LAJMI I FUNDIT:

Estetike

33 Artikuj

Arti dhe shoqëria

Arti dhe shoqëria

Analiza
Sharon Stone zbulon se u braktis nga një burrë i ri kur ajo refuzoi të bënte botox

Sharon Stone zbulon se u braktis nga një burrë i ri kur ajo refuzoi të bënte botox

Estetikë
Gratë që bëjnë ndërhyrje kozmetike për të gjetur të dashur gjykohen më ashpër sesa nëse e bëjnë atë për të rritur karrierën ose vetëvlerësimin e tyre, zbulon një studim i ri

Gratë që bëjnë ndërhyrje kozmetike për të gjetur të dashur gjykohen më ashpër sesa nëse e bëjnë atë për të rritur karrierën ose vetëvlerësimin e tyre, zbulon një studim i ri

Estetikë
Themeloi një linjë bukurie, Millie Bobby Brown: Nuk di asgjë për bukurinë

Themeloi një linjë bukurie, Millie Bobby Brown: Nuk di asgjë për bukurinë

Bukuri dhe Kujdes
Ariana Grande poston një video të rrallë pa grim për të promovuar linjën e saj të bukurisë

Ariana Grande poston një video të rrallë pa grim për të promovuar linjën e saj të bukurisë

Bukuri dhe Kujdes
Jessica Alves zotohet të ndalojë së kryeri operacione teksa pozon për foton e frymëzuar nga Barbie, por vetëm pasi të bëjë operacionin e saj të 13-të të hundës

Jessica Alves zotohet të ndalojë së kryeri operacione teksa pozon për foton e frymëzuar nga Barbie, por vetëm pasi të bëjë operacionin e saj të 13-të të hundës

Estetikë
Bella Hadid thotë se ndihej si ‘motra e shëmtuar’ në krahasim me Gigin dhe është pishman që bëri një ndërhyrje në hundë në moshën 14-vjeçare

Bella Hadid thotë se ndihej si ‘motra e shëmtuar’ në krahasim me Gigin dhe është pishman që bëri një ndërhyrje në hundë në moshën 14-vjeçare

Psikoprofil
Chrissy Teigen i përgjigjet kritikëve të transplantit të vetullave

Chrissy Teigen i përgjigjet kritikëve të transplantit të vetullave

Estetikë
Kaia Gerber duket se po largon një nga tatuazhet e saj

Kaia Gerber duket se po largon një nga tatuazhet e saj

Estetikë
Kur esteti i njohur Alfred Uçi apelonte për leximin!

Kur esteti i njohur Alfred Uçi apelonte për leximin!

Cult+
Jamie Lee Curtis thotë se kirurgjia plastike po fshin brezat e bukurisë

Jamie Lee Curtis thotë se kirurgjia plastike po fshin brezat e bukurisë

Estetikë
Ciel De Beaute sjell në Prishtinë markën numër një britanike për kujdesin e lëkurës Elemis

Ciel De Beaute sjell në Prishtinë markën numër një britanike për kujdesin e lëkurës Elemis

Estetikë
Kate Beckinsale inatoset kur njerëzit mendojnë se ajo ka botoks

Kate Beckinsale inatoset kur njerëzit mendojnë se ajo ka botoks

Estetikë
Zakonet që na bëjnë të dukemi më të vjetër se sa jemi 

Zakonet që na bëjnë të dukemi më të vjetër se sa jemi 

Estetikë
Arsyet pse Victoria Beckham duket kaq mahnitëse në moshën 47 vjeçare

Arsyet pse Victoria Beckham duket kaq mahnitëse në moshën 47 vjeçare

Estetikë
Çfarë ndodhi me tatuazhet e Ariana Grandes?

Çfarë ndodhi me tatuazhet e Ariana Grandes?

Estetikë
Globet e akullit për fytyrën janë një mjet i ri bukurie që duhet ta provoni

Globet e akullit për fytyrën janë një mjet i ri bukurie që duhet ta provoni

Estetikë
Molly Mae flet për dhëmbët “jashtëzakonisht të verdhë” dhe pasiguritë e saj teksa mundohet të bëhet më natyrale

Molly Mae flet për dhëmbët “jashtëzakonisht të verdhë” dhe pasiguritë e saj teksa mundohet të bëhet më natyrale

Estetikë
Emilia Clarke flet për momentet kur i është thënë se ka nevojë të bëjë ndërhyrje në fytyrë

Emilia Clarke flet për momentet kur i është thënë se ka nevojë të bëjë ndërhyrje në fytyrë

Estetikë
Shmangni plakjen duke ndjekur disa hapa të thjeshtë

Shmangni plakjen duke ndjekur disa hapa të thjeshtë

Estetikë
Shmangni këto ushqime nëse doni një lëkurë pa akne

Shmangni këto ushqime nëse doni një lëkurë pa akne

Estetikë
Cardi B kërkon ndihmë për luftimin e akneve për të rritur

Cardi B kërkon ndihmë për luftimin e akneve për të rritur

Estetikë
Ashley Graham shfaq strukturën natyrale të lëkurës

Ashley Graham shfaq strukturën natyrale të lëkurës

Estetikë
Shënimet estetike shqiptare të viteve 1930: “Mbi natyrë t’Artit”!

Shënimet estetike shqiptare të viteve 1930: “Mbi natyrë t’Artit”!

Analiza