LAJMI I FUNDIT:

Gaz

17 Artikuj

Çmimi i gazit natyror po shënon rënie në botë

Çmimi i gazit natyror po shënon rënie në botë

Botë
Çmimet e gazit natyror në Evropë bien pas 18 muajsh

Çmimet e gazit natyror në Evropë bien pas 18 muajsh

Botë
Terminali i parë me gaz të lëngshëm futet në funksion në Gjermani

Terminali i parë me gaz të lëngshëm futet në funksion në Gjermani

Botë
Rrjedhja e gazit të Porto Romano, nisin hetimet për administratorin e firmës

Rrjedhja e gazit të Porto Romano, nisin hetimet për administratorin e firmës

Shqipëri
Rrjedhje gazi në Porto Romano të Durrësit, evakuohen banoret

Rrjedhje gazi në Porto Romano të Durrësit, evakuohen banoret

Shqipëri
Si mund t’ju rrezikojë soba me gaz ju dhe fëmijët tuaj nga sëmundjet vdekjeprurëse

Si mund t’ju rrezikojë soba me gaz ju dhe fëmijët tuaj nga sëmundjet vdekjeprurëse

Shëndetësi Lajme
Gazi amerikan pritet të mbërrijë në Shqipëri në fund të 2023-shit

Gazi amerikan pritet të mbërrijë në Shqipëri në fund të 2023-shit

Klaudjo Jonuzaj
Mediat e huaja: Serbia injoron sanksionet e BE-së, siguron marrëveshjen e gazit me Putinin

Mediat e huaja: Serbia injoron sanksionet e BE-së, siguron marrëveshjen e gazit me Putinin

Serbia
Kriza me gazin rus, Evropa në kërkim të furnizimeve të reja

Kriza me gazin rus, Evropa në kërkim të furnizimeve të reja

Botë
Gazpromi rus i ofron Moldavisë gaz më të lirë në këmbim dobësimin e lidhjeve me BE-në

Gazpromi rus i ofron Moldavisë gaz më të lirë në këmbim dobësimin e lidhjeve me BE-në

Botë
Motori me naftë kthehet në motor me gaz ​​- si duket kur e ngisni?

Motori me naftë kthehet në motor me gaz ​​- si duket kur e ngisni?

Auto Lajme
Serbia e varur nga gazi rus – cilat janë alternativat e furnizimit?

Serbia e varur nga gazi rus – cilat janë alternativat e furnizimit?

Botë
Coronavirusi nxit rënien e çmimeve botërore të gazit për 30 për qind

Coronavirusi nxit rënien e çmimeve botërore të gazit për 30 për qind

Të Tjera
IGU: Industria botërore e gazit ka nevojë për një të ardhme më të sigurt

IGU: Industria botërore e gazit ka nevojë për një të ardhme më të sigurt

Energjetika
Shpërthen cisterna me gaz në Lipjan, rrezikohen banorët

Shpërthen cisterna me gaz në Lipjan, rrezikohen banorët

Kosovë
GBE: Ndërmarrja e re për ngrohje me energji elektrike dhe gaz, nuk do të thotë se jep fund aktiviteteve tona

GBE: Ndërmarrja e re për ngrohje me energji elektrike dhe gaz, nuk do të thotë se jep fund aktiviteteve tona

Amir Jakupi
Eksplodon gazsjellësi, rruga përfshihet nga flakët e larta disa metra (Video)

Eksplodon gazsjellësi, rruga përfshihet nga flakët e larta disa metra (Video)

Nga Bota