LAJMI I FUNDIT:

Grimes

18 Artikuj

Grimes padit ish-partnerin Elon Musk për të drejtat prindërore të tre fëmijëve të tyre

Grimes padit ish-partnerin Elon Musk për të drejtat prindërore të tre fëmijëve të tyre

Yjet
Elon Musk zbulon se është bërë baba për herë të 11-të

Elon Musk zbulon se është bërë baba për herë të 11-të

Yjet
Ish-partnerët, Elon Musk dhe Grimes shijojnë pushimet me fëmijët në Portofino

Ish-partnerët, Elon Musk dhe Grimes shijojnë pushimet me fëmijët në Portofino

Yjet
Grimes nxjerr në ankand aksesorët e saj të “Met Gala” për të ndihmuar Ukrainën

Grimes nxjerr në ankand aksesorët e saj të “Met Gala” për të ndihmuar Ukrainën

Yjet
Prindërit e famshëm që ndryshuan emrat e fëmijëve të tyre

Prindërit e famshëm që ndryshuan emrat e fëmijëve të tyre

Trend
Kush janë fëmijët e Elon Musk? Emrat, moshat dhe nënat e shtatë fëmijëve të tij

Kush janë fëmijët e Elon Musk? Emrat, moshat dhe nënat e shtatë fëmijëve të tij

Trend
Ish-e dashura e Elon Muskit befason me rrëfimin: Jetonim në “skajin e varfërisë” – në një banesë të thjeshtë dhe me dyshek të shqyer

Ish-e dashura e Elon Muskit befason me rrëfimin: Jetonim në “skajin e varfërisë” – në një banesë të thjeshtë dhe me dyshek të shqyer

Yjet
Grimes tregon sekretet pas veshjes së saj dhe të Elon Musk në “Met Gala 2018”

Grimes tregon sekretet pas veshjes së saj dhe të Elon Musk në “Met Gala 2018”

Modë
Elon Musk dhe Grimes mirëpresin fëmijën e dytë

Elon Musk dhe Grimes mirëpresin fëmijën e dytë

Yjet
Pak muaj pas ndarjes nga Grimes, Elon Musk shihet nën shoqërinë e një gruaje misterioze duke dalë nga aeroplani i tij privat

Pak muaj pas ndarjes nga Grimes, Elon Musk shihet nën shoqërinë e një gruaje misterioze duke dalë nga aeroplani i tij privat

Yjet
Grimes dëshiron të jetë ‘plotësisht e mbuluar’ me tatuazhe me ‘alien’

Grimes dëshiron të jetë ‘plotësisht e mbuluar’ me tatuazhe me ‘alien’

Estetikë
Grimes e quan Elon Musk një ‘ikonë’ pasi preu vet flokët për paraqitjen në kopertinën e revistës Time

Grimes e quan Elon Musk një ‘ikonë’ pasi preu vet flokët për paraqitjen në kopertinën e revistës Time

Trend
Elon Musk ndahet edhe nga këngëtarja Grimes pas tri vitesh lidhje

Elon Musk ndahet edhe nga këngëtarja Grimes pas tri vitesh lidhje

Po Flitet
Këngëtarja Grimes është infektuar me COVID-19

Këngëtarja Grimes është infektuar me COVID-19

Yjet
Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet
Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që kanë diferencë të madhe në moshë, por janë të lumtur me njëri-tjetrin

Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që kanë diferencë të madhe në moshë, por janë të lumtur me njëri-tjetrin

Yjet
Elon Musk njofton për lindjen e djalit të tij, ia vë emrin “X Æ A-12”

Elon Musk njofton për lindjen e djalit të tij, ia vë emrin “X Æ A-12”

Interesante
Elon Musk bëhet baba për herë të gjashtë

Elon Musk bëhet baba për herë të gjashtë

Yjet