LAJMI I FUNDIT:

Elsa Hosk

15 Artikuj

Ide të veshjeve dimërore që mund t’i kopjoni nga vajzat e famshme

Ide të veshjeve dimërore që mund t’i kopjoni nga vajzat e famshme

Modë
Fustani + atletet: pesë mënyra si t’i kombinoni

Fustani + atletet: pesë mënyra si t’i kombinoni

Modë
British Fashion Awards 2019: Yjet me veshjen më të mirë në tepihun e kuq

British Fashion Awards 2019: Yjet me veshjen më të mirë në tepihun e kuq

Yjet
Pesëmbëdhjetë modelet që duken saktësisht si heroinat e “Disney-t” (Foto)

Pesëmbëdhjetë modelet që duken saktësisht si heroinat e “Disney-t” (Foto)

Yjet
Gjenet apo kirurgjia plastike: 24 fotografitë e bukurosheve të famshme në fëmijëri (Foto)

Gjenet apo kirurgjia plastike: 24 fotografitë e bukurosheve të famshme në fëmijëri (Foto)

Yjet
Imazhet e 21 bukurosheve super atraktive të Victoria’s Secret që do t’iu lënë pa fjalë (Foto)

Imazhet e 21 bukurosheve super atraktive të Victoria’s Secret që do t’iu lënë pa fjalë (Foto)

Yjet
Tetë modele të fustaneve të bardha, të cilat do të mund t’i vishni këtë sezon

Tetë modele të fustaneve të bardha, të cilat do të mund t’i vishni këtë sezon

Keshilla Modë
Të gjitha me fustan të njëjtë: Selena Gomez, Irina Shayk, Elsa Hosk dhe Lucy Hale, cilës i rri më bukur? (Foto)

Të gjitha me fustan të njëjtë: Selena Gomez, Irina Shayk, Elsa Hosk dhe Lucy Hale, cilës i rri më bukur? (Foto)

Yjet
Hailey Baldwin, vajza modele e aktorit hollivudian pozon vetëm me brekë (Foto)

Hailey Baldwin, vajza modele e aktorit hollivudian pozon vetëm me brekë (Foto)

Yjet
Këto stërvitje i bëjnë top-modelet për vithe të përsosura (Video)

Këto stërvitje i bëjnë top-modelet për vithe të përsosura (Video)

Psikoprofil
​Elsa e Victoria’s Secret shfaq linjat perfekte në Meksikë (Foto)

​Elsa e Victoria’s Secret shfaq linjat perfekte në Meksikë (Foto)

Yjet
Sirenat vizitojnë plazhin e Bahamas, mirëserdhët në parajsë! (Foto)

Sirenat vizitojnë plazhin e Bahamas, mirëserdhët në parajsë! (Foto)

Yjet
Emily poston imazhe ku shfaqet me bikini (Foto)

Emily poston imazhe ku shfaqet me bikini (Foto)

Yjet
Modeli i ri i pantallonave i cili bëhet trend i madh këtë sezon!

Modeli i ri i pantallonave i cili bëhet trend i madh këtë sezon!

Trend
Kur zhvishen ‘engjëjt’ e Victoria’s (Video)

Kur zhvishen ‘engjëjt’ e Victoria’s (Video)

Yjet