LAJMI I FUNDIT:

Fiton Hajdari

28 Artikuj

Gjilani konfirmon zyrtarisht largimin e tetë futbollistëve

Gjilani konfirmon zyrtarisht largimin e tetë futbollistëve

Superliga
Gjilani nënshtron KEK-un në ndeshjen e Kupës së Kosovës, Sokoli e nis me goleadë

Gjilani nënshtron KEK-un në ndeshjen e Kupës së Kosovës, Sokoli e nis me goleadë

Futboll
Gjilani fiton ndaj Llapit, ngushton diferencën me liderët

Gjilani fiton ndaj Llapit, ngushton diferencën me liderët

Superliga
Zyrtare: Gerhard Progni dhe Fiton Hajdari vazhdojnë kontratat me Gjilanin

Zyrtare: Gerhard Progni dhe Fiton Hajdari vazhdojnë kontratat me Gjilanin

Superliga
Blend Baftiu, njeriu i golave në edicionin 2019/2020

Blend Baftiu, njeriu i golave në edicionin 2019/2020

Superliga
Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Blend Baftiu rikthehet në krye

Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Blend Baftiu rikthehet në krye

Superliga
Formacioni i javës së 26-të në Ipko Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 26-të në Ipko Superligën e Kosovës

Superliga
Gjilani fiton në Klinë, mban hapin për titull

Gjilani fiton në Klinë, mban hapin për titull

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, bëhet edhe më e nxehtë gara për ‘Këpucën e Artë’

Top shënuesit në Ipko Superligë, bëhet edhe më e nxehtë gara për ‘Këpucën e Artë’

Superliga
Top shënuesit më të mirë në Ipko Superligë, bëhet më e zjarrtë gara për Këpucën e Artë

Top shënuesit më të mirë në Ipko Superligë, bëhet më e zjarrtë gara për Këpucën e Artë

Superliga
Ferizaj nuk këndellet, pëson humbje në shtëpi nga Gjilani

Ferizaj nuk këndellet, pëson humbje në shtëpi nga Gjilani

Superliga
Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Arb Manaj kryeson i vetëm

Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Arb Manaj kryeson i vetëm

Superliga
Gjilani dhe Trepça ’89 ndajnë pikët në përballjen e tyre në Superligën e Kosovës

Gjilani dhe Trepça ’89 ndajnë pikët në përballjen e tyre në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë në IPKO Superligë në javën e 21-të

Formacioni më i mirë në IPKO Superligë në javën e 21-të

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, Baftiu e Manaj të pandalshëm

Top shënuesit në Ipko Superligë, Baftiu e Manaj të pandalshëm

Superliga
Lista e top shënuesve në Superligë, kryesojnë Blend Baftiu e Arb Manaj

Lista e top shënuesve në Superligë, kryesojnë Blend Baftiu e Arb Manaj

Superliga
Top shënuesit e Superligës: Baftiu nuk është më i vetëm në krye, Manaj e barazon

Top shënuesit e Superligës: Baftiu nuk është më i vetëm në krye, Manaj e barazon

Superliga
Nuk ka fitues në Gjilan, lideri ndalet nga Drenica

Nuk ka fitues në Gjilan, lideri ndalet nga Drenica

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, Blend Baftiu vazhdon t’i prijë listës

Top shënuesit në Ipko Superligë, Blend Baftiu vazhdon t’i prijë listës

Superliga
Lista e topshënuesve pas javës së 13-të: Prin Baftiu, pas tij vjen Manaj

Lista e topshënuesve pas javës së 13-të: Prin Baftiu, pas tij vjen Manaj

Superliga
Zyrtare: Gjilani transferon dyshen e njohur nga Llapi, Hajdari dhe Shabani

Zyrtare: Gjilani transferon dyshen e njohur nga Llapi, Hajdari dhe Shabani

Superliga
Formacioni më i mirë i javës IV-të në IPKO Superligë, dominojnë lojtarët e Llapit

Formacioni më i mirë i javës IV-të në IPKO Superligë, dominojnë lojtarët e Llapit

Lavdim Pireva
Llapi fiton në Gjilan duke ia shkaktuar humbjen e tretë Dritës

Llapi fiton në Gjilan duke ia shkaktuar humbjen e tretë Dritës

Superliga
Fitore e thellë e Llapit përballë Ferizajt

Fitore e thellë e Llapit përballë Ferizajt

Superliga