LAJMI I FUNDIT:

Florian Kamberi

38 Artikuj

Florian Kamberi largohet nga Slaven Belupo

Florian Kamberi largohet nga Slaven Belupo

Ndërkombëtare
Zyrtare: Florian Kamberi, lojtar i ri i Slaven Belupos

Zyrtare: Florian Kamberi, lojtar i ri i Slaven Belupos

Ligat tjera
Sulmuesi shqiptar Florian Kamberi gjen golin e parë në Angli me fanellën e Sheffield Wednesday

Sulmuesi shqiptar Florian Kamberi gjen golin e parë në Angli me fanellën e Sheffield Wednesday

Ligat tjera
Florian Kamberi gjen golin me Aberdeenin, shënon edhe nga penalltia për ta dërguar skuadrën në çerekfinale

Florian Kamberi gjen golin me Aberdeenin, shënon edhe nga penalltia për ta dërguar skuadrën në çerekfinale

Ligat tjera
Reja flet për sfidën ndaj San Marinos dhe për situatën me Florian Kamberin

Reja flet për sfidën ndaj San Marinos dhe për situatën me Florian Kamberin

Kombëtarja e Shqipërisë
Rrëfimi i Florian Kamberit: Jam ftuar për herë të parë në vitin 2019, mezi pres ta bëjë debutimin te Shqipëria

Rrëfimi i Florian Kamberit: Jam ftuar për herë të parë në vitin 2019, mezi pres ta bëjë debutimin te Shqipëria

Ndërkombëtare
Florian Kamberi ka kaluar te Aberdeeni

Florian Kamberi ka kaluar te Aberdeeni

Ligat tjera
Florian Kamberi mund të rikthehet në futbollin gjerman, një ofertë e rëndësishme nga Bundesliga 2 për të

Florian Kamberi mund të rikthehet në futbollin gjerman, një ofertë e rëndësishme nga Bundesliga 2 për të

Bundesliga
Probleme edhe te Shqipëria, shteti zviceran ia ndalon dy yjeve të Kombëtares të udhëtojnë drejt Tiranës

Probleme edhe te Shqipëria, shteti zviceran ia ndalon dy yjeve të Kombëtares të udhëtojnë drejt Tiranës

Ndërkombëtare
Zyrtare: Florian Kamberi rikthehet në kampionatin zviceran, nënshkruan me St Gallen

Zyrtare: Florian Kamberi rikthehet në kampionatin zviceran, nënshkruan me St Gallen

Ndërkombëtare
Kamberi nuk do të qëndrojë në Skoci, pritet rikthimi në Zvicër

Kamberi nuk do të qëndrojë në Skoci, pritet rikthimi në Zvicër

Ligat tjera
Kamberi sërish te Rangers, gjiganti skocez e merr për ndeshjet e Ligës së Evropës

Kamberi sërish te Rangers, gjiganti skocez e merr për ndeshjet e Ligës së Evropës

Ndërkombëtare
Ka interesim për Kamberin, Hibernian fillon bisedimet me klubet e interesuara

Ka interesim për Kamberin, Hibernian fillon bisedimet me klubet e interesuara

Ligat tjera
Shënoi gol spektakolar dhe asistoi në një tjetër, por Kamberi nuk është i lumtur me rezultatin final

Shënoi gol spektakolar dhe asistoi në një tjetër, por Kamberi nuk është i lumtur me rezultatin final

Ndërkombëtare
Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – nga Rrahmani te Berisha e Hadergjonaj, dardanët që ndërruan klube

Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – nga Rrahmani te Berisha e Hadergjonaj, dardanët që ndërruan klube

Ndërkombëtare
Zyrtare: Florian Kamberi prezantohet te Rangers në krah të Steven Gerrard

Zyrtare: Florian Kamberi prezantohet te Rangers në krah të Steven Gerrard

Ligat tjera
Rangers dhe Hibernian arrijnë marrëveshje për Florian Kamberin

Rangers dhe Hibernian arrijnë marrëveshje për Florian Kamberin

Ligat tjera
Rangers interesohen për Florian Kamberin

Rangers interesohen për Florian Kamberin

Ligat tjera
Rrëfimi i sulmuesit të ri të Kombëtares, Florian Kamberi: Jemi një komb, i shpërndarë në disa shtete

Rrëfimi i sulmuesit të ri të Kombëtares, Florian Kamberi: Jemi një komb, i shpërndarë në disa shtete

Kombëtarja e Shqipërisë
Florian Kamberi ka vendosur: Shqipëria para Kosovës e Zvicrës                                              

Florian Kamberi ka vendosur: Shqipëria para Kosovës e Zvicrës                                              

Kombëtarja e Shqipërisë
Lojtarët që mund t’i bashkohen Kosovës pas sukseseve të mëdha – Nga Rexhbecaj te Shabani e Toma

Lojtarët që mund t’i bashkohen Kosovës pas sukseseve të mëdha – Nga Rexhbecaj te Shabani e Toma

Përfaqësuesja e Kosovës
Sulmi i Baselit do të flas shqip, gjiganti zviceran pranë transferimit të sulmuesit shqiptar

Sulmi i Baselit do të flas shqip, gjiganti zviceran pranë transferimit të sulmuesit shqiptar

Ndërkombëtare
Florian Kamberi pritet t’i bashkohet Kosovës para ndeshjes me Çekinë dhe Anglinë

Florian Kamberi pritet t’i bashkohet Kosovës para ndeshjes me Çekinë dhe Anglinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Fituesja britanike e lotarisë përmes postimeve kontroverse i propozon martesë futbollistit Florian Kamberi

Fituesja britanike e lotarisë përmes postimeve kontroverse i propozon martesë futbollistit Florian Kamberi

Yjet