LAJMI I FUNDIT:

Florim Isufi

55 Artikuj

​Opozita kundërshton Florim Isufin për kryesues të Komisionit për Regjistrim të Popullsisë

​Opozita kundërshton Florim Isufin për kryesues të Komisionit për Regjistrim të Popullsisë

Të Tjera
Përfundon numërimi i votave me kusht në Prishtinë, Arben Vitia merr 843 vota, Përparim Rama 483  

Përfundon numërimi i votave me kusht në Prishtinë, Arben Vitia merr 843 vota, Përparim Rama 483  

Politikë
Numërohen mbi 88% e votave në Prishtinë: Vitia – 42.32%, Rama – 29.28%, Ismaili – 21.65%

Numërohen mbi 88% e votave në Prishtinë: Vitia – 42.32%, Rama – 29.28%, Ismaili – 21.65%

Politikë
EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Prishtinën: Arben Vitia e Përparim Rama në balotazh  

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Prishtinën: Arben Vitia e Përparim Rama në balotazh  

Kosovë
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Prishtinës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Prishtinës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Kosovë
Kurti emëron Florim Isufi këshilltar për gjeoinformacion dhe çështje të kufirit

Kurti emëron Florim Isufi këshilltar për gjeoinformacion dhe çështje të kufirit

Kosovë
Kurti takon Florim Isufin dhe Shpejtim Bulliqin, flasin për çështjet e kufijve shtetërorë

Kurti takon Florim Isufin dhe Shpejtim Bulliqin, flasin për çështjet e kufijve shtetërorë

Kosovë
Florim Isufi prezanton harta: Në çdo version të shkëmbimeve territoriale, Kosova humb

Florim Isufi prezanton harta: Në çdo version të shkëmbimeve territoriale, Kosova humb

Kosovë
Isufi e Bulliqi: Xhandarmëria serbe u fut në Kosovë rreth 300 metra vijë ajrore

Isufi e Bulliqi: Xhandarmëria serbe u fut në Kosovë rreth 300 metra vijë ajrore

Kosovë
Isufi: Demarkimi i kufirit me Serbinë do të jetë problem i madh për ekspertët

Isufi: Demarkimi i kufirit me Serbinë do të jetë problem i madh për ekspertët

Kosovë
Shpejtim Bulliqi dhe Florim Isufi japin dorëheqje nga Komisioni për shënjimin e vijës kufitare me Malin e Zi

Shpejtim Bulliqi dhe Florim Isufi japin dorëheqje nga Komisioni për shënjimin e vijës kufitare me Malin e Zi

Kosovë
Reagon Isufi: Mosdije dhe gënjeshtra rreth demarkacionit

Reagon Isufi: Mosdije dhe gënjeshtra rreth demarkacionit

Kosovë
Profesionistët kërkojnë llogari: Bulliqi e Isufi po e mbajnë Kosovën të izoluar

Profesionistët kërkojnë llogari: Bulliqi e Isufi po e mbajnë Kosovën të izoluar

Kosovë
Demarkacioni me Malin e Zi: Publikohet materiali i “Komisionit Bulliqi”

Demarkacioni me Malin e Zi: Publikohet materiali i “Komisionit Bulliqi”

Politikë
Isufi: Të gjeturat tregojnë se kufiri është lëvizur (Video)

Isufi: Të gjeturat tregojnë se kufiri është lëvizur (Video)

Kosovë
Paralajmërohen fakte befasuese për demarkacionin

Paralajmërohen fakte befasuese për demarkacionin

Kosovë
Isufi: Kryeministri Haradinaj kërkon tri gjëra për Demarkaconin (Video)

Isufi: Kryeministri Haradinaj kërkon tri gjëra për Demarkaconin (Video)

Kosovë
Isufi: Kemi fakte të reja për demarkacionin

Isufi: Kemi fakte të reja për demarkacionin

Kosovë
Bulliqi dhe Isufi: Janë të pabazuara dilemat dhe dyshimet në prezantimin e fakteve rreth demarkacionit me Malin e Zi

Bulliqi dhe Isufi: Janë të pabazuara dilemat dhe dyshimet në prezantimin e fakteve rreth demarkacionit me Malin e Zi

Kosovë
Isufi: Do të ketë fakte të reja për kufirin me Malin e Zi

Isufi: Do të ketë fakte të reja për kufirin me Malin e Zi

Kosovë
Klinaku: Isufi e Bulliqi dikur ishin komikë, Ramushi i bëri tragjikomikë

Klinaku: Isufi e Bulliqi dikur ishin komikë, Ramushi i bëri tragjikomikë

Politikë
Isufi: Edhe Rugova e dinte se Çakorri është pjesë e Kosovës

Isufi: Edhe Rugova e dinte se Çakorri është pjesë e Kosovës

Kosovë
Isufi: Qeveria po gabon, Kosova humb tokë

Isufi: Qeveria po gabon, Kosova humb tokë

Kosovë
Bulliqi e Isufi:  Nuk është dashur të publikohet matja e territorit, pa u bërë demarkacioni me Serbinë (Video)

Bulliqi e Isufi: Nuk është dashur të publikohet matja e territorit, pa u bërë demarkacioni me Serbinë (Video)

Politikë