LAJMI I FUNDIT:
George Michael

George Michael

36 Artikuj

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1920, 1930, 1940… 2020!?

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1920, 1930, 1940… 2020!?

Agron Shala
Viti 1990: Rrahmoni, “shqiptarët e ndershëm”, helmimet, vrasjet, demonstratat, Republika, Kushtetuta, pajtimi… rezistenca!

Viti 1990: Rrahmoni, “shqiptarët e ndershëm”, helmimet, vrasjet, demonstratat, Republika, Kushtetuta, pajtimi… rezistenca!

Agron Shala
Saktësisht në trevjetorin e vdekjes së George Michael, ndërron jetë motra e tij

Saktësisht në trevjetorin e vdekjes së George Michael, ndërron jetë motra e tij

Po Flitet
Dikur bënte jetë luksoze si i dashuri i George Michael, tash Fadi Fawaz është i pastrehë

Dikur bënte jetë luksoze si i dashuri i George Michael, tash Fadi Fawaz është i pastrehë

Po Flitet
Cindy Crawford kujton George Michaelin me një vallëzim sensual

Cindy Crawford kujton George Michaelin me një vallëzim sensual

Yjet
Ndahet pasuria e George Michaelit, asnjë qindarkë për ish të dashurit

Ndahet pasuria e George Michaelit, asnjë qindarkë për ish të dashurit

Yjet
Ndahet pasuria e George Michael, pjesa më e madhe e milionave do të shkojnë për bamirësi

Ndahet pasuria e George Michael, pjesa më e madhe e milionave do të shkojnë për bamirësi

Po Flitet
Ish i dashuri i George Michaelit, Fawaz: Ai kreu vetëvrasje dhe nuk vdiq në mënyrë natyrore

Ish i dashuri i George Michaelit, Fawaz: Ai kreu vetëvrasje dhe nuk vdiq në mënyrë natyrore

Po Flitet
Njëzetë yjet e famshëm të cilët kanë emra ndryshe nga ata që i njohim

Njëzetë yjet e famshëm të cilët kanë emra ndryshe nga ata që i njohim

Yjet
Dhjetë klipet muzikore më ‘të nxehta’ të të gjitha kohërave

Dhjetë klipet muzikore më ‘të nxehta’ të të gjitha kohërave

Yjet
“Ishte një pëlqim i dyanshëm”: George Michael zbulon marrëdhënien intime me Princeshën Diana

“Ishte një pëlqim i dyanshëm”: George Michael zbulon marrëdhënien intime me Princeshën Diana

Yjet
Festat pa George Michael, familja e kujton këngëtarin

Festat pa George Michael, familja e kujton këngëtarin

Yjet
Transmetohet këngë e pa dëgjuar e George Michael në BBC Radio

Transmetohet këngë e pa dëgjuar e George Michael në BBC Radio

Po Flitet
Vetmia dhe ditët depresive të George Michael

Vetmia dhe ditët depresive të George Michael

Po Flitet
Ish i dashuri i George Michael nxirret nga shtëpia, përfundon në rrugë

Ish i dashuri i George Michael nxirret nga shtëpia, përfundon në rrugë

Po Flitet
George Michael do të varroset pranë nënës së tij në Londër

George Michael do të varroset pranë nënës së tij në Londër

Yjet
Mësohet arsyeja e vdekjes së George Michael

Mësohet arsyeja e vdekjes së George Michael

Yjet
George Michael vdiq shkaku i drogës?

George Michael vdiq shkaku i drogës?

Yjet
Ish- i dashuri: George Michael nuk ishte i lumtur, kisha frikë mos vetëvritej

Ish- i dashuri: George Michael nuk ishte i lumtur, kisha frikë mos vetëvritej

Po Flitet
Në periudhën kur vuante nga depresioni, Michael ishte përpjekur të ndahej nga i dashuri homoseksual

Në periudhën kur vuante nga depresioni, Michael ishte përpjekur të ndahej nga i dashuri homoseksual

Po Flitet
Cilat personalitete muzikore, filmike dhe sportive ndërruan jetë në 2016? (Foto)

Cilat personalitete muzikore, filmike dhe sportive ndërruan jetë në 2016? (Foto)

Yjet
Policia dyshon në autopsinë e kryer nga mjekët për George Michael: Është jobindëse!

Policia dyshon në autopsinë e kryer nga mjekët për George Michael: Është jobindëse!

Po Flitet
I dashuri i George Michael: Luftonte me betejën kundër kokainës

I dashuri i George Michael: Luftonte me betejën kundër kokainës

Yjet
Brenda shtëpisë së George Michaelit, aty ku mori frymë për herë të fundit (Foto/Video)

Brenda shtëpisë së George Michaelit, aty ku mori frymë për herë të fundit (Foto/Video)

Yjet