LAJMI I FUNDIT:
Estrada Shqiptare

Estrada Shqiptare

13032 Artikuj

Info

Të gjitha lajmet më të fundit nga showbizi vendor, me protagonistët e estradës shqiptare.

Edona Llalloshi publikon këndën “Deri kur…”, dedikuar grave të vrara nga burrat

Edona Llalloshi publikon këndën “Deri kur…”, dedikuar grave të vrara nga burrat

Muzikë
Vesa Luma reagon ashpër pas rasteve tragjike të fundit: Mentalitet i poshtër, vajza që nuk kanë guxim t’iu tregojnë prindërve të tyre problemet

Vesa Luma reagon ashpër pas rasteve tragjike të fundit: Mentalitet i poshtër, vajza që nuk kanë guxim t’iu tregojnë prindërve të tyre problemet

Yjet
Melinda Ademi paralajmëron këngën e re, ndërsa shfaqet shumë tërheqëse

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re, ndërsa shfaqet shumë tërheqëse

Muzikë
Era Istrefi paralajmëron këngën e re “Mona Lisa”

Era Istrefi paralajmëron këngën e re “Mona Lisa”

Muzikë
Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Yjet
Fifi paralajmëron këngën e re, njofton se është bashkëpunim

Fifi paralajmëron këngën e re, njofton se është bashkëpunim

Muzikë
Butrint Imeri bëhet me veturë të re Ferrari

Butrint Imeri bëhet me veturë të re Ferrari

Yjet
Ermal Fejzullahu dhe MC Kresha sjellin një version të ri të këngës “Nostalgjia”

Ermal Fejzullahu dhe MC Kresha sjellin një version të ri të këngës “Nostalgjia”

Muzikë
Simbol i suksesit dhe frymëzimit – Elbenita Kajtazi, sopranoja nga Mitrovica që ka prekur skenat e operave botërore

Simbol i suksesit dhe frymëzimit – Elbenita Kajtazi, sopranoja nga Mitrovica që ka prekur skenat e operave botërore

Egzona Shigjeqi
Ana Kabashi paralajmëron këngën e re

Ana Kabashi paralajmëron këngën e re

Muzikë
Era Istrefi dhe Dhurata Dora paralajmërojnë një duet

Era Istrefi dhe Dhurata Dora paralajmërojnë një duet

Muzikë
“Beqaria ime ka filluar të bëhet një temë shqetësuese” – Ronela Hajati u përgjigjet komentuesve

“Beqaria ime ka filluar të bëhet një temë shqetësuese” – Ronela Hajati u përgjigjet komentuesve

Yjet
Don Xhoni i bën vetes një dhuratë për ditëlindjen e 24-të, prezanton veturën luksoze ‘Lamborghini Huracan’

Don Xhoni i bën vetes një dhuratë për ditëlindjen e 24-të, prezanton veturën luksoze ‘Lamborghini Huracan’

Yjet
Ish-anëtarja e grupit ‘Hana Band’ rikthehet me një baladë fantastike

Ish-anëtarja e grupit ‘Hana Band’ rikthehet me një baladë fantastike

Muzikë
Ermal Fejzullahu dhe MC Kresha të martën vijnë me bashkëpunimin e tyre të radhës

Ermal Fejzullahu dhe MC Kresha të martën vijnë me bashkëpunimin e tyre të radhës

Muzikë
Ish-e dashura e Bleros zbulon nëse do të hynte në Big Brother VIP

Ish-e dashura e Bleros zbulon nëse do të hynte në Big Brother VIP

Yjet
Mentor Haziri realizon në mënyrë të veçantë këngën dedikuar betejës së Çanakalasë

Mentor Haziri realizon në mënyrë të veçantë këngën dedikuar betejës së Çanakalasë

Muzikë
2 Ton anulon një koncert në Toronto të Kanadasë pasi u paralajmërua një bombë në objekt të klubit

2 Ton anulon një koncert në Toronto të Kanadasë pasi u paralajmërua një bombë në objekt të klubit

Muzikë
Gjiko dhe Mak Zogaj publikojnë këngën e re “Ehemmm”

Gjiko dhe Mak Zogaj publikojnë këngën e re “Ehemmm”

Muzikë
Blero sjell këngën e re “Për ty”

Blero sjell këngën e re “Për ty”

Muzikë
Spekulimet për ndarjen e Ledrit dhe Sarës mbeten pa përgjigje, çifti habit me veprimin e fundit

Spekulimet për ndarjen e Ledrit dhe Sarës mbeten pa përgjigje, çifti habit me veprimin e fundit

Po Flitet
Gjiko rikthehet në skenë me bashkëpunim të ri, paralajmëron hitin e radhës

Gjiko rikthehet në skenë me bashkëpunim të ri, paralajmëron hitin e radhës

Muzikë
Alban Skenderaj publikon këngën e re “Pranvera”

Alban Skenderaj publikon këngën e re “Pranvera”

Muzikë
Kader Kicaj shfaqet në një studio, a do t’i futet tregut muzikor?

Kader Kicaj shfaqet në një studio, a do t’i futet tregut muzikor?

Muzikë