LAJMI I FUNDIT:
Federico Fazio

Federico Fazio

51 Artikuj

Info

Federico Fazio, është mbrojtës nga Argjentina i lindur më 17 mars të vitit 1987.

Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Serie A
Mourinho heq qafe dy lojtarë të padëshiruar, tani në ofensivë për Xhakën

Mourinho heq qafe dy lojtarë të padëshiruar, tani në ofensivë për Xhakën

Serie A
Roma i ka 23 lojtarë në treg

Roma i ka 23 lojtarë në treg

Serie A
Mourinho tregon dorën e hekurt që në ditën e parë të stërvitjes, dëbon tetë lojtarë nga Roma

Mourinho tregon dorën e hekurt që në ditën e parë të stërvitjes, dëbon tetë lojtarë nga Roma

Serie A
Gabon sërish Roma – tani ndalet nga Cagliari

Gabon sërish Roma – tani ndalet nga Cagliari

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 1-2 Milan, Hernandez lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Roma 1-2 Milan, Hernandez lojtar i ndeshjes

Serie A
Roma dëshiron t’i shesë gjashtë lojtarë në afatin e janarit

Roma dëshiron t’i shesë gjashtë lojtarë në afatin e janarit

Serie A
Barcelona kërkon mbrojtës në Serie A

Barcelona kërkon mbrojtës në Serie A

La Liga
Tre lojtarë të Romës pozitivë me coronavirus

Tre lojtarë të Romës pozitivë me coronavirus

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 2-1 Milan, vlerësohen Theo Hernandez dhe Fazio

Notat e lojtarëve: Roma 2-1 Milan, vlerësohen Theo Hernandez dhe Fazio

Serie A
Roma 3-0 Cagliari, vlerësimet e futbollistëve

Roma 3-0 Cagliari, vlerësimet e futbollistëve

Serie A
Sampdoria 0-1 Roma: Notat e lojtarëve, dëshpëron Pellegrini

Sampdoria 0-1 Roma: Notat e lojtarëve, dëshpëron Pellegrini

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 3-2 Genoa, vlerësohen Fazio dhe Cristante

Notat e lojtarëve: Roma 3-2 Genoa, vlerësohen Fazio dhe Cristante

Serie A
Roma rikthehet dy herë nga disavantazhi për ta mposhtur Genoan

Roma rikthehet dy herë nga disavantazhi për ta mposhtur Genoan

Serie A
Cutrone hero, Milani mposht Romën në frymën e fundit

Cutrone hero, Milani mposht Romën në frymën e fundit

Serie A
Fazio barazon rezultatin, VAR ia mohon një gol Higuainit

Fazio barazon rezultatin, VAR ia mohon një gol Higuainit

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 0-0 Juventus, Nainggolan me vlerësimin më të ulët

Notat e lojtarëve: Roma 0-0 Juventus, Nainggolan me vlerësimin më të ulët

Serie A
Notat e lojtarëve: Cagliari 0-1 Roma, mbrojtësit e Giallorossëve marrin vlerësim të lartë

Notat e lojtarëve: Cagliari 0-1 Roma, mbrojtësit e Giallorossëve marrin vlerësim të lartë

Serie A
Fazio: Romës iu mohuan dy penallti

Fazio: Romës iu mohuan dy penallti

Liga e Kampionëve
Fazio: Ne jemi luftëtarë, ne do të provojmë për ta përmbysur rezultatin

Fazio: Ne jemi luftëtarë, ne do të provojmë për ta përmbysur rezultatin

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Lazio 0-0 Roma, Immobile merr notën më të ulët

Notat e lojtarëve: Lazio 0-0 Roma, Immobile merr notën më të ulët

Serie A
Roma 0-2 Fiorentina, notat e lojtarëve

Roma 0-2 Fiorentina, notat e lojtarëve

Serie A
Fazio: Barcelona nuk është vetëm Messi

Fazio: Barcelona nuk është vetëm Messi

Liga e Kampionëve
Crotone 0-2 Roma, notat e lojtarëve

Crotone 0-2 Roma, notat e lojtarëve

Serie A