaçi

6837 Artikuj

Thaçi, në Institutin e Hagës për Drejtësi Globale: Nuk ishte e lehtë për liderët serbë, që të takohen me mua!

Thaçi, në Institutin e Hagës për Drejtësi Globale: Nuk ishte e lehtë për liderët serbë, që të takohen me mua!

Politikë
Katër elementet e Thaçit për bashkëpunim me Serbinë

Katër elementet e Thaçit për bashkëpunim me Serbinë

Politikë
Bytyçi: Thaçi asgjë nuk bënte pa e pyetur Krasniqin, Limajn e Selimin

Bytyçi: Thaçi asgjë nuk bënte pa e pyetur Krasniqin, Limajn e Selimin

Politikë
Thaçi tregon se çfarë presidenti do të jetë

Thaçi tregon se çfarë presidenti do të jetë

Intervista
Thaçi nesër në Hagë, mban ligjëratë për të ardhmen e Kosovës

Thaçi nesër në Hagë, mban ligjëratë për të ardhmen e Kosovës

Politikë
PDK deklaratë me shkrim për koalicionin me LDK-në

PDK deklaratë me shkrim për koalicionin me LDK-në

Politikë
Komandantët e UÇK-së, milionerë të privatizimit

Komandantët e UÇK-së, milionerë të privatizimit

Ekonomi
Ndërtesën që nuk ia miratoi Jahjagës, Thaçi e dëshiron për vete

Ndërtesën që nuk ia miratoi Jahjagës, Thaçi e dëshiron për vete

Politikë
Krerët e Kosovës, të tronditur nga sulmet në Ankara

Krerët e Kosovës, të tronditur nga sulmet në Ankara

Politikë
Thaçi shkruan për Nolin dhe jetën e tij, e cilëson intelektual me dije enciklopedike!

Thaçi shkruan për Nolin dhe jetën e tij, e cilëson intelektual me dije enciklopedike!

Politikë
Thaçi thotë se si president do të punojë në hapjen e vendeve të reja të punës!

Thaçi thotë se si president do të punojë në hapjen e vendeve të reja të punës!

Politikë
Haradinaj: Mustafa po ma nguc shtetin, Hashim Broja po e lëviz kufirin!

Haradinaj: Mustafa po ma nguc shtetin, Hashim Broja po e lëviz kufirin!

Politikë
Thaçi do e ftojë Nikoliqin në ceremoninë e betimit si President

Thaçi do e ftojë Nikoliqin në ceremoninë e betimit si President

Kosovë
PDK lë Drenicën jashtë lidershipit drejtues?

PDK lë Drenicën jashtë lidershipit drejtues?

Kosovë
Thaçi: Ne i kemi shkelur vetëm ligjet e diktatorit Millosheviq

Thaçi: Ne i kemi shkelur vetëm ligjet e diktatorit Millosheviq

Politikë
Thaçi për Der Standard: I bashkova të gjithë për luftë, për pavarësi, e si president këtë do ta bëjë për anëtarësim në BE dhe NATO!

Thaçi për Der Standard: I bashkova të gjithë për luftë, për pavarësi, e si president këtë do ta bëjë për anëtarësim në BE dhe NATO!

Politikë
Thaçi në takim me lidershipin e PDK-së

Thaçi në takim me lidershipin e PDK-së

Politikë
“Le Figaro”: Hashim Thaçi mund të akuzohet nga Gjykata Speciale

“Le Figaro”: Hashim Thaçi mund të akuzohet nga Gjykata Speciale

Politikë
Baraliu ngre paralele mes rastit Pacolli dhe Thaçi

Baraliu ngre paralele mes rastit Pacolli dhe Thaçi

Politikë
Tomë Gashi: Thaçi është president jovalid (Video)

Tomë Gashi: Thaçi është president jovalid (Video)

Politikë
Thaçi: Gratë janë shtylla e familjes dhe shoqërisë

Thaçi: Gratë janë shtylla e familjes dhe shoqërisë

Kosovë
Thaçi ka një mesazh për komandantët

Thaçi ka një mesazh për komandantët

Politikë
Thaçi beson se largimi i tij nuk do ta dobësojë PDK-në

Thaçi beson se largimi i tij nuk do ta dobësojë PDK-në

Politikë
Thaçi: Nëse presidenti zgjidhet nga qytetarët, do të rikandidohem

Thaçi: Nëse presidenti zgjidhet nga qytetarët, do të rikandidohem

Politikë