LAJMI I FUNDIT:
Euro 2016

Euro 2016

1973 Artikuj

Ronaldo zbulon trofeun më të rëndësishëm të karrierës së tij dhe golin e tij të preferuar

Ronaldo zbulon trofeun më të rëndësishëm të karrierës së tij dhe golin e tij të preferuar

Ndërkombëtare
Sot, gjashtë vite më parë – Beogradi ishte i ‘mbuluar’ nga droni Autochthonous

Sot, gjashtë vite më parë – Beogradi ishte i ‘mbuluar’ nga droni Autochthonous

Kombëtarja e Shqipërisë
Ta kujtojmë kohën kur Cristiano Ronaldo luante rolin e trajnerit të Portugalisë në finalen e Euro 2016 ndaj Francës

Ta kujtojmë kohën kur Cristiano Ronaldo luante rolin e trajnerit të Portugalisë në finalen e Euro 2016 ndaj Francës

Përfaqësueset
UEFA kujton golin e parë dhe të vetëm të Shqipërisë në EURO

UEFA kujton golin e parë dhe të vetëm të Shqipërisë në EURO

Kombëtarja e Shqipërisë
Rike Roçi komentohet sërish për dukjen e saj

Rike Roçi komentohet sërish për dukjen e saj

Yjet
Historia e suksesit të mbrojtësit Maguire: Në Euro 2016 ishte tifoz së bashku me shokët, në Kupën e Botës 2018 në gjysmëfinale me Anglinë

Historia e suksesit të mbrojtësit Maguire: Në Euro 2016 ishte tifoz së bashku me shokët, në Kupën e Botës 2018 në gjysmëfinale me Anglinë

Përfaqësueset
Kur jemi në ethet e futbollit, Irid Oxa kujton momentin kur u bë sensacion në mediat ndërkombëtare

Kur jemi në ethet e futbollit, Irid Oxa kujton momentin kur u bë sensacion në mediat ndërkombëtare

Po Flitet
Statistikat dëshpëruese të Messit dhe Ronaldos ndaj Islandës

Statistikat dëshpëruese të Messit dhe Ronaldos ndaj Islandës

Përfaqësueset
Viti kur Lorik Cana i tha lamtumirë futbollit – lojtari më i madh që e ka veshur fanellën e Kombëtares (Foto/Video)

Viti kur Lorik Cana i tha lamtumirë futbollit – lojtari më i madh që e ka veshur fanellën e Kombëtares (Foto/Video)

Imran Amiti
Rrugëtimi i De Biasit në krye të Kombëtares shqiptare

Rrugëtimi i De Biasit në krye të Kombëtares shqiptare

Rishikime
“Birra Peja” kishte leje nga UEFA për të transmetuar “Euro 2016” (Dokument)

“Birra Peja” kishte leje nga UEFA për të transmetuar “Euro 2016” (Dokument)

Birra Peja
UEFA ndan shpërblimet për klubet që lejuan lojtarët në Kampionatin Evropian

UEFA ndan shpërblimet për klubet që lejuan lojtarët në Kampionatin Evropian

Përfaqësueset
“Ronaldo ishte lojtari i 12-të i Portugalisë në finale”

“Ronaldo ishte lojtari i 12-të i Portugalisë në finale”

Përfaqësueset
Kuqezinjtë e Evropianit  (Foto)

Kuqezinjtë e Evropianit (Foto)

Kombëtarja e Shqipërisë
CR7: Ky ishte viti më i mirë në karrierën time

CR7: Ky ishte viti më i mirë në karrierën time

La Liga
Mavraj ‘godet’ kritikët (Foto)

Mavraj ‘godet’ kritikët (Foto)

Kombëtarja e Shqipërisë
Cila ishte arsyeja e dështimit të Muller në ‘Euro 2016’? Këtë nuk e di as trajneri!

Cila ishte arsyeja e dështimit të Muller në ‘Euro 2016’? Këtë nuk e di as trajneri!

Përfaqësueset
Griezmann merr çmimin ‘Futbollisti më i mirë i Euro 2016’

Griezmann merr çmimin ‘Futbollisti më i mirë i Euro 2016’

Përfaqësueset
De Biasi dhe ‘besnikët’ e tij

De Biasi dhe ‘besnikët’ e tij

Rishikime
Ronaldo: Pepe lojtari më i mirë e Euro 2016

Ronaldo: Pepe lojtari më i mirë e Euro 2016

Përfaqësueset
UEFA hap votimin për golin e sezonit, Shaqiri në garë për këtë çmim (Video)

UEFA hap votimin për golin e sezonit, Shaqiri në garë për këtë çmim (Video)

Romak Zeqiri
Shqipëria ndanë premiot, a përfituan Shala dhe Rashica?

Shqipëria ndanë premiot, a përfituan Shala dhe Rashica?

Kombëtarja e Shqipërisë
Mourinho kritikon Ronaldon për “gjestet si trajner” në finale

Mourinho kritikon Ronaldon për “gjestet si trajner” në finale

Përfaqësueset
Abrashi kthehet të flasë për Euro 2016, eksperiencë unike

Abrashi kthehet të flasë për Euro 2016, eksperiencë unike

Kombëtarja e Shqipërisë