LAJMI I FUNDIT:

Gervinho

25 Artikuj

Gervinho po i bashkohet klubit të nëntë në karrierë

Gervinho po i bashkohet klubit të nëntë në karrierë

Ligat tjera
Zyrtare: Gervinho dhe Bruno Peres nënshkruajnë me Trabzonsporin

Zyrtare: Gervinho dhe Bruno Peres nënshkruajnë me Trabzonsporin

Ligat tjera
Bruno Peres dhe Gervinho kalojnë te Trabzonspor

Bruno Peres dhe Gervinho kalojnë te Trabzonspor

Ligat tjera
Klauzolat e kontratave: Marrëveshja e Messit nuk është asgjë në krahasim me ato të Neymar, Lavezzi, Gervinho e Silva

Klauzolat e kontratave: Marrëveshja e Messit nuk është asgjë në krahasim me ato të Neymar, Lavezzi, Gervinho e Silva

La Liga
Inter 2-2 Parma, notat e lojtarëve – Shkëlqen Gervinho

Inter 2-2 Parma, notat e lojtarëve – Shkëlqen Gervinho

Serie A
Interi ndalet në shtëpi, barazon me Parman

Interi ndalet në shtëpi, barazon me Parman

Serie A
Interi në janar do të transferojë Gervinhon

Interi në janar do të transferojë Gervinhon

Serie A
Shtatë debutimet më të tmerrshme në histori të futbollit – përfshirë Woodgaten e Realit e Gervinhon e Arsenalit

Shtatë debutimet më të tmerrshme në histori të futbollit – përfshirë Woodgaten e Realit e Gervinhon e Arsenalit

Ndërkombëtare
Interi fiton me përmbysje ndaj Parmas

Interi fiton me përmbysje ndaj Parmas

Serie A
Notat e lojtarëve: Parma 2-0 Roma, vlerësim i lartë për Dermakun

Notat e lojtarëve: Parma 2-0 Roma, vlerësim i lartë për Dermakun

Serie A
Roma fiton ndaj Parmës, por në sezoni i ri luan në Ligën e Evropës

Roma fiton ndaj Parmës, por në sezoni i ri luan në Ligën e Evropës

Serie A
Gervinho nuk preferon ta quajë golin ndaj Cagliarit si më të mirin në karrierë

Gervinho nuk preferon ta quajë golin ndaj Cagliarit si më të mirin në karrierë

Serie A
Eksod i madh i yjeve të futbollit nga Superliga kineze në Evropë

Eksod i madh i yjeve të futbollit nga Superliga kineze në Evropë

Ndërkombëtare
Juve i pamposhtur në këtë fillim sezoni, nuk gabon ndaj Parmas

Juve i pamposhtur në këtë fillim sezoni, nuk gabon ndaj Parmas

Serie A
Neymar është më i shtrenjti në botë, por jo më i paguari (Foto)

Neymar është më i shtrenjti në botë, por jo më i paguari (Foto)

Ligue 1
Salah thyen çdo rekord të Romës – Këta janë lojtarët më të shtrenjtë në histori të shitur nga romakët (Foto)

Salah thyen çdo rekord të Romës – Këta janë lojtarët më të shtrenjtë në histori të shitur nga romakët (Foto)

Serie A
Hernanes në Kinë, Juve e shet po aq sa e bleu

Hernanes në Kinë, Juve e shet po aq sa e bleu

Serie A
Superliga e Kinës apo parajsa e parave, këto janë 10-të blerjet më të mëdha (Foto)

Superliga e Kinës apo parajsa e parave, këto janë 10-të blerjet më të mëdha (Foto)

Shkumbin Pireva
Këto janë 10 transferimet më të shtrenjta të Superligës kineze (Foto)

Këto janë 10 transferimet më të shtrenjta të Superligës kineze (Foto)

Ndërkombëtare
Gervinho afër rikthimit në Evropë

Gervinho afër rikthimit në Evropë

Ligue 1
Futbollistët që u ‘urryen’ nga trajnerët e tyre (Video)

Futbollistët që u ‘urryen’ nga trajnerët e tyre (Video)

Ndërkombëtare
Gervinho vjen me ndërhyrjen horror të vitit (Video)

Gervinho vjen me ndërhyrjen horror të vitit (Video)

Ndërkombëtare
Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Superligës Kineze (Foto)

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Superligës Kineze (Foto)

Ligat tjera
Gervinho po bën hajgare në Kinë – driblon 70 metra dhe shënon gol (Video)

Gervinho po bën hajgare në Kinë – driblon 70 metra dhe shënon gol (Video)

Ndërkombëtare