LAJMI I FUNDIT:

Gjyshja

63 Artikuj

Gjyshja u kthye nga udhëtimi dhe la pas dore kafshën e saj – shikoni se si reagoi qeni

Gjyshja u kthye nga udhëtimi dhe la pas dore kafshën e saj – shikoni se si reagoi qeni

Fun Lajme
I rrëshqasin këmbët nga shkallët dhe mbetet e varur në mur, 5-vjeçari shpëton gjyshen – kamerat e sigurisë filmojnë veprimin heroik të vogëlushit

I rrëshqasin këmbët nga shkallët dhe mbetet e varur në mur, 5-vjeçari shpëton gjyshen – kamerat e sigurisë filmojnë veprimin heroik të vogëlushit

Interesante
Gjyshja britanike shkakton të qeshura pasi aksidentalisht kyçet live në Facebook

Gjyshja britanike shkakton të qeshura pasi aksidentalisht kyçet live në Facebook

Fun Lajme
Gjyshja bëri për herë të parë një tatuazh në moshën 81-vjeçare

Gjyshja bëri për herë të parë një tatuazh në moshën 81-vjeçare

Fun Lajme
Mendoi ta befasojë burrin duke e pritur me të brendshme “seksi”, turpërohet keq – nuk e dinte se në veturë ai kishte me vete edhe gjyshen

Mendoi ta befasojë burrin duke e pritur me të brendshme “seksi”, turpërohet keq – nuk e dinte se në veturë ai kishte me vete edhe gjyshen

Dështime
Urtësitë e gjyshit dhe gjyshes që mbahen në mend

Urtësitë e gjyshit dhe gjyshes që mbahen në mend

Këshilla Lifestyle
I ka 100 vjet dhe ka thyer rekordin e Guiness, gjyshja amerikane thotë se nuk e ka ndërmend të heq dorë nga peshëngritja

I ka 100 vjet dhe ka thyer rekordin e Guiness, gjyshja amerikane thotë se nuk e ka ndërmend të heq dorë nga peshëngritja

Kuriozitete
Gjyshja nga nëna: Pse na ka shënuar fëmijërinë tonë dhe pse na do më shumë se gjyshja nga babai!

Gjyshja nga nëna: Pse na ka shënuar fëmijërinë tonë dhe pse na do më shumë se gjyshja nga babai!

Këshilla Lifestyle
‘Gjyshja më e shpejtë në botë’ është 82 vjeçe – ajo nuk ka mëshirë as për asfaltin e as për gomat

‘Gjyshja më e shpejtë në botë’ është 82 vjeçe – ajo nuk ka mëshirë as për asfaltin e as për gomat

Interesante
Mbesa i thotë gjyshes se ishte shumë e bukur, reagimi i saj u bë viral

Mbesa i thotë gjyshes se ishte shumë e bukur, reagimi i saj u bë viral

Fun Lajme
Gjyshja 90-vjeçare eci 16 kilometra në dëborë për t’u vaksinuar

Gjyshja 90-vjeçare eci 16 kilometra në dëborë për t’u vaksinuar

Fun Lajme
Godet me veturë gjyshen dhe nipin në karrocë, shoferi largohet nga vendi i ngjarjes – policia e New Yorkut e arreston shoferin

Godet me veturë gjyshen dhe nipin në karrocë, shoferi largohet nga vendi i ngjarjes – policia e New Yorkut e arreston shoferin

Amerika
Refuzon të bartë maskën, gjyshja kineze rrah brutalisht mbesën në tren

Refuzon të bartë maskën, gjyshja kineze rrah brutalisht mbesën në tren

Nga Bota
Shëndeti i gjyshes përmirësohet kur ajo kujdeset për nipërit dhe mbesat

Shëndeti i gjyshes përmirësohet kur ajo kujdeset për nipërit dhe mbesat

Shëndetësi Lajme
“Shpresoj të jetë e fundit”: Gjyshja befason të gjithë me dëshirën e saj për ditëlindjen e saj të 94-të

“Shpresoj të jetë e fundit”: Gjyshja befason të gjithë me dëshirën e saj për ditëlindjen e saj të 94-të

Fun Lajme
Kinezja 103-vjeçare shërohet nga coronavirusi

Kinezja 103-vjeçare shërohet nga coronavirusi

Nga Bota
Gjyshja takon për herë të parë njeri me ngjyrë, reagimi i saj bëhet hit në rrjetin social ‘Tik Tok’

Gjyshja takon për herë të parë njeri me ngjyrë, reagimi i saj bëhet hit në rrjetin social ‘Tik Tok’

Fun
Vërejtën se po u mungonin paratë, policia vendosë kamera të fshehta në apartament – çifti anglez habiten kur e shohin mbesën duke ua vjedhur paratë

Vërejtën se po u mungonin paratë, policia vendosë kamera të fshehta në apartament – çifti anglez habiten kur e shohin mbesën duke ua vjedhur paratë

Nga Bota
Gjyshja 82-vjeçare ia thyen tavolinën në kokë burrit 29-vjeç, i cili hyri në shtëpinë e saj

Gjyshja 82-vjeçare ia thyen tavolinën në kokë burrit 29-vjeç, i cili hyri në shtëpinë e saj

Fun Lajme
Shkencëtarët kanë zbuluar: Shumicën e gjeneve i trashëgojmë nga gjyshja, jo nga nënat dhe baballarët!

Shkencëtarët kanë zbuluar: Shumicën e gjeneve i trashëgojmë nga gjyshja, jo nga nënat dhe baballarët!

Shëndetësi Lajme
Policia britanike arreston stërgjyshen, për t’i plotësuar “dëshirën e fundit të saj” (Foto)

Policia britanike arreston stërgjyshen, për t’i plotësuar “dëshirën e fundit të saj” (Foto)

Fun Lajme
Shumicën e gjeneve i marrim nga gjyshja prej nënës

Shumicën e gjeneve i marrim nga gjyshja prej nënës

Fëmija juaj
Gjyshja nuk mban lotët, befasohet nga nxënësit që i kishte përshëndetur çdo ditë, derisa shkonin në shkollë (Video)

Gjyshja nuk mban lotët, befasohet nga nxënësit që i kishte përshëndetur çdo ditë, derisa shkonin në shkollë (Video)

Fun Lajme
Gjyshja filloi të qante kur pranoi një donacion, pasi nuk po ia gjenin çantën e vjedhur (Video)

Gjyshja filloi të qante kur pranoi një donacion, pasi nuk po ia gjenin çantën e vjedhur (Video)

Interesante