LAJMI I FUNDIT:

Gal Gadot

35 Artikuj

Përmes fotografive familjare, Gal Gadot tregon si duket pa makijazh

Përmes fotografive familjare, Gal Gadot tregon si duket pa makijazh

Bukuri dhe Kujdes
“Red Notice” – filmi më i ndjekur në Netflix i të gjitha kohërave

“Red Notice” – filmi më i ndjekur në Netflix i të gjitha kohërave

Yjet
Paraqitja e re e shkurtër e “Red Notice” sjell një pasqyrë më të thellë të ngjarjes së filmit

Paraqitja e re e shkurtër e “Red Notice” sjell një pasqyrë më të thellë të ngjarjes së filmit

TV / Film
Caktohet data e lansimit të “Fast and Furious 10”

Caktohet data e lansimit të “Fast and Furious 10”

TV / Film
Në nëntor lansohet “Red Notice” – filmi me ‘The Rock’, Gal Gadot e Ryan Reynolds

Në nëntor lansohet “Red Notice” – filmi me ‘The Rock’, Gal Gadot e Ryan Reynolds

TV / Film
Gal Gadot konfirmon se është shtatzënë pas spekulimeve në ‘Golden Globes’

Gal Gadot konfirmon se është shtatzënë pas spekulimeve në ‘Golden Globes’

Yjet
Këta janë super filmat që mund t’i shikoni këtë fundjavë në Cineplexx

Këta janë super filmat që mund t’i shikoni këtë fundjavë në Cineplexx

Cineplexx
“Wonder Woman 1984” arrin përfitime prej 118 milionë dollarësh

“Wonder Woman 1984” arrin përfitime prej 118 milionë dollarësh

TV / Film
Dhjetë aktoret më të paguara të vitit 2020- Sofia Vergara kryeson listën

Dhjetë aktoret më të paguara të vitit 2020- Sofia Vergara kryeson listën

Yjet
Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Yjet
Gal Gadot publikon fotografi nga shkolla e mesme

Gal Gadot publikon fotografi nga shkolla e mesme

Yjet
Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Yjet
“Ne jemi në këtë së bashku”, të famshmit bashkohen në këngë kundër COVID-19

“Ne jemi në këtë së bashku”, të famshmit bashkohen në këngë kundër COVID-19

Muzikë
Bizhuteritë më të shtrenjta të yjeve në ‘Oscars 2020’

Bizhuteritë më të shtrenjta të yjeve në ‘Oscars 2020’

Yjet
Trembëdhjetë aktoret e njohura që luajtën role të vështira gjatë kohës sa ishin shtatzëna

Trembëdhjetë aktoret e njohura që luajtën role të vështira gjatë kohës sa ishin shtatzëna

TV / Film
Lista e aktorëve më të paguar në Hollywood, Ryan Reynolds është në vendin e parë

Lista e aktorëve më të paguar në Hollywood, Ryan Reynolds është në vendin e parë

TV / Film
Përfundojnë xhirimet e vazhdimit të dytë të “Wonder Woman”

Përfundojnë xhirimet e vazhdimit të dytë të “Wonder Woman”

TV / Film
Rolet më ikonike femërore në histori të filmit

Rolet më ikonike femërore në histori të filmit

TV / Film
Lista me 10 aktoret më të paguara gjatë vitit 2018

Lista me 10 aktoret më të paguara gjatë vitit 2018

TV / Film
E veshur me kostumin e Wonder Woman, Gal Gadot viziton një spital fëmijësh

E veshur me kostumin e Wonder Woman, Gal Gadot viziton një spital fëmijësh

Yjet
Gal Gadot do të vijë sërish në rolin e superheroinës në filmin “Wonder Woman 1984”

Gal Gadot do të vijë sërish në rolin e superheroinës në filmin “Wonder Woman 1984”

TV / Film
Shtatëmbëdhjetë yjet që janë plotësisht të panjohur pa makijazh (Foto)

Shtatëmbëdhjetë yjet që janë plotësisht të panjohur pa makijazh (Foto)

Yjet
Dhjetë aktoret që do ta luanin për mrekulli rolin e ‘007’

Dhjetë aktoret që do ta luanin për mrekulli rolin e ‘007’

TV / Film
Kristen Wiig në bisedime për një rol negativ në “Wonder Woman 2”

Kristen Wiig në bisedime për një rol negativ në “Wonder Woman 2”

TV / Film