LAJMI I FUNDIT:

Gjilan

1302 Artikuj

“Ishte raportuar i zhdukur, kishte mbi 80 mijë franga me vete”, prokuroria me detaje për rastin e 66-vjeçarit që u gjet i vdekur në Gjilan

“Ishte raportuar i zhdukur, kishte mbi 80 mijë franga me vete”, prokuroria me detaje për rastin e 66-vjeçarit që u gjet i vdekur në Gjilan

Kosovë
Gjendet pa shenja jete një person në bodrumin e një ashensori në Gjilan

Gjendet pa shenja jete një person në bodrumin e një ashensori në Gjilan

Kronika e Zezë
Ishte përfshirë në së paku 10 raste të vjedhjeve të rënda, arrestohet i dyshuari në Gjilan

Ishte përfshirë në së paku 10 raste të vjedhjeve të rënda, arrestohet i dyshuari në Gjilan

Kronika e Zezë
Gjilan, një i mitur ia vjedh armën dajës dhe e shet

Gjilan, një i mitur ia vjedh armën dajës dhe e shet

Kosovë
Ushtronte dhunë psikike ndaj nënës dhe vëllait të tij, dërgohet në Psikiatri i dyshuari

Ushtronte dhunë psikike ndaj nënës dhe vëllait të tij, dërgohet në Psikiatri i dyshuari

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një person në Gjilan

Gjendet pa shenja jete një person në Gjilan

Kronika e Zezë
Kërcënoi vëllain me vrasje, arrestohet i dyshuari në Gjilan

Kërcënoi vëllain me vrasje, arrestohet i dyshuari në Gjilan

Kronika e Zezë
Ishte dënuar me burgim për shkak të bashkëjetesës me një të mitur – policia vë në pranga gjilanasin

Ishte dënuar me burgim për shkak të bashkëjetesës me një të mitur – policia vë në pranga gjilanasin

Kronika e Zezë
Foto ilustruese

Përfshihet nga zjarri një fabrikë në Gjilan

Kronika e Zezë
Përfshihet nga zjarri një stallë e bagëtive në Gjilan, vlera e dëmit rreth 6 mijë euro

Përfshihet nga zjarri një stallë e bagëtive në Gjilan, vlera e dëmit rreth 6 mijë euro

Kronika e Zezë
Konfiskohen afro 2 mijë euro të falsifikuara – përfshirë monedha 5 dhe 100 euro

Konfiskohen afro 2 mijë euro të falsifikuara – përfshirë monedha 5 dhe 100 euro

Të Tjera
Publikoi fotografitë e një vajze në Telegram dhe WhatsApp, arrestohet 19-vjeçari në Gjilan

Publikoi fotografitë e një vajze në Telegram dhe WhatsApp, arrestohet 19-vjeçari në Gjilan

Kronika e Zezë
“Fluturuan” duke vozituar, dy gjilanasve iu merret patentë shoferi dhe dënohen me 300 euro

“Fluturuan” duke vozituar, dy gjilanasve iu merret patentë shoferi dhe dënohen me 300 euro

Kosovë
I përkeqësohet gjendja derisa ishte duke prerë një kafshë, vdes gjilanasi

I përkeqësohet gjendja derisa ishte duke prerë një kafshë, vdes gjilanasi

Kosovë
Gjilanasit i vidhet vetura para shtëpisë, rasti po hetohet

Gjilanasit i vidhet vetura para shtëpisë, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Në zonën ku lejohet shpejtësia 60 km/h, mërgimtari voziti me 121 km/h – gjobë 300 euro dhe 3 muaj ndalim të vozitjes

Në zonën ku lejohet shpejtësia 60 km/h, mërgimtari voziti me 121 km/h – gjobë 300 euro dhe 3 muaj ndalim të vozitjes

Kronika e Zezë
Arrestohet një 23 vjeçar në Gjilan – po trafikonte 11 kilogramë drogë

Arrestohet një 23 vjeçar në Gjilan – po trafikonte 11 kilogramë drogë

Kronika e Zezë
Shumë mjekë kanë probleme me ligjin, Oda e Mjekëve thotë se nuk ka mekanizma për identifikimin e tyre

Shumë mjekë kanë probleme me ligjin, Oda e Mjekëve thotë se nuk ka mekanizma për identifikimin e tyre

Drejtësi
Ndalohen tre persona në Gjilan pasi po bënin gara me 28-vjeçarin që vdiq në aksident, ikën nga vendngjarja dhe nuk i ofruan ndihmë

Ndalohen tre persona në Gjilan pasi po bënin gara me 28-vjeçarin që vdiq në aksident, ikën nga vendngjarja dhe nuk i ofruan ndihmë

Kronika e Zezë
Vetë-aksidenti me fatalitet në Gjilan, vetura goditi shkëmbinjtë

Vetë-aksidenti me fatalitet në Gjilan, vetura goditi shkëmbinjtë

Kronika e Zezë
Vdes një 28-vjeçar, u vet-aksidentua në aksin rrugor Gjilan-Dheu i Bardhë

Vdes një 28-vjeçar, u vet-aksidentua në aksin rrugor Gjilan-Dheu i Bardhë

Kronika e Zezë
Arrestohet personi i cili tentoi të kryejë vetëvrasje mbi digën e liqenit të Livoçit, Policia: Njihet si recidivist i dhunës në familje

Arrestohet personi i cili tentoi të kryejë vetëvrasje mbi digën e liqenit të Livoçit, Policia: Njihet si recidivist i dhunës në familje

Kronika e Zezë
Një person po qëndron mbi digën e liqenit të Livoçit, policia dhe psikologu përpiqen ta bindin të zbres

Një person po qëndron mbi digën e liqenit të Livoçit, policia dhe psikologu përpiqen ta bindin të zbres

Kronika e Zezë
Raportohet për dy vjedhje të rënda në një objekt fetar në Gjilan – hajnat marrin paratë e mbledhura për bamirësi

Raportohet për dy vjedhje të rënda në një objekt fetar në Gjilan – hajnat marrin paratë e mbledhura për bamirësi

Kronika e Zezë