LAJMI I FUNDIT:

Fadil Gashi

69 Artikuj

Të shtënat me armë në drejtim të shtëpisë së Naser Pajazitajt, Policia jep detaje

Të shtënat me armë në drejtim të shtëpisë së Naser Pajazitajt, Policia jep detaje

Siguri
Të shtëna me armë zjarri në Klinë, dy të plagusur

Të shtëna me armë zjarri në Klinë, dy të plagusur

Kronika e Zezë
Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Kronika e Zezë
Lokalizohet zjarri i madh në ELKOS Center në Pejë

Lokalizohet zjarri i madh në ELKOS Center në Pejë

Elfije Boletini
Dëmet materiale shumë të mëdha nga zjarri në ELKOS Center në Pejë, zjarrfikësit ende duke u munduar ta shuajnë

Dëmet materiale shumë të mëdha nga zjarri në ELKOS Center në Pejë, zjarrfikësit ende duke u munduar ta shuajnë

Kronika e Zezë
Vdes një punëtor pasi bie nga shtylla elektrike në Pejë

Vdes një punëtor pasi bie nga shtylla elektrike në Pejë

Kronika e Zezë
Një i vdekur dhe tre të lënduar rëndë në aksidentin në Novosellë të Pejës

Një i vdekur dhe tre të lënduar rëndë në aksidentin në Novosellë të Pejës

Kronika e Zezë
Një person gjendet i vdekur në Pejë

Një person gjendet i vdekur në Pejë

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një 16 vjeçar në Bjeshkët e Junikut, shkaqet ende nuk dihen

Gjendet pa shenja jete një 16 vjeçar në Bjeshkët e Junikut, shkaqet ende nuk dihen

Kronika e Zezë
“Kom me ta shpraz karikatorin n’kry…”, katër persona rrahin brutalisht një të ri në Pejë

“Kom me ta shpraz karikatorin n’kry…”, katër persona rrahin brutalisht një të ri në Pejë

Elfije Boletini
Aksident mes dy veturave në magjistralen Prishtinë-Pejë, lëndohen katër persona

Aksident mes dy veturave në magjistralen Prishtinë-Pejë, lëndohen katër persona

Kronika e Zezë
Treni godet një kamionetë në Pejë, lëndohen dy persona

Treni godet një kamionetë në Pejë, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Aksidentohet një autobus me një multikultivator në Istog, lëndohet një person

Aksidentohet një autobus me një multikultivator në Istog, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Bie nga kati i pestë, vdes një person në Pejë – flasin nga Policia dhe Prokuroria

Bie nga kati i pestë, vdes një person në Pejë – flasin nga Policia dhe Prokuroria

Kronika e Zezë
Shtatë persona të lënduar në një aksident në Gllarevë

Shtatë persona të lënduar në një aksident në Gllarevë

Kronika e Zezë
Një 42-vjeçar gjendet i vdekur në Dobrushë të Istogut

Një 42-vjeçar gjendet i vdekur në Dobrushë të Istogut

Kronika e Zezë
Një 24 vjeçar gjendet i vdekur në banesën e tij në Pejë, në rrethana të dyshimta

Një 24 vjeçar gjendet i vdekur në banesën e tij në Pejë, në rrethana të dyshimta

Kronika e Zezë
Theret me thikë një person në Deçan – arrestohet i dyshuari

Theret me thikë një person në Deçan – arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë zjarri në Istog – policia nis hetimet

Gjuajtje me armë zjarri në Istog – policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Kërkimet për gjetjen e personit i cili ra në lumë në Klinë

Kërkimet për gjetjen e personit i cili ra në lumë në Klinë

Meridiana Statovci
Aksident mes traktorit dhe veturës në rrugën Deçan-Gjakovë, lëndohen dy persona

Aksident mes traktorit dhe veturës në rrugën Deçan-Gjakovë, lëndohen dy persona

Kosovë
Rryma e lë të vdekur një punëtor në Pejë

Rryma e lë të vdekur një punëtor në Pejë

Kronika e Zezë
Aksident komunikacioni në Qyshk të Pejës, lëndohen pesë persona

Aksident komunikacioni në Qyshk të Pejës, lëndohen pesë persona

Kronika e Zezë
Vetaksidentohet vetura në Pejë, lëndohet vozitësi

Vetaksidentohet vetura në Pejë, lëndohet vozitësi

Kronika e Zezë