LAJMI I FUNDIT:

Game of Thrones

120 Artikuj

Aktorja e “Game of Thrones” rrëfen për problemet me depresionin, Sophie Turner thotë se kishte menduar për vetëvrasje

Aktorja e “Game of Thrones” rrëfen për problemet me depresionin, Sophie Turner thotë se kishte menduar për vetëvrasje

Po Flitet
Mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë me arsyetimin se janë të sëmurë për ta shikuar episodin e ri të “Game of Thrones”

Mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë me arsyetimin se janë të sëmurë për ta shikuar episodin e ri të “Game of Thrones”

TV / Film
Seriali i të gjitha rekordeve

Seriali i të gjitha rekordeve

Cult+
Dukja e yjeve të “Game of Thrones” me veshje solemne

Dukja e yjeve të “Game of Thrones” me veshje solemne

TV / Film
Publikohet paraqitja e shkurtër e sezonit të fundit të “Game Of Thrones”

Publikohet paraqitja e shkurtër e sezonit të fundit të “Game Of Thrones”

TV / Film
Nga “Game Of Thrones” deri te “The Big Bang Theory” – 16 serialet që përfundojnë në vitin 2019

Nga “Game Of Thrones” deri te “The Big Bang Theory” – 16 serialet që përfundojnë në vitin 2019

TV / Film
Emilia Clarke pranon se është në një lidhje romantike

Emilia Clarke pranon se është në një lidhje romantike

Po Flitet
“Game of Thrones” fiton çmimin kryesor në Emmy, lista e plotë e fituesve

“Game of Thrones” fiton çmimin kryesor në Emmy, lista e plotë e fituesve

TV / Film
Në vitin e ardhshëm do të jepet sezoni final i “Game of Thrones”

Në vitin e ardhshëm do të jepet sezoni final i “Game of Thrones”

TV / Film
Katërmbëdhjetë fotografi që tregojnë se si duken skenat e filmave të famshëm para efekteve speciale

Katërmbëdhjetë fotografi që tregojnë se si duken skenat e filmave të famshëm para efekteve speciale

TV / Film
“Game of Thrones” me 22 nominime udhëheqin në “Emmy Awards”

“Game of Thrones” me 22 nominime udhëheqin në “Emmy Awards”

TV / Film
Martohen yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie

Martohen yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie

Yjet
Dubrovnik: Tri ditë në perlën e Ballkanit, qytetin e ‘Game of Thrones’ ku gërshetohet antikja me modernen (Foto/Video)

Dubrovnik: Tri ditë në perlën e Ballkanit, qytetin e ‘Game of Thrones’ ku gërshetohet antikja me modernen (Foto/Video)

Udhëpërshkrime
Dhjetë filmat apo serialet me kuptimet e tyre të fshehura që kurrë nuk i keni vënë re (Foto)

Dhjetë filmat apo serialet me kuptimet e tyre të fshehura që kurrë nuk i keni vënë re (Foto)

TV / Film
Lista e plotë e fituesve në ceremoninë e ndarjes së çmimeve SAG

Lista e plotë e fituesve në ceremoninë e ndarjes së çmimeve SAG

TV / Film
Fansi paguan 160 mijë dollarë për të shikuar një episod të Game of Thrones në shoqërinë e Emilia Clarke

Fansi paguan 160 mijë dollarë për të shikuar një episod të Game of Thrones në shoqërinë e Emilia Clarke

TV / Film
Kit Harington nxirret me forcë nga një lokal për sjellje të pahijshme (Foto/Video)

Kit Harington nxirret me forcë nga një lokal për sjellje të pahijshme (Foto/Video)

Po Flitet
Sezoni i fundit i “Game of Thrones” do të transmetohet në vitin 2019

Sezoni i fundit i “Game of Thrones” do të transmetohet në vitin 2019

TV / Film
Vdekjet, Donald dhe Bitcoin: 50 artikujt më të lexuar të Wikipedia-së gjatë vitit 2017

Vdekjet, Donald dhe Bitcoin: 50 artikujt më të lexuar të Wikipedia-së gjatë vitit 2017

Internet
Njëzetedy fakte interesante dhe të vërteta që do të ndryshojnë mënyrën se si ju e shikoni “Game of Thrones” (Foto)

Njëzetedy fakte interesante dhe të vërteta që do të ndryshojnë mënyrën se si ju e shikoni “Game of Thrones” (Foto)

TV / Film
Nëntë rolet në “Game of Thrones” të cilët u zëvendësuan fshehurazi (Foto)

Nëntë rolet në “Game of Thrones” të cilët u zëvendësuan fshehurazi (Foto)

TV / Film
Kit Harington: Kam qarë kur e kam lexuar skenarin e episodit të fundit të “Game of Thrones” (Foto/Video)

Kit Harington: Kam qarë kur e kam lexuar skenarin e episodit të fundit të “Game of Thrones” (Foto/Video)

TV / Film
Si duken aktorët e “Game of Thrones” në jetën reale? (Foto)

Si duken aktorët e “Game of Thrones” në jetën reale? (Foto)

TV / Film
Aktori i “Game of Thrones”, Jason Momoa: Aktrimi më jep mundësinë të përdhunoj femra të bukura (Foto)

Aktori i “Game of Thrones”, Jason Momoa: Aktrimi më jep mundësinë të përdhunoj femra të bukura (Foto)

Po Flitet