LAJMI I FUNDIT:

Genc Salihu

17 Artikuj

Dren Abazi publikon “Në sytë e tu”, protagoniste e klipit aktorja dhe modelja Micol Ronchi

Dren Abazi publikon “Në sytë e tu”, protagoniste e klipit aktorja dhe modelja Micol Ronchi

Muzikë
Genc Salihu i reagon Mentor Hazirit pas akuzave ndaj Festivalit të RTSh-së për diskriminim të artistëve nga Kosova

Genc Salihu i reagon Mentor Hazirit pas akuzave ndaj Festivalit të RTSh-së për diskriminim të artistëve nga Kosova

Muzikë
Genc Salihu-Eliza Hoxhës: Send s’ke bërë, votoni ligjin e rimëkëmbjes ose dil prej aty dhe eja këndojmë

Genc Salihu-Eliza Hoxhës: Send s’ke bërë, votoni ligjin e rimëkëmbjes ose dil prej aty dhe eja këndojmë

Yjet
Eventi i radhës n’Dukagjin me të ftuar special Genc Salihu dhe Arlinda Dudaj

Eventi i radhës n’Dukagjin me të ftuar special Genc Salihu dhe Arlinda Dudaj

Marketing
Aktorë e këngëtarë, të gjithë urojnë për fitore “Dardanët”

Aktorë e këngëtarë, të gjithë urojnë për fitore “Dardanët”

Yjet
Fjoralba Ponari ia tregon Genc Salihut pengun nga ‘The Voice’: Do të doja të më kishe besuar më shumë

Fjoralba Ponari ia tregon Genc Salihut pengun nga ‘The Voice’: Do të doja të më kishe besuar më shumë

Yjet
Emrat që këndojnë të premten në natën e parë të festivalit “Sunny Hill”

Emrat që këndojnë të premten në natën e parë të festivalit “Sunny Hill”

Muzikë
Pri Film Fest, epiqendra e kinematografisë për një javë në kryeqytet: Nata finale, çmimet dhe rrëfimet e aktorëve pjesëmarrës

Pri Film Fest, epiqendra e kinematografisë për një javë në kryeqytet: Nata finale, çmimet dhe rrëfimet e aktorëve pjesëmarrës

Butrint Avdyli
“Martesa”, pjesë e festivalit Roze Filmdagen në Amsterdam

“Martesa”, pjesë e festivalit Roze Filmdagen në Amsterdam

Cult+
Kosova triumfon në Tallinn me dy çmime për filmin e Blerta Zeqirit

Kosova triumfon në Tallinn me dy çmime për filmin e Blerta Zeqirit

Filmi
Të luash rolin e një homoseksuali, Genc salihu: Do t’ua rekomandoja të gjithëve (Foto/Video)

Të luash rolin e një homoseksuali, Genc salihu: Do t’ua rekomandoja të gjithëve (Foto/Video)

Yjet
Këngëtarët që do të mund ta përfaqësonin më së miri Kosovën në “Eurovision” (Video)

Këngëtarët që do të mund ta përfaqësonin më së miri Kosovën në “Eurovision” (Video)

Muzikë
Genc Salihu bëhet baba për herë të parë

Genc Salihu bëhet baba për herë të parë

Yjet
Urimet e yjeve shqiptarë për 2017! (Foto)

Urimet e yjeve shqiptarë për 2017! (Foto)

Yjet
Artistët në mbrojte të Valbonës

Artistët në mbrojte të Valbonës

Muzikë
Termokiss, me koncert për të rritur fonde

Termokiss, me koncert për të rritur fonde

Muzikë
Genc Salihu sqaron foton e tij nudo (Foto)

Genc Salihu sqaron foton e tij nudo (Foto)

Yjet