LAJMI I FUNDIT:
Greta Koçi

Greta Koçi

117 Artikuj

Greta Koçi ngushton belin me “photoshop”? (Foto)

Greta Koçi ngushton belin me “photoshop”? (Foto)

Yjet
Kështu u duken për Halloween: Era Istrefi, Bebe Rexha, Eliza Dushku dhe shumë personalitete tjera (Foto)

Kështu u duken për Halloween: Era Istrefi, Bebe Rexha, Eliza Dushku dhe shumë personalitete tjera (Foto)

Yjet
Nardi dhe Greta, fituesit e natës së tretë në “Dance With Me”

Nardi dhe Greta, fituesit e natës së tretë në “Dance With Me”

TV / Film
Bashkëshorti i nxjerr një “sekret” Juliana Pashës

Bashkëshorti i nxjerr një “sekret” Juliana Pashës

Yjet
Greta feston ditëlindjen, “mbush sërish 16 vjet” (Foto)

Greta feston ditëlindjen, “mbush sërish 16 vjet” (Foto)

Yjet
Greta Koçi ka një mendim të veçantë për Noizyn (Video)

Greta Koçi ka një mendim të veçantë për Noizyn (Video)

Yjet
“Dance With Me”: Zbulohen disa konkurrentë, mesin e tyre edhe dy këngëtare (Foto)

“Dance With Me”: Zbulohen disa konkurrentë, mesin e tyre edhe dy këngëtare (Foto)

TV / Film
Gold AG i pyet fansat se a duan një tjetër duet me Gretën (Video/Foto)

Gold AG i pyet fansat se a duan një tjetër duet me Gretën (Video/Foto)

Muzikë
Ekskluzive – Greta Koçi flet për projektin e ri, jetën private (Video)

Ekskluzive – Greta Koçi flet për projektin e ri, jetën private (Video)

Yjet
Nurteel flet për relacionin me Greta Koçin dhe projektet e reja (Foto)

Nurteel flet për relacionin me Greta Koçin dhe projektet e reja (Foto)

Yjet
Greta dhe Nurteel pyesin “A ja vlejti” (Video)

Greta dhe Nurteel pyesin “A ja vlejti” (Video)

Muzikë
Lansohet “A ja vlejti” nga Greta dhe Nurteel (Video)

Lansohet “A ja vlejti” nga Greta dhe Nurteel (Video)

Muzikë
Greta publikon një xhirim të shkurtë nga klipi i ri (Video)

Greta publikon një xhirim të shkurtë nga klipi i ri (Video)

Muzikë
Konfirmohet bashkëpunimi i Greta Koçit me Nurteel (Foto)

Konfirmohet bashkëpunimi i Greta Koçit me Nurteel (Foto)

Muzikë
A është në lidhje Greta Koçi dhe me kë? (Video)

A është në lidhje Greta Koçi dhe me kë? (Video)

Po Flitet
Greta ndryshon pamjen (Foto)

Greta ndryshon pamjen (Foto)

Yjet
Gold Ag ‘e pranon’: Kam qenë në lidhje me Greta Koçin (Video)

Gold Ag ‘e pranon’: Kam qenë në lidhje me Greta Koçin (Video)

Yjet
Greta jo origjinale kopjon klipin nga engjujt e Victoria’s Secret (Foto/Video)

Greta jo origjinale kopjon klipin nga engjujt e Victoria’s Secret (Foto/Video)

Yjet
Greta realizon klipin e ri (Video)

Greta realizon klipin e ri (Video)

Muzikë
Greta bashkëpunon me Mozzik (Foto)

Greta bashkëpunon me Mozzik (Foto)

Muzikë
Greta në përgatitje të këngës së re

Greta në përgatitje të këngës së re

Muzikë