LAJMI I FUNDIT:

Eric Clapton

13 Artikuj

Zemra plot shpirt: Gjeniu i çuditshëm Jeff Beck, “kitaristi i kitaristit”

Zemra plot shpirt: Gjeniu i çuditshëm Jeff Beck, “kitaristi i kitaristit”

Muzika
Ferrari 599 i Eric Clapton shitet në ankand për një çmim të volitshëm

Ferrari 599 i Eric Clapton shitet në ankand për një çmim të volitshëm

Auto Lajme
Kitaristi Eric Clapton anulon shfaqjet për shkak se u infektua me COVID-19

Kitaristi Eric Clapton anulon shfaqjet për shkak se u infektua me COVID-19

Yjet
Kujtimi për humbjen e djalit të vetëm: Rrëfimi prapa lotëve në Parajsë dhe një ankthi të përjetshëm!

Kujtimi për humbjen e djalit të vetëm: Rrëfimi prapa lotëve në Parajsë dhe një ankthi të përjetshëm!

Muzika
Lee Mavers dhe misteri i gjeniut të “humbur” të rokënrolit

Lee Mavers dhe misteri i gjeniut të “humbur” të rokënrolit

Muzika
CIRKU

CIRKU

Poezi
Ndërron jetë Ginger Baker, bateristi legjendar i “Cream”

Ndërron jetë Ginger Baker, bateristi legjendar i “Cream”

Yjet
Dren Abazi tregon sakrificat që ka bërë për të parë koncertin e kitaristit anglez, Eric Clapton

Dren Abazi tregon sakrificat që ka bërë për të parë koncertin e kitaristit anglez, Eric Clapton

Muzikë
Gjashtëdhjetë të famshmit që nuk konsumojnë alkool

Gjashtëdhjetë të famshmit që nuk konsumojnë alkool

Yjet
Ndryshimi që ka pësuar Eric Clapton nga sëmundja, ai detyrohet të qëndrojë në karrocë (Foto)

Ndryshimi që ka pësuar Eric Clapton nga sëmundja, ai detyrohet të qëndrojë në karrocë (Foto)

Po Flitet
Clapton anulon koncertet për shkak të sëmundjes

Clapton anulon koncertet për shkak të sëmundjes

Muzikë
Kristen Stewart në klipin e Rolling Stones (Video)

Kristen Stewart në klipin e Rolling Stones (Video)

Muzikë
Përkundër sëmundjes, Eric Clapton nuk heq dorë nga kitara

Përkundër sëmundjes, Eric Clapton nuk heq dorë nga kitara

Yjet