LAJMI I FUNDIT:

Fiat 500

27 Artikuj

Fiat prezanton dy versione të reja të modelit 500e, Beaty dhe Music

Fiat prezanton dy versione të reja të modelit 500e, Beaty dhe Music

Auto Lajme
Tre koncepte të Fiat 500e u shitën në ankand me një çmim prej 600 mijë dollarë

Tre koncepte të Fiat 500e u shitën në ankand me një çmim prej 600 mijë dollarë

Auto Lajme
Fiat do të fillojë shitjen e modelit 500e në Amerikë duke filluar nga viti 2024

Fiat do të fillojë shitjen e modelit 500e në Amerikë duke filluar nga viti 2024

Auto Lajme
Fiat 500e lansohet në SHBA me një çmim shumë të lirë

Fiat 500e lansohet në SHBA me një çmim shumë të lirë

Auto Lajme
Shoferja e një Fiat 500 tregon përmes një videoje një dollap sekret që ka makina e saj për të fshehur sende me vlerë

Shoferja e një Fiat 500 tregon përmes një videoje një dollap sekret që ka makina e saj për të fshehur sende me vlerë

Auto Fun
Dyqani i Fiat tani hapet edhe në Metaverse, ofron vozitje testuese në La Pista 500

Dyqani i Fiat tani hapet edhe në Metaverse, ofron vozitje testuese në La Pista 500

Aplikacione
Vetura e re e elektrike Abarth 500 do të zbulohet më 22 nëntor

Vetura e re e elektrike Abarth 500 do të zbulohet më 22 nëntor

EVs
Top dhjetëshja, veturat më të shitura në Evropë gjatë korrikut

Top dhjetëshja, veturat më të shitura në Evropë gjatë korrikut

Auto Lajme
Fiat 500 i vogël ka të njëjtin tipar që shumica e pronarëve të telefonave inteligjentë e njohin

Fiat 500 i vogël ka të njëjtin tipar që shumica e pronarëve të telefonave inteligjentë e njohin

Auto Lajme
FIAT 500 i ri fitoi çmimin si vetura me dizajnin më të mirë

FIAT 500 i ri fitoi çmimin si vetura me dizajnin më të mirë

Auto Lajme
Fiati elektrik 500e, imazhe dhe informacione mbi çmimet

Fiati elektrik 500e, imazhe dhe informacione mbi çmimet

Auto Lajme
Hummeri gjigant i modifikuar që të lëvizë në plazh

Hummeri gjigant i modifikuar që të lëvizë në plazh

Modelet e Reja
Fiat do t’i largojë nga prodhimi veturat e vogla, megjithëse dominon në tregun e tyre

Fiat do t’i largojë nga prodhimi veturat e vogla, megjithëse dominon në tregun e tyre

Modelet e Reja
Nissan do të sjellë së shpejti një makinë elektrike, shumë të përshtatshme për përdorim urban

Nissan do të sjellë së shpejti një makinë elektrike, shumë të përshtatshme për përdorim urban

Modelet e Reja
Fiat Centoventi mund të jetë një makinë elektrike për masë të gjerë (Foto)

Fiat Centoventi mund të jetë një makinë elektrike për masë të gjerë (Foto)

Modelet e Reja
Opsionet më unike dhe ta pazakonta, që mund të shihen brenda veturave (Foto)

Opsionet më unike dhe ta pazakonta, që mund të shihen brenda veturave (Foto)

Auto Fun
Fiat 500X me pamje më agresive, si pjesë e Adventure Edition (Foto)

Fiat 500X me pamje më agresive, si pjesë e Adventure Edition (Foto)

Modelet e Reja
Fiat rritë çmimin e modeleve 500 dhe 500 Abarth (Foto)

Fiat rritë çmimin e modeleve 500 dhe 500 Abarth (Foto)

Modelet e Reja
Fiat 500X Blue Sky Edition pëson vetëm disa ndryshime të lehta (Foto)

Fiat 500X Blue Sky Edition pëson vetëm disa ndryshime të lehta (Foto)

Modelet e Reja
Mbante telefonin mes gjoksit dhe mjekrës, derisa voziste në autostradë (Video)

Mbante telefonin mes gjoksit dhe mjekrës, derisa voziste në autostradë (Video)

Ngjarje
Jeep pritet të lansojë gjatë verës edhe një mini SUV (Foto)

Jeep pritet të lansojë gjatë verës edhe një mini SUV (Foto)

Modelet e Reja
Vetura e goditi dhe e hodhi 20 metra larg, fatmirësisht mbijetoi (Video, +18)

Vetura e goditi dhe e hodhi 20 metra larg, fatmirësisht mbijetoi (Video, +18)

Ngjarje
Vetura e mbështjellë me më së shumti flokë, fiton sërish Rekordin e Ginisit (Video)

Vetura e mbështjellë me më së shumti flokë, fiton sërish Rekordin e Ginisit (Video)

Auto Fun
“Rinovimi” i çuditshëm: Fiat 500 që duket sikur Porsche 911 Turbo (Foto)

“Rinovimi” i çuditshëm: Fiat 500 që duket sikur Porsche 911 Turbo (Foto)

Auto Fun