LAJMI I FUNDIT:

Eksploziv

41 Artikuj

Publikon videon e veturës nën të cilën u vendos mjeti shpërthyes në Leposaviq, Sveçla: Vendosjes së eksplozivit i ka kaluar koha

Publikon videon e veturës nën të cilën u vendos mjeti shpërthyes në Leposaviq, Sveçla: Vendosjes së eksplozivit i ka kaluar koha

Siguri
Do të kryenin atentate me eksploziv me telekomandë, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë

Do të kryenin atentate me eksploziv me telekomandë, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Policia pranon donacion nga UNDP-ja pajisje të specializuar për detektimin e eksplozivëve

Policia pranon donacion nga UNDP-ja pajisje të specializuar për detektimin e eksplozivëve

Siguri
Alarmohet Pogradeci – i vihet GPS makinës, u dyshua për eksploziv

Alarmohet Pogradeci – i vihet GPS makinës, u dyshua për eksploziv

Shqipëri
I vendoset eksploziv në shtëpi punëtorit të ndërtimit në Tiranë

I vendoset eksploziv në shtëpi punëtorit të ndërtimit në Tiranë

Shqipëri
Atentati me eksploziv ndaj 27-vjeçarit në Tiranë, dyshohet se autori është i njohuri i tij

Atentati me eksploziv ndaj 27-vjeçarit në Tiranë, dyshohet se autori është i njohuri i tij

Shqipëri
Vrasja e 27-vjeçarit në Tiranë, në makinë iu vendos gjysmë kilogramë eksploziv C4

Vrasja e 27-vjeçarit në Tiranë, në makinë iu vendos gjysmë kilogramë eksploziv C4

Shqipëri
Vdes 27 vjeçari pas shpërthimit të veturës në Tiranë, dyshohet për lëndë eksplozive

Vdes 27 vjeçari pas shpërthimit të veturës në Tiranë, dyshohet për lëndë eksplozive

Shqipëri
Joshin ariun me ushqim, minatorët rusë kamuflojnë eksplozivin në pjatë – filmojnë momentin kur hedhin në erë kafshën e egër

Joshin ariun me ushqim, minatorët rusë kamuflojnë eksplozivin në pjatë – filmojnë momentin kur hedhin në erë kafshën e egër

Evropa
Shpërthen eksplozivi në Vlorë, nuk raportohen lëndime

Shpërthen eksplozivi në Vlorë, nuk raportohen lëndime

Shqipëri
Momenti kur kartelët e drogës hedhin eksplozivë nga dronët mbi një zonë malore në Meksikë

Momenti kur kartelët e drogës hedhin eksplozivë nga dronët mbi një zonë malore në Meksikë

Amerika Latine
Një burrë kërcënon me shpërthimin e një eksplozivi, evakuohet një ndërtesë dhe një rrugë në Tivar të Malit të Zi

Një burrë kërcënon me shpërthimin e një eksplozivi, evakuohet një ndërtesë dhe një rrugë në Tivar të Malit të Zi

Mali i Zi
Termocentrali gjerman hidhet në erë me 420 kilogramë eksploziv

Termocentrali gjerman hidhet në erë me 420 kilogramë eksploziv

Kuriozitete
Eksploziv në veturën e prokurorit në Tiranë

Eksploziv në veturën e prokurorit në Tiranë

Shqipëri
I vunë eksploziv pranë shtëpisë, flet pronari në Vlorë: S’kam pasur dhe as nuk kam konflikte me askënd

I vunë eksploziv pranë shtëpisë, flet pronari në Vlorë: S’kam pasur dhe as nuk kam konflikte me askënd

Shqipëri
Eksploziv dhe grabitje parash në një bankomat në Komoran

Eksploziv dhe grabitje parash në një bankomat në Komoran

Kronika e Zezë
Policia londineze qëlloi për vdekje një ‘terrorist’ nga frika se kishte jelek të mbushur me eksploziv

Policia londineze qëlloi për vdekje një ‘terrorist’ nga frika se kishte jelek të mbushur me eksploziv

Nga Bota
Tentim vjedhje, vendosin eksploziv në një lokal

Tentim vjedhje, vendosin eksploziv në një lokal

Kronika e Zezë
Publikohen pamjet: Aeroplanët amerikanë hedhin 40 ton eksploziv mbi “ishullin e infektuar nga ISIS”

Publikohen pamjet: Aeroplanët amerikanë hedhin 40 ton eksploziv mbi “ishullin e infektuar nga ISIS”

Nga Bota
I hedhin eksplozivin tek dera, shpërthen lokali në Tiranë – pamje nga vendi i ngjarjes

I hedhin eksplozivin tek dera, shpërthen lokali në Tiranë – pamje nga vendi i ngjarjes

Kronika e Zezë
Sulmohet me eksploziv dhe plaçkitet bankomati i TEB Bankës në Prishtinë (Foto)

Sulmohet me eksploziv dhe plaçkitet bankomati i TEB Bankës në Prishtinë (Foto)

Kronika e Zezë
Tri pako me lëndë shpërthyese gjenden në Londër (Foto)

Tri pako me lëndë shpërthyese gjenden në Londër (Foto)

Nga Bota
Hodhën eksplozivë prej helikopterit, aktivizuan ortekët pas reshjeve të pandërprera të borës (Video)

Hodhën eksplozivë prej helikopterit, aktivizuan ortekët pas reshjeve të pandërprera të borës (Video)

Interesante
Çaktivizohet eksplozivi i gjetur nga policia

Çaktivizohet eksplozivi i gjetur nga policia

Kronika e Zezë