LAJMI I FUNDIT:

Hakmarrje

11 Artikuj

Erdhi nga Italia për t’u hakmarrë, dëshmia e 41-vjeçares që dogji makinën në Durrës

Erdhi nga Italia për t’u hakmarrë, dëshmia e 41-vjeçares që dogji makinën në Durrës

Shqipëri
Vrasja e 31-vjeçares në Kamëz, dyshohet për hakmarrje

Vrasja e 31-vjeçares në Kamëz, dyshohet për hakmarrje

Shqipëri
Shenjat hakmarrëse të horoskopit

Shenjat hakmarrëse të horoskopit

Astrologji
Deshi t’ia merrte gruaja, burri hedh në erë shtëpinë e tij – derisa brenda ishin të dy (Foto)

Deshi t’ia merrte gruaja, burri hedh në erë shtëpinë e tij – derisa brenda ishin të dy (Foto)

Nga Bota
Ariu ‘hakmerret’ ndaj gjuetarëve, iu shkatërroi veturën në tërësi (Video)

Ariu ‘hakmerret’ ndaj gjuetarëve, iu shkatërroi veturën në tërësi (Video)

Dështime
Hakmerret ndaj ish partnerit, ia mbyti peshqit e akuariumit me zbardhues rrobash (Video)

Hakmerret ndaj ish partnerit, ia mbyti peshqit e akuariumit me zbardhues rrobash (Video)

Dështime
Ishte lodhur prej lojërave që ia bënte bashkëshorti, i hakmerret pikërisht për Shën Valentin (Video)

Ishte lodhur prej lojërave që ia bënte bashkëshorti, i hakmerret pikërisht për Shën Valentin (Video)

Interesante
Tradhton pronari, e pëson keq makina Audi (Foto)

Tradhton pronari, e pëson keq makina Audi (Foto)

Ngjarje
Dehet dhe nuk zgjohet tërë ditën e nesërmen, e dashura i hakmerret duke e “bërë femër” (Video)

Dehet dhe nuk zgjohet tërë ditën e nesërmen, e dashura i hakmerret duke e “bërë femër” (Video)

Dështime
Ofendohet nga burri, hakmerret në mënyrë shumë të zgjuar (Foto)

Ofendohet nga burri, hakmerret në mënyrë shumë të zgjuar (Foto)

Dështime
Tragjedi shqiptare: Vrau nipin e të dashurit, pesë vite më vonë vriten tre djemtë e saj (Video)

Tragjedi shqiptare: Vrau nipin e të dashurit, pesë vite më vonë vriten tre djemtë e saj (Video)

Kronika e Zezë