LAJMI I FUNDIT:

Fisnik Syla

77 Artikuj

Fisnik Syla: Nëse Luizit nuk ia japin çmimin e madh, betohem që unë do të ia jap 100 mijë euro

Fisnik Syla: Nëse Luizit nuk ia japin çmimin e madh, betohem që unë do të ia jap 100 mijë euro

Yjet
U akuzua nga Fjolla për “lidhje me shtetin”, publikohen fotografitë e Fisnikut si kandidat për asambleist në Belgjikë dhe takimet me politkanë

U akuzua nga Fjolla për “lidhje me shtetin”, publikohen fotografitë e Fisnikut si kandidat për asambleist në Belgjikë dhe takimet me politkanë

Yjet
Fisniku me akuza të rënda ndaj Fjolla Morinës

Fisniku me akuza të rënda ndaj Fjolla Morinës

Yjet
Ish-bashkëshorti tallet me Fjolla Morinën pasi i dështoi protesta: A ka protestë për jetë luksi?

Ish-bashkëshorti tallet me Fjolla Morinën pasi i dështoi protesta: A ka protestë për jetë luksi?

Yjet
Ekskluzive: Ana tjetër e historisë – pas akuzave të Fjolla Morinës, rrëfehet Fisniku: Ajo tentoi të rikthehet te unë por dështoi, tani po ‘hakmerret’

Ekskluzive: Ana tjetër e historisë – pas akuzave të Fjolla Morinës, rrëfehet Fisniku: Ajo tentoi të rikthehet te unë por dështoi, tani po ‘hakmerret’

Butrint Avdyli
Fjolla Morina flet sërish për kërcënimet që i janë bërë: Më thoshin ‘do të ta heqim kokën e vajzës’

Fjolla Morina flet sërish për kërcënimet që i janë bërë: Më thoshin ‘do të ta heqim kokën e vajzës’

Yjet
Pas fotografisë misterioze që publikoi, Fisniku ‘thumbon’ Fjolla Morinën

Pas fotografisë misterioze që publikoi, Fisniku ‘thumbon’ Fjolla Morinën

Yjet
Fjolla Morina publikon foto përkrah një mashkulli misterioz

Fjolla Morina publikon foto përkrah një mashkulli misterioz

Yjet
Pyetet për Fjolla Morinën, ish-burri i saj Fisnik Syla thotë: Kush është ajo?

Pyetet për Fjolla Morinën, ish-burri i saj Fisnik Syla thotë: Kush është ajo?

Yjet
Ish-bashkëshorti i Fjollës, Fisnik Syla: Kam qenë i dashuruar, ndjesi e bukur kur është e dyanshme

Ish-bashkëshorti i Fjollës, Fisnik Syla: Kam qenë i dashuruar, ndjesi e bukur kur është e dyanshme

Yjet
U përfol se po rikthehet me Fjolla Morinën, Fisniku publikun video me një femër në veturë

U përfol se po rikthehet me Fjolla Morinën, Fisniku publikun video me një femër në veturë

Yjet
Ribashkim mes Fjolla Morinës dhe Fisnikut – ky i fundit reagon përmes një videoje në rrjetet sociale

Ribashkim mes Fjolla Morinës dhe Fisnikut – ky i fundit reagon përmes një videoje në rrjetet sociale

Po Flitet
Nën ritmet e këngës së re të Noizyt, Fisniku thumbon Fjollën përmes një videoje në TikTok

Nën ritmet e këngës së re të Noizyt, Fisniku thumbon Fjollën përmes një videoje në TikTok

Yjet
Stresi merr mbështetje për pjesëmarrjen në Big Brother VIP Kosova nga miku i tij i ngushtë, Fisnik Syla

Stresi merr mbështetje për pjesëmarrjen në Big Brother VIP Kosova nga miku i tij i ngushtë, Fisnik Syla

Yjet
Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Egzona Shigjeqi
Arrestim për drogë, rrahje e akuza për mashtrim fiskal – skandalet e bujshme të artistëve shqiptarë që ‘tronditën’ opinionin gjatë vitit 2022

Arrestim për drogë, rrahje e akuza për mashtrim fiskal – skandalet e bujshme të artistëve shqiptarë që ‘tronditën’ opinionin gjatë vitit 2022

Yjet
Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Po Flitet
Ish-bashkëshorti i Fjolla Morinës, Fisnik Syla: Shumëkush që dëshiron të ketë një lidhje me mua vetëm për famë dhe interes, nuk do ta ketë rastin

Ish-bashkëshorti i Fjolla Morinës, Fisnik Syla: Shumëkush që dëshiron të ketë një lidhje me mua vetëm për famë dhe interes, nuk do ta ketë rastin

Yjet
Fjolla Morina thumbon sërish ish-burrin: Këta meshkujt që depilohen dhe i heqin vetullat, meritojnë edhe periodat

Fjolla Morina thumbon sërish ish-burrin: Këta meshkujt që depilohen dhe i heqin vetullat, meritojnë edhe periodat

Yjet
Fisnik Syla reagon për një deklaratë të fundit të Fjolla Morinës: Njerëzit e zgjuar kur e shohin se dikush i paska dashur vetëm për interes, ikin pa bërë zhurmë

Fisnik Syla reagon për një deklaratë të fundit të Fjolla Morinës: Njerëzit e zgjuar kur e shohin se dikush i paska dashur vetëm për interes, ikin pa bërë zhurmë

Yjet
Fisnik Syla: Jam bërë pishman për lidhjen me Fjolla Morinën

Fisnik Syla: Jam bërë pishman për lidhjen me Fjolla Morinën

Yjet
Fjolla Morina iu drejtohet grave për 8 Mars: Gjallëroni, vishuni dhe rregullohuni – një burrë tradhtar nuk iu duhet asgjë

Fjolla Morina iu drejtohet grave për 8 Mars: Gjallëroni, vishuni dhe rregullohuni – një burrë tradhtar nuk iu duhet asgjë

Yjet
Fisnik Syla tregon se është ndarë përfundimisht nga Fjolla Morina

Fisnik Syla tregon se është ndarë përfundimisht nga Fjolla Morina

Yjet
Publikohen të tjera përgjime: Konfirmohet se Fjolla Morina ishte shtatzënë me Fisnikun vitin e kaluar

Publikohen të tjera përgjime: Konfirmohet se Fjolla Morina ishte shtatzënë me Fisnikun vitin e kaluar

Po Flitet