LAJMI I FUNDIT:

Hakan Sukur

21 Artikuj

Komentatori turk largohet nga puna gjatë ndeshjes Marok-Kanada pasi tha ‘emrin e ndaluar’ të Hakan Sukur

Komentatori turk largohet nga puna gjatë ndeshjes Marok-Kanada pasi tha ‘emrin e ndaluar’ të Hakan Sukur

Përfaqësueset
Hakan Sukur, legjenda e Turqisë që shënoi golin më të shpejtë në histori të Kampionatit Botëror

Hakan Sukur, legjenda e Turqisë që shënoi golin më të shpejtë në histori të Kampionatit Botëror

Driton Gajraku
Nga një legjendë e Turqisë, në një taksist në ShBA – Hakan Sukur ka një lutje për Erdoganin

Nga një legjendë e Turqisë, në një taksist në ShBA – Hakan Sukur ka një lutje për Erdoganin

Ndërkombëtare
Hakan Sukur kërkon një vend pune në Itali: Erdogan më mori çdo pasuri që kisha krijuar, do të doja ta kisha një rast

Hakan Sukur kërkon një vend pune në Itali: Erdogan më mori çdo pasuri që kisha krijuar, do të doja ta kisha një rast

Serie A
Rrëfimi i yllit të futbollit Hakan Sukur pasi u shpall tradhtar në Turqi: Erdogan më mori gjithçka që kisha, punoj si taksist dhe shes libra në SHBA

Rrëfimi i yllit të futbollit Hakan Sukur pasi u shpall tradhtar në Turqi: Erdogan më mori gjithçka që kisha, punoj si taksist dhe shes libra në SHBA

Ndërkombëtare
Dikur ishte krenaria e turqve, sot Hakan Sukur punon si banakier në SHBA

Dikur ishte krenaria e turqve, sot Hakan Sukur punon si banakier në SHBA

Ndërkombëtare
Hakan Shukur, Ramush Haradinajt: Si njeri me prejardhje kosovare, ktheni të arrestuarit te familjarët

Hakan Shukur, Ramush Haradinajt: Si njeri me prejardhje kosovare, ktheni të arrestuarit te familjarët

Sport
Historia e dhimbshme e Hakan Sukurit, nga hero në tradhtar – I detyruar të ikte nga vendi i tij, tani jeton në arrati (Foto)

Historia e dhimbshme e Hakan Sukurit, nga hero në tradhtar – I detyruar të ikte nga vendi i tij, tani jeton në arrati (Foto)

Ligat tjera
Me dekret presidencial u merren medaljet e botërorit Hakan Sukurit dhe Arif Erdemit

Me dekret presidencial u merren medaljet e botërorit Hakan Sukurit dhe Arif Erdemit

Ndërkombëtare
Dikur e mbronte, sot Recep Tayyip Erdogan po e quan terrorist Hakan Sukurin! (Video)

Dikur e mbronte, sot Recep Tayyip Erdogan po e quan terrorist Hakan Sukurin! (Video)

Ndërkombëtare
Galatasaray i bindet ministrit të Erdoganit, përjashton legjendat e klubit (Foto)

Galatasaray i bindet ministrit të Erdoganit, përjashton legjendat e klubit (Foto)

Ndërkombëtare
Hakan Sukur konsiderohet terrorist në Turqi!

Hakan Sukur konsiderohet terrorist në Turqi!

Ndërkombëtare
Prokuroria turke kërkon 2-4 vjet burg për Hakan Sukurin

Prokuroria turke kërkon 2-4 vjet burg për Hakan Sukurin

Ndërkombëtare
Lojtarët që iu futën politikës pasi u pensionuan nga futbolli (Foto)

Lojtarët që iu futën politikës pasi u pensionuan nga futbolli (Foto)

Arbios Kryeziu
Kështu u ‘shpërblye’ Hakan Sukur prej Fethullah Gulenit për të mbështetur puçin në Turqi

Kështu u ‘shpërblye’ Hakan Sukur prej Fethullah Gulenit për të mbështetur puçin në Turqi

Ndërkombëtare
Futbollisti prishtinas fshihet prej historisë së Galatasarayt

Futbollisti prishtinas fshihet prej historisë së Galatasarayt

Futboll
Turp çfarë i kanë bërë Hakan Sukurit në Turqi

Turp çfarë i kanë bërë Hakan Sukurit në Turqi

Ndërkombëtare
Kur Erdogani mbronte Hakan Sukurin: Ai është shqiptar, por edhe futbollisti më i madh turk (Video)

Kur Erdogani mbronte Hakan Sukurin: Ai është shqiptar, por edhe futbollisti më i madh turk (Video)

Ndërkombëtare
Arrestohet babai i Hakan Sukurit, pas namazit të xhumasë (Foto)

Arrestohet babai i Hakan Sukurit, pas namazit të xhumasë (Foto)

Ligat tjera
Nëse Hakan Sukur arrestohet, ky është dënimi që e pret

Nëse Hakan Sukur arrestohet, ky është dënimi që e pret

Futboll
Erdogani lëshon urdhër arrest për sulmuesin me prejardhje nga Prishtina (Foto)

Erdogani lëshon urdhër arrest për sulmuesin me prejardhje nga Prishtina (Foto)

Futboll