LAJMI I FUNDIT:

Hajnat

133 Artikuj

Vidhet një shumë e konsiderueshme e parave në një shtëpi në Gjilan

Vidhet një shumë e konsiderueshme e parave në një shtëpi në Gjilan

Kronika e Zezë
Publikohen pamjet: Momenti kur adoleshentët hyjnë në një autosallon në Wisconsin dhe vjedhin 9 makina me vlerë mbi 500,000 dollarë

Publikohen pamjet: Momenti kur adoleshentët hyjnë në një autosallon në Wisconsin dhe vjedhin 9 makina me vlerë mbi 500,000 dollarë

Amerika
Plaçkitje në mes të ditës në një shitore bizhuterish në Zelandë të Re – befason reagimi i rojës së sigurisë

Plaçkitje në mes të ditës në një shitore bizhuterish në Zelandë të Re – befason reagimi i rojës së sigurisë

Australia
Hajnat hyjnë në një shtëpi në Ferizaj – vjedhin një kasafortë me para

Hajnat hyjnë në një shtëpi në Ferizaj – vjedhin një kasafortë me para

Kronika e Zezë
Brenda ‘shitores ku copëtohen supermakinat e vjedhura dhe shiten për pjesë’ – ku policët britanikë gjetën edhe Ferrari e Bentley

Brenda ‘shitores ku copëtohen supermakinat e vjedhura dhe shiten për pjesë’ – ku policët britanikë gjetën edhe Ferrari e Bentley

Auto Lajme
Hajnat vjedhin tri lopë në vlerë 3,500 euro në një fshat të Pejës

Hajnat vjedhin tri lopë në vlerë 3,500 euro në një fshat të Pejës

Kronika e Zezë
Shkuan për të kryer vjedhje brenda një lokali të pajisjeve teknologjike në Stamboll, aktivizohet alarmi – fqinjët i gjuajnë me gurë hajnat

Shkuan për të kryer vjedhje brenda një lokali të pajisjeve teknologjike në Stamboll, aktivizohet alarmi – fqinjët i gjuajnë me gurë hajnat

Turqia
Asnjëherë mos e lini çelësin në bravë në pjesën e brendshme të derës, kjo nuk do t’i pengojë hajdutët – përkundrazi

Asnjëherë mos e lini çelësin në bravë në pjesën e brendshme të derës, kjo nuk do t’i pengojë hajdutët – përkundrazi

Këshilla dhe ide
Momenti kur argjendari në Australi grabitet nga dy banditë dhe më pas hajnat largohen me një çantë plot me xhevahire të çmuara

Momenti kur argjendari në Australi grabitet nga dy banditë dhe më pas hajnat largohen me një çantë plot me xhevahire të çmuara

Australia
U futën brenda me kamionçinë, hajnat grabitën një argjendari në Birmingham të Anglisë – e gjitha ndodhi në vetëm 70 sekonda, para blerësve të tmerruar

U futën brenda me kamionçinë, hajnat grabitën një argjendari në Birmingham të Anglisë – e gjitha ndodhi në vetëm 70 sekonda, para blerësve të tmerruar

Evropa
Policia turke e pamëshirshme ndaj hajnave, plaçkitësit e ndërtesave të rrënuara nga tërmeti rrihen brutalisht nga autoritetet e rendit

Policia turke e pamëshirshme ndaj hajnave, plaçkitësit e ndërtesave të rrënuara nga tërmeti rrihen brutalisht nga autoritetet e rendit

Turqia
Rahovec – hajnat i hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin stoli ari, para dhe pistoletën

Rahovec – hajnat i hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin stoli ari, para dhe pistoletën

Kronika e Zezë
Arrestohen hajnat në Podujevë, që për pesë ditë kryen vjedhje të rënda

Arrestohen hajnat në Podujevë, që për pesë ditë kryen vjedhje të rënda

Kronika e Zezë
Tri vjedhje të rënda për 24 orë në Kosovë – hajnat vjedhin para, stoli ari e armë

Tri vjedhje të rënda për 24 orë në Kosovë – hajnat vjedhin para, stoli ari e armë

Kronika e Zezë
Hajnat i hyjnë në shtëpi – i vjedhin armën dhe 10 fishekë

Hajnat i hyjnë në shtëpi – i vjedhin armën dhe 10 fishekë

Kronika e Zezë
Hajnat vjedhin para dhe stoli ari e argjendi në një shtëpi në Prishtinë

Hajnat vjedhin para dhe stoli ari e argjendi në një shtëpi në Prishtinë

Kronika e Zezë
Hajnat thyejnë derën e një kishe në Prizren, vjedhin para

Hajnat thyejnë derën e një kishe në Prizren, vjedhin para

Kronika e Zezë
Ditën e Bajramit hajnat i vodhën 26 mijë euro një personi në Skenderaj, policia jep detaje nga ky rast

Ditën e Bajramit hajnat i vodhën 26 mijë euro një personi në Skenderaj, policia jep detaje nga ky rast

Kronika e Zezë
Banorit nga Grabovci i Fushë Kosovës ia vjedhin hajnat dy lopë e dy viça

Banorit nga Grabovci i Fushë Kosovës ia vjedhin hajnat dy lopë e dy viça

Sociale
Hajnat i hyjnë në market, pronari nga Rogova poston pamjet e vjedhjes në Facebook

Hajnat i hyjnë në market, pronari nga Rogova poston pamjet e vjedhjes në Facebook

Kronika e Zezë
Hajnat hyjnë në një shtëpi në Istog – vjedhin një pistoletë, stoli ari e para

Hajnat hyjnë në një shtëpi në Istog – vjedhin një pistoletë, stoli ari e para

Kronika e Zezë
Një përfaqësi e shitjes në Illinois në hall nga hajdutët, vetëm për një vit vodhën një C8 Corvette dhe disa vetura të tjera nga aty

Një përfaqësi e shitjes në Illinois në hall nga hajdutët, vetëm për një vit vodhën një C8 Corvette dhe disa vetura të tjera nga aty

Auto Lajme
Vjedhje në Prishtinë, hajnat vjedhin TV e mjete pune në një shtëpi

Vjedhje në Prishtinë, hajnat vjedhin TV e mjete pune në një shtëpi

Kronika e Zezë
Hajni vjedh 800 euro në një lokal në Prishtinë

Hajni vjedh 800 euro në një lokal në Prishtinë

Kronika e Zezë