LAJMI I FUNDIT:

Final 8 Kupa

98 Artikuj

Orari i ndeshjeve në ‘Final 8’ të Kupës së Basketbollit të Kosovës

Orari i ndeshjeve në ‘Final 8’ të Kupës së Basketbollit të Kosovës

Super Liga
FBK vendos, ‘Final 8’ do të mbahet në Suharekë

FBK vendos, ‘Final 8’ do të mbahet në Suharekë

Super Liga
Bordi i FBK-së miraton udhëzuesin e ri për organizimin e Final 8 dhe Superkupën e Kosovës

Bordi i FBK-së miraton udhëzuesin e ri për organizimin e Final 8 dhe Superkupën e Kosovës

Super Liga
Golden Eagle Ylli triumfon ndaj Bashkimit, bëhet finalisti i parë i Kupës së Kosovës

Golden Eagle Ylli triumfon ndaj Bashkimit, bëhet finalisti i parë i Kupës së Kosovës

Basketboll
Kompletohen çiftet e gjysmëfinaleve në Kupën e Kosovës

Kompletohen çiftet e gjysmëfinaleve në Kupën e Kosovës

Super Liga
Ylli mposht Prishtinën me rikthim për të kaluar në gjysmëfinale

Ylli mposht Prishtinën me rikthim për të kaluar në gjysmëfinale

Super Liga
Bashkimi e mposhtë Niklin, kualifikohet në gjysmëfinale

Bashkimi e mposhtë Niklin, kualifikohet në gjysmëfinale

Super Liga
Rahoveci fiton dramën ndaj Trepçës, kalon në gjysmëfinale

Rahoveci fiton dramën ndaj Trepçës, kalon në gjysmëfinale

Super Liga
Peja mposht Ponte Prizrenin, kualifikohet në gjysmëfinale

Peja mposht Ponte Prizrenin, kualifikohet në gjysmëfinale

Super Liga
Tetë skuadra në garë për trofeun e artë: Deklaratat e kapitenëve, orari dhe çdo gjë tjetër

Tetë skuadra në garë për trofeun e artë: Deklaratat e kapitenëve, orari dhe çdo gjë tjetër

Super Liga
Interesim i jashtëzakonshëm për biletat e ndeshjeve të Kupës së Kosovës në basketboll

Interesim i jashtëzakonshëm për biletat e ndeshjeve të Kupës së Kosovës në basketboll

Super Liga
Besnik Azemi: Trepça do të japë maksimumin në Kupë

Besnik Azemi: Trepça do të japë maksimumin në Kupë

Basketboll
Ergin Grosha: Pse mos të jetë Feronikeli befasia e Kupës

Ergin Grosha: Pse mos të jetë Feronikeli befasia e Kupës

Basketboll
Bajra: Bashkimi do ta kërkojë trofeun e Kupës

Bajra: Bashkimi do ta kërkojë trofeun e Kupës

Basketboll
Synimi i Ponte Prizrenit është së paku gjysmëfinalja

Synimi i Ponte Prizrenit është së paku gjysmëfinalja

Basketboll
Edmond Azemi dëshiron edhe një Kupë për Prishtinën

Edmond Azemi dëshiron edhe një Kupë për Prishtinën

Basketboll
Mësohen çiftet çerekfinale në Kupën e Kosovës

Mësohen çiftet çerekfinale në Kupën e Kosovës

Super Liga
Nënshkruhet marrëveshja mes FBK-së dhe KB Rahovecit, premtohet spektakël për “Final 8 të Kupës së Kosovës”

Nënshkruhet marrëveshja mes FBK-së dhe KB Rahovecit, premtohet spektakël për “Final 8 të Kupës së Kosovës”

Super Liga
‘Final 8 i Kupës’ organizohet në Rahovec nga 11 deri më 15 shkurt

‘Final 8 i Kupës’ organizohet në Rahovec nga 11 deri më 15 shkurt

Basketboll
Z Mobile Prishtina: Urime Kupa e Kosovës, kryeqytetit ia shtuam edhe një trofe

Z Mobile Prishtina: Urime Kupa e Kosovës, kryeqytetit ia shtuam edhe një trofe

Basketboll
Rahoveci: Humbëm finalen, por fituam shtëpinë dhe zemrat e gjithëve

Rahoveci: Humbëm finalen, por fituam shtëpinë dhe zemrat e gjithëve

Basketboll
Të gjithë fituesit e Kupës së Kosovës ndër vite në konkurrencën e meshkujve

Të gjithë fituesit e Kupës së Kosovës ndër vite në konkurrencën e meshkujve

Basketboll
Z Mobile Prishtina triumfon ndaj Rahovecit dhe fiton një tjetër trofe të Kupës së Kosovës

Z Mobile Prishtina triumfon ndaj Rahovecit dhe fiton një tjetër trofe të Kupës së Kosovës

Basketboll
Në Rahovec luhet për Kupën, Vreshtarët kërkojnë të parën në histori, Prishtina për një tjetër rekord

Në Rahovec luhet për Kupën, Vreshtarët kërkojnë të parën në histori, Prishtina për një tjetër rekord

Super Liga