LAJMI I FUNDIT:

Egla Ceno

189 Artikuj

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

Yjet
“Kjo vaska të kujton gjë?” – Ilnisa publikon video me Meritonin, thumbojnë Eglën

“Kjo vaska të kujton gjë?” – Ilnisa publikon video me Meritonin, thumbojnë Eglën

Yjet
Aulona Musta: Ilir Shaqiri, Luiz Ejlli dhe Egla Ceno mund të jenë pjesë në sezonin e katërt të Big Brother VIP Albania

Aulona Musta: Ilir Shaqiri, Luiz Ejlli dhe Egla Ceno mund të jenë pjesë në sezonin e katërt të Big Brother VIP Albania

Po Flitet
Egla Ceno i kundërpërgjigjet aktorit Gentian Zenelaj: Më ka surprizuar për keq

Egla Ceno i kundërpërgjigjet aktorit Gentian Zenelaj: Më ka surprizuar për keq

Yjet
Egla Ceno: Nuk më ka ardhur asnjë lajmërim për gjyq, gratë duhet të flasin nësë duan të shpëtojnë nga derrat

Egla Ceno: Nuk më ka ardhur asnjë lajmërim për gjyq, gratë duhet të flasin nësë duan të shpëtojnë nga derrat

Yjet
“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

Yjet
E zhgënjyer nga Jul Deda, Egla: U rrëzova në prapaskenë dhe nuk më ka telefonuar

E zhgënjyer nga Jul Deda, Egla: U rrëzova në prapaskenë dhe nuk më ka telefonuar

Yjet
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Yjet
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Yjet
Egla Ceno flet për lojën në Big Brother: Nuk e kam bërë viktimën

Egla Ceno flet për lojën në Big Brother: Nuk e kam bërë viktimën

Yjet
Pak pas fitores në Big Brother, Egla Ceno me ndryshim drastik në pamje

Pak pas fitores në Big Brother, Egla Ceno me ndryshim drastik në pamje

Yjet
“Me majdanoz nëpër mure”- Jul Deda pranon të luajë një film erotik me Egla Cenon

“Me majdanoz nëpër mure”- Jul Deda pranon të luajë një film erotik me Egla Cenon

Yjet
Egla Ceno krahason ish-banorët e Big Brother VIP Albania 3 me politikanë: Unë jam Rama

Egla Ceno krahason ish-banorët e Big Brother VIP Albania 3 me politikanë: Unë jam Rama

Yjet
“Ke humbur dhe pranoje” – Meritoni përplaset me Julin pas deklaratës së këtij të fundit

“Ke humbur dhe pranoje” – Meritoni përplaset me Julin pas deklaratës së këtij të fundit

Yjet
Shprehën pakënaqësi për fitoren e saj, Egla Ceno reagon ashpër në rrjete sociale

Shprehën pakënaqësi për fitoren e saj, Egla Ceno reagon ashpër në rrjete sociale

Yjet
Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Yjet
Egla tregon gjendjen shëndetësore pas rrëzimit nga shkallët në studion e Top Channel

Egla tregon gjendjen shëndetësore pas rrëzimit nga shkallët në studion e Top Channel

Yjet
Ilnisa përplaset ashpër me Eglën: Je simpatike në humbjen tënde, ke seksualizuar Meritonin

Ilnisa përplaset ashpër me Eglën: Je simpatike në humbjen tënde, ke seksualizuar Meritonin

Yjet
U rrëzua nga shkallët? Publikohet një fotografi e Egla Cenos gjatë vizitës mjekësore në spital

U rrëzua nga shkallët? Publikohet një fotografi e Egla Cenos gjatë vizitës mjekësore në spital

Yjet
Egla Ceno zbulon nëse është thirrur në gjyq nga Saimir Kodra pas deklaratës që bëri në Big Brother

Egla Ceno zbulon nëse është thirrur në gjyq nga Saimir Kodra pas deklaratës që bëri në Big Brother

Yjet
“Do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla Ceno”, Roza Lati sqaron deklaratën

“Do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla Ceno”, Roza Lati sqaron deklaratën

Yjet
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Yjet
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Yjet
Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Yjet


mob5