LAJMI I FUNDIT:

Goldman Sachs

23 Artikuj

Raine Group gjen një blerës serioz nga Lindja e Mesme për Interin

Raine Group gjen një blerës serioz nga Lindja e Mesme për Interin

Serie A
Goldman Sachs mund të largohet nga partneriteti me Apple

Goldman Sachs mund të largohet nga partneriteti me Apple

Lajme Teknologji
Bankat po punojnë për blerjen e Interit në stilin e Chelseat

Bankat po punojnë për blerjen e Interit në stilin e Chelseat

Serie A
Çmimi gazit natyror këtë dimër pritet të jetë më i larti në dekadën e fundit

Çmimi gazit natyror këtë dimër pritet të jetë më i larti në dekadën e fundit

Botë
Goldman Sachs i huazon Barcelonës 500 milionë euro – mësohen planet e klubit katalunas

Goldman Sachs i huazon Barcelonës 500 milionë euro – mësohen planet e klubit katalunas

La Liga
Goldman Sachs do të fillojë të ofrojë Bitcoin për klientët e saj

Goldman Sachs do të fillojë të ofrojë Bitcoin për klientët e saj

Botë
Shefi i bankës ‘Goldman Sachs’ refuzon që puna nga shtëpia të jetë ‘një normale e re’

Shefi i bankës ‘Goldman Sachs’ refuzon që puna nga shtëpia të jetë ‘një normale e re’

Botë
Pavarësisht krizës nga pandemia COVID-19, çmimi i arit vazhdon të rritet

Pavarësisht krizës nga pandemia COVID-19, çmimi i arit vazhdon të rritet

Botë
Goldman Sachs: Kriza e COVID-19, katër herë më e keqe se ajo financiare e dekadës së kaluar

Goldman Sachs: Kriza e COVID-19, katër herë më e keqe se ajo financiare e dekadës së kaluar

Botë
Deutsche Bank i shet 50 miliardë dollarë kredi të këqija Goldman Sachs

Deutsche Bank i shet 50 miliardë dollarë kredi të këqija Goldman Sachs

Financa
Rregulla specifike për përdoruesit e Apple Card

Rregulla specifike për përdoruesit e Apple Card

Aplikacione
Banka Goldman Sachs përgatitet të lëshoj në përdorim kriptovalutën e saj

Banka Goldman Sachs përgatitet të lëshoj në përdorim kriptovalutën e saj

Financa
Goldman Sachs: Lufta tregtare SHBA-Kinë mund të shmanget

Goldman Sachs: Lufta tregtare SHBA-Kinë mund të shmanget

Të Tjera
Goldman Sachs parashikon një rimëkëmbje të ekonomisë botërore

Goldman Sachs parashikon një rimëkëmbje të ekonomisë botërore

Të Tjera
Pinterest aplikon për t’u bërë kompani publike

Pinterest aplikon për t’u bërë kompani publike

Biznes
WSJ: Apple dhe Goldman Sachs do të lansojnë kartelat e kreditit për iPhone

WSJ: Apple dhe Goldman Sachs do të lansojnë kartelat e kreditit për iPhone

Mobile
Goldman Sachs ul parashikimet për çmimin e naftës për vitin 2019

Goldman Sachs ul parashikimet për çmimin e naftës për vitin 2019

Të Tjera
Si ka ndryshuar ekonomia amerikane me Donald Trumpin? (Infografikë)

Si ka ndryshuar ekonomia amerikane me Donald Trumpin? (Infografikë)

Të Tjera
Bie vlera e Bitcoin pas tërheqjes së Goldman Sachs

Bie vlera e Bitcoin pas tërheqjes së Goldman Sachs

Financa
David Solomon zgjidhet shef i ‘Goldman Sachs’

David Solomon zgjidhet shef i ‘Goldman Sachs’

Financa
Goldman Sachs hyn në biznesin e Bitcoinit

Goldman Sachs hyn në biznesin e Bitcoinit

Financa
Brexit “dëbon” nga Londra Goldman Sachs

Brexit “dëbon” nga Londra Goldman Sachs

Të Tjera
Spotify del në bursë pas humbjeve prej 1.5 miliardë dollarëve

Spotify del në bursë pas humbjeve prej 1.5 miliardë dollarëve

Financa