LAJMI I FUNDIT:

Fatmir Limaj

1319 Artikuj

Ish-deputetja e PDK-së, Xhevahire Izmaku kalon në partinë e Limajt

Ish-deputetja e PDK-së, Xhevahire Izmaku kalon në partinë e Limajt

Kosovë
“Njerëzit e Vuçiqit po na i shkarkojnë prapë kryetarët”, Limaj: Kosova është në situatë të keqe dhe konfuze

“Njerëzit e Vuçiqit po na i shkarkojnë prapë kryetarët”, Limaj: Kosova është në situatë të keqe dhe konfuze

Politikë
Limaj: Nuk duhet të shkojmë në zgjedhje kur dëshiron Kurti

Limaj: Nuk duhet të shkojmë në zgjedhje kur dëshiron Kurti

Siguri
Kardiologu Gani Bajraktari i bashkohet Nismës Socialdemokrate

Kardiologu Gani Bajraktari i bashkohet Nismës Socialdemokrate

Kosovë
Haradinaj uron Nismën në 10-vjetorin e themelimit: Partneriteti me ju, Kosovës do t’i sjell fitore

Haradinaj uron Nismën në 10-vjetorin e themelimit: Partneriteti me ju, Kosovës do t’i sjell fitore

Kosovë
Haradinaj kërkon dorëheqjen e Kurtit: Do të ishte zgjidhje në situatën që e ka sjellë Kosovën

Haradinaj kërkon dorëheqjen e Kurtit: Do të ishte zgjidhje në situatën që e ka sjellë Kosovën

Politikë
Nënshkruhet marrëveshja e koalicionit AAK-Nisma dhe Lista Konservatore, Haradinaj: Bashkë të dalim nga gjendja e rënduar e cila po ndikon te të gjithë

Nënshkruhet marrëveshja e koalicionit AAK-Nisma dhe Lista Konservatore, Haradinaj: Bashkë të dalim nga gjendja e rënduar e cila po ndikon te të gjithë

Kosovë
Limaj: A po dëshiron opozita ta mbajë Albinin në pushtet?

Limaj: A po dëshiron opozita ta mbajë Albinin në pushtet?

Politikë
Pse Fatmir Limaj nuk iu bashkua PDK-së, por AAK-së? – tregon Bilall Sherifi

Pse Fatmir Limaj nuk iu bashkua PDK-së, por AAK-së? – tregon Bilall Sherifi

Politikë
Limaj: Serbia ka përpiluar lista për likuidime në Kosovë, ka emra nga mediat e politika

Limaj: Serbia ka përpiluar lista për likuidime në Kosovë, ka emra nga mediat e politika

Siguri
Limaj: Kosova mund të humbasë rastin e Banjskës në tavolinën diplomatike

Limaj: Kosova mund të humbasë rastin e Banjskës në tavolinën diplomatike

Politikë
Limaj: Agresioni në veri të Kosovës kishte qëllim politik

Limaj: Agresioni në veri të Kosovës kishte qëllim politik

Kosovë
Dita e 1 shtatorit: Politikanët e vendit përcjellin fëmijët e tyre në ditën e parë të shkollës

Dita e 1 shtatorit: Politikanët e vendit përcjellin fëmijët e tyre në ditën e parë të shkollës

Yjet
Haradinaj dhe Limaj po dëshmojnë në gjykatë për rastin e Zonës Ekonomike në Malishevë

Haradinaj dhe Limaj po dëshmojnë në gjykatë për rastin e Zonës Ekonomike në Malishevë

Drejtësi
Limaj: Vetëvendosje po shkatërron çdo arritje të këtyre 20 viteve

Limaj: Vetëvendosje po shkatërron çdo arritje të këtyre 20 viteve

Kosovë
Limaj: Rama s’është dashur ta dërgojë draftin e Asociacionit pa i konsultuar krerët e Kosovës

Limaj: Rama s’është dashur ta dërgojë draftin e Asociacionit pa i konsultuar krerët e Kosovës

Politikë