LAJMI I FUNDIT:

Edona Llalloshi

88 Artikuj

Edona Llalloshi publikon këngën e re “Me ty”

Edona Llalloshi publikon këngën e re “Me ty”

Muzikë
Edona Llalloshi publikon këngën e re “Dy buqeta”

Edona Llalloshi publikon këngën e re “Dy buqeta”

Muzikë
“Pse m’vrave”, këngë me videoklip nga Edona LLalloshi

“Pse m’vrave”, këngë me videoklip nga Edona LLalloshi

Muzikë
Edona dhe Miloti pozojnë me bluza në njërën anë flamurin e Kosovës e në tjetrën atë të Zvicrës: Në përkrahje të futbollit dhe kulturës muzikore shqiptare

Edona dhe Miloti pozojnë me bluza në njërën anë flamurin e Kosovës e në tjetrën atë të Zvicrës: Në përkrahje të futbollit dhe kulturës muzikore shqiptare

Yjet
Edona Llalloshit i hakohet faqja në Facebook, njofton se e ka paraqitur rastin në polici

Edona Llalloshit i hakohet faqja në Facebook, njofton se e ka paraqitur rastin në polici

Yjet
Reagimet e artistëve shqiptarë për fitoren e Përparim Ramës në Prishtinë

Reagimet e artistëve shqiptarë për fitoren e Përparim Ramës në Prishtinë

Yjet
Këngëtarët që votuan në zgjedhjet lokale

Këngëtarët që votuan në zgjedhjet lokale

Yjet
Yjet urojnë Ditën e Pavarësisë së Kosovës

Yjet urojnë Ditën e Pavarësisë së Kosovës

Yjet
Edona Llalloshi sjell në treg këngën “Pesë minuta”

Edona Llalloshi sjell në treg këngën “Pesë minuta”

Muzikë
Të famshmit shqiptarë urojnë festën e Kurban Bajramit

Të famshmit shqiptarë urojnë festën e Kurban Bajramit

Yjet
Edona Llalloshi surprizohet për ditëlindjen e 41-të

Edona Llalloshi surprizohet për ditëlindjen e 41-të

Yjet
Edona Llalloshi publikon ripërpunimin e këngës “Byrek Byrek”

Edona Llalloshi publikon ripërpunimin e këngës “Byrek Byrek”

Muzikë
Edona Llalloshi realizon ‘remaken’ e këngës “Dada do ta shes”

Edona Llalloshi realizon ‘remaken’ e këngës “Dada do ta shes”

Muzikë
Edona Llalloshi sjell versionin akustik të këngës “Mërgim”

Edona Llalloshi sjell versionin akustik të këngës “Mërgim”

Muzikë
Edona Llalloshi sjell versionin akustik të këngës “Loti Loti”

Edona Llalloshi sjell versionin akustik të këngës “Loti Loti”

Muzikë
Artistët shqiptarë që protestuan para Qeverisë për mbajtjen e dasmave

Artistët shqiptarë që protestuan para Qeverisë për mbajtjen e dasmave

Yjet
Pas Afrim Muqiqit dhe Labit, edhe Edona Llalloshi me Milotin konfirmojnë daljen në protestë para Msh-së

Pas Afrim Muqiqit dhe Labit, edhe Edona Llalloshi me Milotin konfirmojnë daljen në protestë para Msh-së

Yjet
Edona Llalloshi publikon këngën “Diten e hane”

Edona Llalloshi publikon këngën “Diten e hane”

Muzikë
Edona Llalloshi sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri, merr vëmendje me paraqitjen elegante

Edona Llalloshi sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri, merr vëmendje me paraqitjen elegante

Muzikë
Të famshmit shqiptarë urojnë festën e Fitër Bajramit!

Të famshmit shqiptarë urojnë festën e Fitër Bajramit!

Yjet
Edona Llalloshi flet pas reagimeve të kolegëve për dasmat, thotë se duhet të formohet një shoqatë për t’i mbrojtur të drejtat e tyre artistike

Edona Llalloshi flet pas reagimeve të kolegëve për dasmat, thotë se duhet të formohet një shoqatë për t’i mbrojtur të drejtat e tyre artistike

Yjet
“Shëndeti i popullit mbi të gjitha” – artistët shqiptarë flasin pas ndalimit të dasmave

“Shëndeti i popullit mbi të gjitha” – artistët shqiptarë flasin pas ndalimit të dasmave

Egzona Shigjeqi
Artistët shqiptarë të pikëlluar nga vdekja e këngëtares Shahindere Bërlajolli – Stafaj

Artistët shqiptarë të pikëlluar nga vdekja e këngëtares Shahindere Bërlajolli – Stafaj

Yjet
Estrada Shqiptare urojnë fillimin e Muajit të Shenjtë të Ramazanit

Estrada Shqiptare urojnë fillimin e Muajit të Shenjtë të Ramazanit

Yjet