LAJMI I FUNDIT:

Fenerbahce

789 Artikuj

Jose Mourinho mund ta marrë yllin e Euro 2024 si transferimin e tij të parë te Fenerbahce

Jose Mourinho mund ta marrë yllin e Euro 2024 si transferimin e tij të parë te Fenerbahce

Ligat tjera
Top 20 klubet me më së shumti përfaqësues në Euro 2024 – Vendi i parë ndahet nga një angleze dhe një italiane

Top 20 klubet me më së shumti përfaqësues në Euro 2024 – Vendi i parë ndahet nga një angleze dhe një italiane

Ndërkombëtare
Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Ligat tjera
Top ylli anglez refuzon transferimin tek Fenerbahce shkaku i Mourinhos

Top ylli anglez refuzon transferimin tek Fenerbahce shkaku i Mourinhos

Ligat tjera
Me urdhrin e Mourinhos transferimi i tij i parë tek Fenerbahce vjen nga Liga Premier

Me urdhrin e Mourinhos transferimi i tij i parë tek Fenerbahce vjen nga Liga Premier

Ligat tjera
Si arriti gjiganti turk ta bindë Jose Mourinhon: Zbulohen detajet financiare, ai fiton më shumë para se në Romë

Si arriti gjiganti turk ta bindë Jose Mourinhon: Zbulohen detajet financiare, ai fiton më shumë para se në Romë

Ligat tjera
“Qesh me fatkeqësinë e klubeve të tjera”, Mourinho godet Guardiolan

“Qesh me fatkeqësinë e klubeve të tjera”, Mourinho godet Guardiolan

Ndërkombëtare
Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Ndërkombëtare
Tre yjet që Mourinho i do me çdo kusht tek Fenerbahce – përfshirë bashkëlojtarin e Ronaldos

Tre yjet që Mourinho i do me çdo kusht tek Fenerbahce – përfshirë bashkëlojtarin e Ronaldos

Ligat tjera
Garë e ashpër për Brojën, pas Monacos dhe klubeve angleze ai kërkohet edhe në Itali dhe Turqi

Garë e ashpër për Brojën, pas Monacos dhe klubeve angleze ai kërkohet edhe në Itali dhe Turqi

Premier League
“Tani jam njëri prej jush”, fjalët e para të Mourinhos gjatë prezantimit si trajner i Fenerbahces

“Tani jam njëri prej jush”, fjalët e para të Mourinhos gjatë prezantimit si trajner i Fenerbahces

Ligat tjera
Mourinho zbarkon në Stamboll, zyrtarizimi pas disa orëve

Mourinho zbarkon në Stamboll, zyrtarizimi pas disa orëve

Ndërkombëtare
Tanimë është zyrtare, Mourinho bëhet me skuadër të re – sonte në mbrëmje prezantimi i tij

Tanimë është zyrtare, Mourinho bëhet me skuadër të re – sonte në mbrëmje prezantimi i tij

Ndërkombëtare
Jose Mourinho identifikon top yllin e Barcelonës si transferimin e tij të parë tek Fenerbahce

Jose Mourinho identifikon top yllin e Barcelonës si transferimin e tij të parë tek Fenerbahce

Ligat tjera
Brenda botës së çmendur të Fenerbahces, klubit të ri të Jose Mourinhos – tifozë të trazuar, lojtarë që po largohen dhe huliganë famëkeq

Brenda botës së çmendur të Fenerbahces, klubit të ri të Jose Mourinhos – tifozë të trazuar, lojtarë që po largohen dhe huliganë famëkeq

Ligat tjera
Jose Mourinho “thyen heshtjen” pas raportimeve se do bëhet trajner i Fenerbahces

Jose Mourinho “thyen heshtjen” pas raportimeve se do bëhet trajner i Fenerbahces

Ligat tjera
“Jose Mourinho ma tregoi klubin e ri, vështirë ta shoh aty” – Sneijder konfirmon aventurën e re të portugezit

“Jose Mourinho ma tregoi klubin e ri, vështirë ta shoh aty” – Sneijder konfirmon aventurën e re të portugezit

Ligat tjera
Pesë lojtarët që Mourinho mund të nënshkruajë për të ndërtuar një formacion të përsosur te Fenerbahce

Pesë lojtarët që Mourinho mund të nënshkruajë për të ndërtuar një formacion të përsosur te Fenerbahce

Ligat tjera
Jose Mourinho arrin marrëveshje me klubin e ri, befason me destinacionin

Jose Mourinho arrin marrëveshje me klubin e ri, befason me destinacionin

Ligat tjera
Largimi nga Al-Ittihad është i sigurt, Benzema po përgatitet për rikthimin në Evropë

Largimi nga Al-Ittihad është i sigurt, Benzema po përgatitet për rikthimin në Evropë

Ndërkombëtare
Galatasaray me një video spektakolare tallin në mënyrë të pamëshirshme Fenerbahcen

Galatasaray me një video spektakolare tallin në mënyrë të pamëshirshme Fenerbahcen

Ndërkombëtare
Galatasaray kampion i Turqisë, Fenerbahces nuk i mjaftuan 99 pikë dhe vetëm një humbje për titullin

Galatasaray kampion i Turqisë, Fenerbahces nuk i mjaftuan 99 pikë dhe vetëm një humbje për titullin

Ligat tjera
Ndeshja e fundit sot, Leonardo Bonucci njofton pensionimin nga futbolli

Ndeshja e fundit sot, Leonardo Bonucci njofton pensionimin nga futbolli

Ndërkombëtare
E mbylli me Juventusin, tre opsionet e Alex Sandros për ta vazhduar karrierën

E mbylli me Juventusin, tre opsionet e Alex Sandros për ta vazhduar karrierën

Serie A