LAJMI I FUNDIT:

Emma Thompson

15 Artikuj

Elegancë dhe kostume shumëngjyrëshe – çfarë veshën të ftuarit në ceremoninë e kurorëzimit të Mbretit Charles

Elegancë dhe kostume shumëngjyrëshe – çfarë veshën të ftuarit në ceremoninë e kurorëzimit të Mbretit Charles

Yjet
Katy Perry, Lionel Richie dhe Emma Thompson mes të famshmëve që po marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Katy Perry, Lionel Richie dhe Emma Thompson mes të famshmëve që po marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Yjet
Lista e gjatë e yjeve që vuajnë nga sëmundjet kronike

Lista e gjatë e yjeve që vuajnë nga sëmundjet kronike

Yjet
Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Flokë dhe stil
Emma Stone në rolin e keqbërëses në filmin “Cruella”

Emma Stone në rolin e keqbërëses në filmin “Cruella”

TV / Film
Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që kanë adoptuar fëmijë dhe janë një shembull prindëror

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që kanë adoptuar fëmijë dhe janë një shembull prindëror

Yjet
Dymbëdhjetë yjet e famshëm, prindërit e të cilëve sakrifikuan gjithçka për t’i ndihmuar fëmijët e tyre në rrugën drejt suksesit

Dymbëdhjetë yjet e famshëm, prindërit e të cilëve sakrifikuan gjithçka për t’i ndihmuar fëmijët e tyre në rrugën drejt suksesit

Yjet
Vdes aktori i “Nanny McPhee”, Raphael Coleman

Vdes aktori i “Nanny McPhee”, Raphael Coleman

Yjet
Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Yjet
Rikthehet “Dr. Dolittle” me Robert Downey Jr. në rolin kryesor

Rikthehet “Dr. Dolittle” me Robert Downey Jr. në rolin kryesor

TV / Film
“Man in Black” po ripërpunohet, publikohet traileri i filmit të ri “Men in Black: International”

“Man in Black” po ripërpunohet, publikohet traileri i filmit të ri “Men in Black: International”

TV / Film
Dhjetë aktoret të cilat u bënë të famshme duke luajtur rolin e zonjave të thjeshta

Dhjetë aktoret të cilat u bënë të famshme duke luajtur rolin e zonjave të thjeshta

Yjet
Johnny English sërish në aksion, Atkinson kthehet në rolin e agjentit sekret

Johnny English sërish në aksion, Atkinson kthehet në rolin e agjentit sekret

TV / Film
Watson dhuron një milion funte për luftën kundër keqtrajtimeve seksuale

Watson dhuron një milion funte për luftën kundër keqtrajtimeve seksuale

Yjet
Frizurat më të mira për femrat pas të dyzetave: Do t’ju rinojnë edhe deri në 10 vjet! (Foto)

Frizurat më të mira për femrat pas të dyzetave: Do t’ju rinojnë edhe deri në 10 vjet! (Foto)

Flokë dhe stil